Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Pytania - Skanda - 10-03-2013

Umm, prawdopodobne, ale niekoniecznie pewne.

Hmm, czy Vasanti pokłoni się Moranowi? c:


RE: Pytania - Omara - 11-03-2013

Chciałby...

Czy Asali i Eliana zaprzyjaźnią się z Ayumi?


RE: Pytania - Skanda - 11-03-2013

/Nieno ludzie serio, odpowiadajcie chociaż zdaniem złożonym, to takie duże wymagania?

Eeeeno, to chyba są lwiątka, na dodatek wszystkie z LZ więc raczej nie widzę przeciwwskazań.

Czy lwy z LZ zauważą wreszcie przysługę, jaką było odeskortowanie 3 lwiątek? Póki co, to tam tylko nosami kręcą, a nikt nie widzi, że to było cholernie dobroduszne. Przecież WROGOWIE zamiast zgnieść te szczyle na miejscu albo trochę pokiereszować odprowadzili je do domu ;_; Uratujcie moją wiarę w ludzi.


RE: Pytania - Hasira - 11-03-2013

od razu Ci mówiłam, że nie. że jeszcze będą marudzić, że oddajecie głodne i brudne. i w dodatku nic się nie zmieni, młode dalej będą latać, gdzie im się podoba, a dla LZ będzie to normalne i o co Wam w ogóle chodzi.


czy Świt zacznie wreszcie porywać te głupie lwiątka i albo je zjadać, albo indoktrynować i wcielać do stada, czy będzie tak pokornie odnosić do końca świata?


RE: Pytania - Samiya - 11-03-2013

Jak dla mnie powinien tak robić. LZ się rozpasło i rozwaliło na forum. Niech SŚ ruszy dupsko i wszystkich pozabijaaaaa!

Jak Świt zareaguje na nowe stado?


RE: Pytania - Hatima - 20-03-2013

Myślę, że raczej nie zostawią stado własnemu losowi. Będą chcieli wybadać z kim mają do czynienia, a potem zdecydują co robić z nimi dalej.

Czy Moran kiedykolwiek stanie się łagodniejszy? :D


RE: Pytania - Omara - 23-03-2013

Raczej w to wątpię. Świtowcy raczej nie łagodnieją.

Dlaczego Mako i Vasanti się nie lubią?


RE: Pytania - Moran - 23-03-2013

Co do pytania Hatimy - łagodność on ma za sobą, a teraz tylko Lwi go wkurwiają ;3

Zwykła odmienność charakterów. Ona mi nieco przypomina Złoziemca, tylko z dobrem w sercu. Mako to uosobienie ("ulwienie"? xD) szlachetności. Mimo to widzę w nich świetną parkę :3

Jak, według Ciebie, będzie wyglądała przyszłość Sharmy?


RE: Pytania - Skanda - 23-03-2013

Hmm, w gruncie rzeczy to Sharma jest pod opieką Hasiry, która moim zdaniem nie odnajdzie się w towarzystwie Lwioziemców..no przynajmniej nie na długo. Wydaje mi się, że możliwe, że kiedyś odejdzie ze stada i oczywiście zabierze ze sobą Sharmę, chcąc jej zapewnić lepszą przyszłość.

Czy Lura wpadnie na ten genialny pomysł i opuci tereny Szkarłatnych, zanim ci odnajdą ją i wgniotą w ziemię?


RE: Pytania - Samiya - 23-03-2013

Cóż, stawiam że nie.

czy kiedyś ktoś będzie chciał zeżreć Sami ;__; ?


RE: Pytania - Padme - 31-03-2013

Nie, jest na to za urocza.



Czy Moran i Pad zdecydują się na młode, dając dzięki temu trwałość jego lini? x>


RE: Pytania - Ruth - 01-04-2013

Sądzę, że prędzej czy później tak. :)

Czy Ruth już zawsze będzie się zachowywała jak typowa samotniczka czy zmieni swoje nastawienie?


RE: Pytania - Rafello - 01-04-2013

Nie sądze.

Czy w końcu będzie jakieś porwanie ze strony morana?


RE: Pytania - Moran - 01-04-2013

//Pytanie Ruth miało dwie opcje wyboru, a ty odpowiadasz: "Nie sądzę". Nie sądzisz, że się zmieni, czy nie sądzisz, że pozostanie samotniczką? To tak, jakby kogoś zapytać, czy woli chleb czy bułkę, a on odpowiada: "Tak."

Lolz, a po co miałby porywać? I kogo? Jak na razie żadnego nie planuję, więc raczej nie będzie.

Czy ktoś w końcu przyjmie Rafello do stada?


RE: Pytania - Khayaal - 01-04-2013

LZ przyjmują totalnie wszystkich bez żadnych kryteriów. jasne, że przyjmą.


jak potoczą się losy Srebrnego Księżyca?