Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Pytania - Moran - 01-04-2013

Hm, świetny pomysł, tak jak Strażnicy, ale obawiam się, że długo nie przetrwają z powodu braku aktywności członków.

A skoro już wymieniłam Strażników Niebios - co z nimi? Ruszy się tam coś czy przepadną?


RE: Pytania - Nani - 08-04-2013

Myślę, że dadzą radę.
Której postaci najbardziej nie lubisz z tego forum. Tylko postaci, nie usera..// wiem pytanie dość trudne ale takie są najlepsze xD xD //


RE: Pytania - Samiya - 14-04-2013

Kerry.
Bo tag ;__;

Kiedy wreszcie Moran zrobi sobie z Padę dzieciuchy?
No weźcie, już się wam kolejki ustawiają.


RE: Pytania - Ares - 14-04-2013

Pewnie jeszcze minie dużo czasu, a znając życie zrobią to tak niespodziewanie jak Arto i Felka.

Jak ułożą się dalsze relacje między Lwią Ziemią, a Szkarłatnymi?


RE: Pytania - Skanda - 14-04-2013

Niezbyt dobrze, bo nie oddali jeszcze okupu za bachorki, a szary się zaraz wkurzy i pofatyguje tam osobiście :')

Nie wiem w sumie co się dzieje na forum, bo nie było mnie ostatnio więc dużego pola manewru w pytaniu nie mam:

Jak Sheridanowi pójdzie rozmowa kwalifikacyjna z Ragnarem?

a i takie małe PS. Skoro jesteśmy na forum RPG to każdy pisać umie więc litości, rozwijajcie i uzasadniajcie odpowiedzi, bo o to też chodzi w tej grze- ma być ciekawie.


RE: Pytania - Rafello - 16-04-2013

My się wydaje że jak raz nie dał rady to drugi tym bardziej odpada. Osobiśmie myślę że nie da rady.

Kiedy w końcu uwolnimy dzieciaki?


RE: Pytania - Moran - 16-04-2013

Jakie dzieciaki, do jasnej ciasnej? O czym ja nie wiem? Bo jeśli sugerowałeś się słowami Raga o "okupie za bachorki", to źle to zrozumiałeś i nie wiesz, o co chodzi. :3

Czy Sharma jakoś dogada się z Nani? W końcu wygląda na to, jakoby miałaby być przyszłą dziewczyną jej byłego przybranego tatki.


RE: Pytania - Khayaal - 16-04-2013

już się dogadują, nie? Sharma kocha każdego, kto jej umyślnie nie skrzywdzi, i w ogóle jest podejrzanie wyrozumiała i dojrzała jak na dziecko o takiej historii. zaakceptuje Nani, byleby tylko Hofu był szczęśliwy.

pytanie podobne: co z faktem przyszłej narzeczonej Hofu zrobi... Hasira?


RE: Pytania - Felija - 16-04-2013

Oj, wątpię, żeby jej się spodobało, że Hofu, zamiast zająć się Sharmą, szuka sobie kolejnej lwicy. I znowu dużo starszej. xD Myślę, że powie mu, co o tym sądzi, ale nie będzie się zanadto wtrącać - aż tak bezpośrednio jej to nie dotyczy.

Co powie Świt na istnienie SK?


RE: Pytania - Skanda - 17-04-2013

Trudno powiedzieć, zależy od tego w jaki sposób dojdzie do spotkania tych dwóch stad. Jeśli chodzi o samą wiadomość o istnieniu nowego stada na pewno pojawi się jakaś ciekawość i chęć poznania zamiarów i nastawienia potencjalnych konkurentów.

Uhh no i znowu nie mam za bardzo o co spytać.

Jak potoczą się losy Chikji, jeśli chodzi o jej nikłą rolę w stadzie, nastawienie, zniknięcie Kami i wszystkie inne czynniki powiązane z tą postacią?


RE: Pytania - Nani - 17-04-2013

Mysle ze bedzie sie rozwijac w tym stadzie by zajac miejsce Kami.
Co zrobi Sher.. Czy bedzie sie staral wciaz dolaczyc do Switu? Czy raczej sobie odposci?


RE: Pytania - Rafello - 17-04-2013

Według mnie powinen sobie odpuścić.

Czy coś będzie między mną a sharmą?


RE: Pytania - Nani - 17-04-2013

Nie! A może jakieś uzasadnienie?
Czy Mogu zacznie znow grac Mogiem? Mimo tego ze odszedl od stada?


RE: Pytania - Khayaal - 18-04-2013

1. nie, bo Rafello nie jest na tym samym poziomie intelektualnym co Sharma ani pisarskim co jej gracz. jest dla niej zbyt głupi po prostu. i zbyt nachalny.
2. nie sądzę. Mogu pisał też o tym, że ma drugiego Mogu o tym samym wyglądzie, ale zupełnie innym charakterze, na innym serwerze i ma dość tego rozdwojenia.


czy Padme i Orvara pomyślnie przejdą próby w Wąwozie? czy będą współpracować, czy rywalizować?


RE: Pytania - Samiya - 18-04-2013

Ciekawe pytanie. No cóż, nie jestem pewna co do tego, czy im się uda, ale myślę, że raczej tak. Obie są sprytne i silne, jednak czy będą współpracowały? Na pewno nie przez cały czas, na początku mogą próbować grać tylko na swoje konto.

Czy Sami pobiegnie za Aresem na ziemie Świtu? Jeśli tak, to co ją tam spotka? Jak potoczą się między nimi relacje?