Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Pytania - Nani - 18-04-2013

Mysle ze nic zlego jej nie grozi poniewaz jest przez wszystkich na forum lubiana. Takie sa fakty i realia, bo gdybym tam poszła ja to by mnie rozszarpali xD Relacje miedzy Aresem i nią będą ok.

Czy Nani ma szanse dołączyc do stada Demiego?


RE: Pytania - Machafuko - 18-04-2013

Tak, nawet spore szanse. W stadzie jest dwa "aktywne" lwy i jeśli Demi będzie chciał ratować sytuację to poprzez desperackie próby rekrutowania kogokolwiek.

To tak nie odbiegając od tematu:
Czy Strażnicy zostaną wchłonięci przez inne stada (czyt. Szkarłatne Dominium Kami)?


RE: Pytania - Omara - 18-04-2013

Nie. To stado i tak się dość dobrze trzyma.

Dlaczego Hofu nie zajmuje się Sharmą?


RE: Pytania - Sheridan - 19-04-2013

Nie mam pojęcia. Moze poprostu Sharma jest juz takim jakby nastolatkiem i należałoby dac jej odrobinę więcej luzu? Pozatym postac Hofu też potrzebuje pofabulić gdzie indziej i z kim innym od czasu do czasu nie? :)

To zadam tez pytanie z kategorii tych ciekawszych.. Czy Chikija ma szansę zająć miejsce Kami :) Od dłuzszego czasu się nad tym zastanawiam. Mi pasuje jak ulał


RE: Pytania - Skanda - 19-04-2013

Widać, że w ogóle nie znasz tej postaci, bo inaczej nie zadawałabyś takich pytań od czapy. Pewnie nie zauważyłaś, ale oprócz tego, że Chikja ma czerwony "kolorek" to nic więcej jej nie łączy ze stadem, które ma notabene w dupie i raz na ruski rok zjawi się na jego ziemiach coby innym krwi napsuć.

Czy Nkiruma jako główny zwierzchnik władzy w SK będzie chciał wejść w konflikt z innymi stadami, przejąć ich ziemie, poprowadzić jakieś działania wojenne itp.? (oczywiście chodzi mi czas, po którym stado się ustabilizuje i urośnie w siłę, bo teraz jest trochę za świeże)

Rag, Nani - usunęłam wasze posty, bo były niemiłe i nijak się nie miały do tematu.

No to szkoda, bo w nich było właśnie widać, kto jakie stanowisko objął. A teraz zostałam postawiona na jej poziomie i jestem userem (na dodatek juniorem), który wdał się w durną burdę, co mnie nie stawia w najlepszym świetle.


RE: Pytania - Ashley - 20-04-2013

Nie. Raczej wątpię aby tak postąpił.
Czy stado lwiej ziemi spłaci dług SŚ czy SŚ zdenerwuje się wkroczy na ich ziemię ukarze do przykładu więźniąc króla i królową?


RE: Pytania - Skanda - 20-04-2013

Ashley, proszę o uzasadnienie swojej odpowiedzi.


RE: Pytania - Ashley - 20-04-2013

Wybacz zapomniałam że to nie SŚ.
Czy stado lwiej ziemi spłaci dług Szkarłatnym czy Szkarłatni zdenerwują się i wkroczą na lwią ziemię każąc do przykładu więzieniem dla króla i królowej?


RE: Pytania - Felija - 21-04-2013

Ashley, chodzi o to, żebyś wyjaśniła, dlaczego twoim zdaniem Nkiruma raczej nie będzie wchodził w konflikty z innymi stadami etc.


RE: Pytania - Padme - 01-05-2013

Dobra, omijam odpowiedź aszli i odpowiem na pytanie Ragnarowej xd

Szczerze w to wątpie. Każde działanie będzie musiał potwierdzić z Ines, więc nawet jeśli miał by takie ambicje i uważał by swoje stado za tak silne, by móc podbijać inne to tak czy inaczej Ineska go pohamuje, bo wydaje mi się, że jest taką lwią pacyfistką xd


Czy Eliana i Asali będą przykładnymi Lwioziemkami? ;>


RE: Pytania - Hewa - 09-05-2013

Myślę, że tak. W końcu są córkami Hatimy, a ona z pewnością będzie się starała je wychować jak najlepiej. Mają przed sobą po prostu dobry wzór do naśladowania :D

Czy Vei znajdzie kiedyś odpowiedniego kandydata na partnera? W końcu kiedyś przydałby jej się potomek XD


RE: Pytania - Khayaal - 09-05-2013

Hasira by się nadała, tylko nie ta płeć. xD myślę, że Vei nie pójdzie z byle kim, ale na razie nie widzę w Lwiej odpowiedniego kandydata. to się nie zmieni zbyt szybko i władzę po śmierci Vei przejmie ktoś, kto będzie miał odpowiedni charakter, a nie pochodzenie.


czy aby na pewno Alve dołączy do Księżyca?


RE: Pytania - Roza - 28-05-2013

Dołączyła ^^.

Co może sobie pomyśleć lew czy lwica, spotkawszy przedstawicielkę jego/jej gatunku o fioletowej barwie futra..?


RE: Pytania - Skanda - 28-05-2013

Że mięso, które jadł/a nie było do końca świeże.

Kto oficjalnie obejmie opiekę nad Szyszkami (Shi i Shiya)?


RE: Pytania - Padme - 28-05-2013

Tata Ragnar, a kto :D

[ Dodano: 2013-05-28, 10:57 ]
Czy pad i Moron bedą dobrymi rodzicami?