Król Lew PBF
FeralHeart - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: FeralHeart (/showthread.php?tid=388)

Strony: 1 2


RE: FeralHeart - Sheloth - 11-07-2013

Ja już nie wchodzę ani na FH, ani na IT... ale ostatnio strasznie mnie ciągnie do powrotu na któryś z serwerów. Znaczy, nie to, żebym miała tam spędzać długie godziny. I nie liczę, że znajdę tam tych samych ludzi co parę lat temu. Ale mam jeden ważny powód.

Cholernie tęsknię za swoją postacią z IT, której nie da się wprowadzić dosłownie do ŻADNEGO innego uniwersum w taki sposób, żeby mogła wejść w jakąś interakcję z cudzymi postaciami. Taki już jej urok, że jak chcę coś z nią zrobić, to tylko tam.


RE: FeralHeart - Malimau - 11-07-2013

Kotolotka? <3


RE: FeralHeart - Sheloth - 11-07-2013

A kto inny jak nie ona? <3


RE: FeralHeart - Nelly - 06-11-2013

Ja grałam, ale po upadku forum (gdzie poznałam Cyńkę, dopiero niedawno skojarzyłam sobie po da) przestalam grać. Na tamtym forum byli ciekawi ludzie, można było znaleźć fajne tutoriale, mapki, presety itp.

I sorry za odkop.


RE: FeralHeart - Mino Eive - 06-11-2013

Ja grywam czasami, jak mi się nudzi, jak ktoś coś kiedyś, to niech pisze :p


RE: FeralHeart - Nelly - 06-11-2013

Ja teraz nie mogę grać, bo na oficjalnej stronie nie można się zarejestrować ani pobrać FH.


RE: FeralHeart - Shyeiro - 06-11-2013

Można? Bez najmniejszego problemu XD


RE: FeralHeart - Moran - 06-11-2013

Pobrać można, ale jakiś czas temu zablokowali możliwość zakładania nowych kont. Nie wiem, czy już ściągnięto blokadę.


RE: FeralHeart - Nit - 17-12-2013

Taka mini reklama, ale mam nadzieję, że nikt mnie nie skrzyczy. ;)

Mojeforum.net kończy swój żywot (patrzcie, jak dobrze że admini tego forum - Król Lew PBF zrobili to wcześniej) więc zostałem adminem na najstarszym istniejącym polskim forum o IT i FH by je uratować przed skasowaniem. ;)
Zapraszam na stare-nowe Feralheart & Impressive Title forum Polska. :)

Na razie jeszcze trwają prace, mające na celu nie tylko przywrócenie forum dawnej świetności, ale też by forum stało się jeszcze lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Już teraz zapraszamy starych użytkowników do logowania się (bo posty, hasła, prywatne wiadomości itd. zostały zachowane), a resztę zainteresowaną FH i IT do rejestracji. :3