Król Lew PBF
Propozycje do Hali Sław - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Propozycje do Hali Sław (/showthread.php?tid=39)

Strony: 1 2


RE: Propozycje do Hali Sław - Samiya - 02-07-2015

Psst, zmieńcie Inn z juniorka na admina.
A Ragnara można by zmienić na Skandę.
Alaina raczej już nie wchodzi, co nie? Przy okazji dałoby się Naemie szary kolorek...


RE: Propozycje do Hali Sław - Felija - 02-07-2015

Tak, rzeczywiście. I Ghaliba dopiszemy, bo już jest ponad rok i jest juniorem. :)


RE: Propozycje do Hali Sław - Inn - 02-07-2015

Zrobione, w tym dodanie Ghaliba.

[ Dodano: 2015-07-02, 22:07 ]
A i jeśli chodzi o zawieszanie nieaktywnych, to ja to regularnie robię, jak coś ;)


RE: Propozycje do Hali Sław - Venety - 30-07-2015

Nie chce mi się korzystać z tych śmiesznych formularzy i szukać informacji. Niemniej - Myr za naprawdę bardzo długi staż (on jest jako Kyou chyba tam wpisany) i Sadism, za moda i za bractwo.


RE: Propozycje do Hali Sław - Felija - 30-07-2015

Fakt, Myr jest jako Kyou, później ją podmienię.
Z Sadismem jest taki problem, że tam są osoby, które są na forum co najmniej od roku, a Sadi zarejeztrował się pod koniec marca...


RE: Propozycje do Hali Sław - Sadism - 30-07-2015

Bo ja za szybkie tempo pisania mam xD i za szybko za dużo zrobiłem.
Jak dla mnie to nie ma co naginać zasad. Grać będę jeszcze długo, o to się nie martwcie. Poczekać też przecież mogę. Choć miło że w ogóle zostałem zaproponowany.


RE: Propozycje do Hali Sław - Venety - 30-07-2015

Osobiście bardziej będę pamiętać, że był sobie wąż, który zwerbował własne stado niż chociażby o tym, że była sobie kiedyś jakaś Kiara, która założyła forum, a w ogóle to była Simbą. Nie trzymajmy się aż tak sztywno zasad, moim zdaniem to bardzo rozpoznawalny użytkownik i dlatego powinien być w hali sław pomimo krótkiego stażu.


RE: Propozycje do Hali Sław - Felija - 30-07-2015

Ja to wszystko rozumiem i jako że założył stado, to można by przymknąć oko na tę zasadę, ale poczekajmy chociaż, aż będzie pół roku. :)


RE: Propozycje do Hali Sław - Felija - 28-09-2015

Minęło pół roku od dnia rejestracji Sadisma, więc, zgodnie z obietnicą, dopisuję go do Hali. :)