Król Lew PBF
Lewa strona literki "D" - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Lewa strona literki "D" (/showthread.php?tid=392)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Lewa strona literki "D" - Ayari Reinmar - 18-09-2012

Oczywiście zakładam, że lineart jest legalny. Wpisz od razu autora do pola.

[Obrazek: niah.png]

klik
Wersja bez cieni

Sher, może być w ten sposób?
[Obrazek: niah2.png]

Zamiast robić oddzielny lineart, wycięłam białe tło. Jak będziesz chciała, żeby wyraźniej wyglądał, pomniejsz go po prostu.


Wciąż jest STOP!


RE: Lewa strona literki "D" - Sheridan - 18-09-2012

Jej, dziękuję ^^ O to mi chodziło, wielkie dzieńki. CHWAŁA CI!


RE: Lewa strona literki "D" - Ayari Reinmar - 18-09-2012

Dobra, przyjmę jedno zamówienie C:


RE: Lewa strona literki "D" - Khayaal - 18-09-2012

jaaaa <3

http://flashbackpractice.deviantart.com/art/Free-Lineart-Jaguar-276800141
z tego jaguara zrobić lamparta - czyli przede wszystkim pogrubić ogon (powinien stawać się szerszy przy końcu). i lamparty nie mają dodatkowych kropek wewnątrz cętek (a jaguary tak, co tu widać).
refka kolorystyczna: http://woxys.deviantart.com/gallery/?q=blue+eyes#/d2uwko5 (włącznie z oczami, chociaż tam to średnio będzie widać)

powinien mieć ciemnoczerwoną szramę z prawej strony nosa (czyli tej, którą pokazuje), pionową (czyli w tym ułożeniu lekko po skosie), pojedynczą. na życzenie narysuję w paintcie, jak to widzę xP

weźmiesz? ^^

edit
bez napisu, plis w dwóch wersjach: na ava (zbliżenie na łeb?) i w podpis. ewentualne tło pozostawiam Tobie, nie jest konieczne.


RE: Lewa strona literki "D" - Ayari Reinmar - 18-09-2012

Spoczko C: Zajmę się tym jutro, jeśli znajdę ochotę czy cuś, to może nawet dzisiaj zacznę :) Gdybyś mogła, przydałoby się pokazać, jak dokładnie ta szrama powinna wyglądać. Może to być nawet czerwona krecha po linii, jaką blizna idzie :)


RE: Lewa strona literki "D" - Khayaal - 18-09-2012

mówisz masz :P z grubsza o tak:
http://bibainfo.pl/pub/83/7/199/135/2012/09/18/191505/6451/jaguar.png

wiem, że miała być jedna, a są dwie. tak mi to jakoś lepiej pasowało. wiesz, baby mają kaprysy xP

to ma być rana od pazura, więc może być trochę poszarpana, ale nie chciałabym z kolei zygzaka.

love <3


RE: Lewa strona literki "D" - Ayari Reinmar - 18-09-2012

Spoczko C: Wygląda super :3

Znam to <3

Oke. Zakodowane .3.


RE: Lewa strona literki "D" - Serpeen - 19-09-2012

OMG, gęba mi opadła :O Jeszcze nigdy nie byłam aż tak zadowolona :D I wieeelkie dzieki <3


RE: Lewa strona literki "D" - Sheridan - 20-09-2012

Ale ja lbię do ciebie chodzić ^^ Obrobisz mi Storm...? http://i47.tinypic.com/2rze26a.png Coś w stylu Ayariego


RE: Lewa strona literki "D" - Ayari Reinmar - 20-09-2012

Sher, kolejka jest D: Trochę minie, zanim zrobię zamówienie Khay, bo samo kolorowanie lineartu jest dość w tym przypadku pracochłonne .3.


RE: Lewa strona literki "D" - Khayaal - 20-09-2012

starałam się... ;>


RE: Lewa strona literki "D" - Destiny - 21-09-2012

Skończyłam! C:

duży obrazek, gotowy do ponownej obróbki
kolorki, którymi się posługiwałam
avatar
sygnaturka bez tła
sygnaturka z tłem

Tutaj komplecik :3 Nie mogłam się powstrzymać, by dorobić tekst D: Jeśli będziesz chciała z tekstem, napisz- wyślę Ci wiad. z gotowym kodem do wklejenia.

[Obrazek: nahuel2.png]

When I thought that I fought this war alone
You were there by my side on the frontline
When I thought that I fought without a cause
You gave me a reason to try

[Obrazek: nahuel5.png]

Turn the page I need to see something new
For now my innocence is torn
We cannot linger on this stunted view
Like rabid dogs of war

Jakieś poprawki sobie pani życzy? .3.

Przyjmę JEDNO zamówienie!


RE: Lewa strona literki "D" - Khayaal - 21-09-2012

nie, żadnych, jestem OSZOŁOMIONA. Nahuel wyszedł Ci o wiele lepiej, niż go sobie wyobrażałam - i zarazem czuję, że jest taki, jak być powinien. znasz lepiej moją postać ode mnie :D

jest cudny, cudny, cudny.

wezmę jednak wersję bez tekstu, bo cytat się tam pojawi, ale dopiero, jak znajdę taki odpowiadający jego charakterowi. a program do gradientowania tekstu mam, dziękuję :)

jesteś wspaniała ^^


RE: Lewa strona literki "D" - Nahuel - 21-09-2012

Houston, mamy problem - av w png jest za duży (201 kb w stosunku do dopuszczalnych 128), a kiedy zmniejszam go tak, jak umiem i konwertuję przy okazji do jpg, to dodaje się czarne tło. poprosiłabym więc o pomoc tylko z odciążeniem :)


RE: Lewa strona literki "D" - Destiny - 21-09-2012

Nie zapisuj go C: Kliknij na obrazek, który wkleiłam, prawym przyciskiem, potem "kopiuj adres url grafiki" i wklej to do ostatniego pola przy avatarze "Odnośnik do zewnętrznego obrazka:".