Król Lew PBF
Vision Lighthouse - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Vision Lighthouse (/showthread.php?tid=607)



Vision Lighthouse - Felija - 29-01-2013

Moi drodzy, dostałam dzisiaj takie oto ciekawe pw:

Cytat:Witam
Piszę do Was w imieniu redakcji Vision Lighthouse - portalu poświęconego tematyce PBF. Chcieliśmy poinformować, że Wasze forum dodane zostało do naszej Bazy Danych, której sukcesywne uzupełnianie właśnie rozpoczęliśmy. Na chwilę obecną Wasz PBF posiada indywidualną stronę, na której umieściliśmy jedynie znalezione materiały tekstowe. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by została ona zedytowana. Jeśli chcielibyście umieścić inny opis, ubarwiony nawet grafiką, prosimy o kontakt z Administracją Vision Lighthouse, za pomocą formularza kontaktowego, który znajdziecie w zakładce "Kontakt", czy też za pomocą prywatnej wiadomości do Kelana.
Jesteśmy otwarci na współpracę i zapraszamy do odwiedzenia Vision Lighthouse.

http://visionlighthouse.pl/


Nasz opis, póki co, wygląda tak:
http://visionlighthouse.pl/index.php/component/k2/item/201-kr%C3%B3l-lew

Ma ktoś pomysł na lepszy, jakieś obrazki, coś innego...?


RE: Vision Lighthouse - Kami - 29-01-2013

TRzeba koniecznie uzupełnić to o aktualne wydarzenia! Ej ktos miał dopisac to to >3


RE: Vision Lighthouse - Destiny - 29-01-2013

Mogem pokombinować coś z grafiką, jeśli Kami się tym nie będzie zajmowała .3.


RE: Vision Lighthouse - Felija - 29-01-2013

Jak się mówi 'ktoś', to zawsze wiadomo, że nikt tego nie zrobi, chyba że jakiś totalny desperat. XP

Deś, ja nie mam nic przeciwko.


RE: Vision Lighthouse - Aim - 29-01-2013

Kcecie abym ja to opisała? Przecież ja uzywam Kamistyczngego dialektu, który trudno ogarnąć x'D


RE: Vision Lighthouse - Felija - 30-01-2013

Spoko, poprawimy. :D


RE: Vision Lighthouse - Kami - 30-01-2013

Smierdzicie lenistwem....


RE: Vision Lighthouse - Felija - 30-01-2013

Ja po prostu nie lubię pisać poważnych i konstruktywnych opisów, nawet karty postaci są dla mnie męczące... A tłumaczenia z kamiowatego na polski jest prostsze. :D


RE: Vision Lighthouse - Felija - 23-03-2013

Napisze to ktoś czy ja mam to zrobić...?


RE: Vision Lighthouse - Khayaal - 24-03-2013

jak zrobisz szkic (znasz forum najlepiej), to ja Ci to dosztukuje, poprawie, rozbuduje we wskazanych fragmentach i takie tam. jesli chcesz. ale od zera nie napisze, bo za malo wiem o forum jako o forum.