Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



Nieobecności - Vasanti Vei - 24-06-2012

Nie będzie cię przez jakiś czas? A może chcesz poinformować o nieobecności znajomego? Trafiłeś pod dobry adres. Napisz tu, kogo i na jak długo nie będzie. Jeśli chcesz, możesz też podać powód nieobecności, nie jest to jednak wymagane.


RE: Nieobecności - Kovasa - 24-06-2012

30 czerwca - 28 (czy jakoś tak) sierpnia

Zarabiam na czesne pracą na obozie jako opiekunka xPPP

Konta: Kovasa, Zeus, Cherubin, Chikja


RE: Nieobecności - Akilian - 29-06-2012

Od jutra (sobota) do około połowy lipca. Wyjazd do dziadków na 16 dni. Nie pocieszem, nie ma tam dostępu do komputera, jedyne co da się robić to oglądać 3 kanały.
Konta : Aqua, Storm


RE: Nieobecności - Shayen - 29-06-2012

3-14 lipca.

Per kolonie .m.


RE: Nieobecności - Padme - 01-07-2012

Na całe wakacje.


RE: Nieobecności - Ate - 01-07-2012

Od jutra do... 15, włącznie z tymi dniami. Obóz harcerski.


RE: Nieobecności - Felija - 01-07-2012

Nie ma mnie od środy do niedzieli, wyjazd w góry. Jakby co to mam komórkę. xP


RE: Nieobecności - Kami - 04-07-2012

Soł soł, ja jestem u rodziców do niedzieli włącznie- jak mniemam!
Co za tym idzie, rzadko skorzystam z kompa, jeśli w ogóle!


RE: Nieobecności - Ayari Reinmar - 04-07-2012

7'go wieczorem wyjeżdżam na trzy tygodnie. Obóz z Surr :3


RE: Nieobecności - Oxena - 05-07-2012

Od jutra (6.07) do niedzieli (8.07) mnie nie będzie, wyjeżdżam do dziadków, a że oni nie wiedzą czym jest komputer nie będę miała tam dostępu do niego, a co dopiero do internetu >: W poniedziałek już powinnam być, ale nie będzie mnie już w godzinach porannych, bo będę wtedy na kursie gitarowym :3


RE: Nieobecności - Shun - 05-07-2012

6.07 - 20.07
Obóz.


RE: Nieobecności - Mariachi - 06-07-2012

Jutro wyjeżdżam na pięć dni do ciotki gdzie nie będę mieć dostępu do internetu chyba, że wykupię sobie pakiet w telefonie. Dopiero w czwartek jak pojadę do Włoch, pod wieczór dostanę dostęp do neta. Później do sierpnia nie będę zjawiała się codziennie bo w domu jest aż pięć osób, które chcą skorzystać z neta. W sierpniu jadę do dziadków więc tam już całkowicie dostęp do internetu mnie rozwali. Może uda mi się wziąć laptopa kuzyna, ale niczego nie obiecuję. Także jednym słowem codziennie zacznę się pojawiać pod koniec sierpnia, we wrześniu :)


RE: Nieobecności - Oxena - 13-07-2012

Od jutra (najprawdopodobniej popołudnia) (13.07) do poniedziałku/wtorku (15/16.07) może mnie nie być, bo wyjeżdżam znowu na wieś.


RE: Nieobecności - Salim - 17-07-2012

Nie ma mnie jutro i pojutrze. Tzn. jutro może mi się uda wpaść, ale na krótko, a pojutrze - późnym wieczorem.


RE: Nieobecności - Sheloth - 17-07-2012

Od czwartku mnie nie ma. Wracam rano 31 lipca, zapewne będę padnięta, więc liczyć możecie na mnie raczej dopiero następnego dnia.