Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Ashley - 07-03-2013

Ja też dawno wróciłam. Zapomniałam ogłosić.


RE: Nieobecności - Hasira - 21-03-2013

od jutra (znaczy od dzisiaj) do niedzieli jestem na Pyrkonie.


RE: Nieobecności - Nevir - 01-04-2013

Ja będę wpadać trochę rzadzej. Ew. może się to zmienić za dwa tygodnie.


RE: Nieobecności - Skanda - 07-04-2013

Nie będzie mnie jakiś czas, z możliwymi prześwitami aktywności-mam parę innych rzeczy na głowie.


RE: Nieobecności - Khayaal - 08-04-2013

Felka jest obrażona na wszystkich, więc namówiła modem, żeby przestał działać i udaje, że nie ma internetu.

jak będzie, to będzie.


RE: Nieobecności - Moran - 08-04-2013

Mam w uj dużo roboty, bo przecież maj tuż tuż. Będę pod koniec maja, to pewne, a teraz z wielkimi przerwami.


RE: Nieobecności - Felija - 08-04-2013

Yaal, też Cię kocham.

Po godzinie męczenia się z różnymi przegląradkami doszłam do wniosku, że spróbuję sobie zmienić ip przez proxy i, o dziwo, zadziałało. Od teraz jestem w USA. xd


RE: Nieobecności - Felija - 10-04-2013

Hewa każe przekazać, że się rozchorowała i wróci prawdopodobnie w sobotę. Mamy NIE CZEKAĆ NA NIĄ Z ODPISAMI! POMIJAMY WSZYSTKIE JEJ POSTACIE!


RE: Nieobecności - Oresta - 11-04-2013

Prawdopodobnie nie będę miała dostępu do kompa do niedzieli wieczorem. W razie czego Nkiruma może pokierować Orą.


RE: Nieobecności - Leo - 13-04-2013

Neva ma szlaban na kompa na cały miesiąc. Czy rzeczywiście to będzie miesiąc, to ja nie wiem. Ale jej nie ma i nie będzie w najbliższym czasie.


RE: Nieobecności - Hofu - 15-04-2013

Nie będzie mnie od 17 kwietnia do 19. Postaram się pojawić w piątek wieczorem, ale niczego nie obiecuję :) Powodem wyjazdu jest koncert :P


RE: Nieobecności - Padme - 18-04-2013

Shyeiro, Eliana, Senara, Ajris ----> nie ma mnie, nie mam czasu
A na Padmi zaglądam i będę odpisywać, wiec mozna uznać ze teoretycznie mnie nie ma, na czas nieokreślony.


RE: Nieobecności - Ares - 21-04-2013

Nie bedzie mnie od dzisiaj do pewnie piątku. Moge zalegac z odpisami, ale moze uda mi sie wlezc na kompa zobaczę jeszcze.

Edit:

Ares, Aiden, Einar, Nathaniel

Nie będzie mnie od 29.04-5.05. Wyjeżdżam na wieś (brak neta, co oznacza zupełny brak odpisów).


RE: Nieobecności - Felija - 29-04-2013

Mako jest na wyjeździe, pojawi się za jakiś tydzień.

A mnie nie będzie w środę (może tylko pod wieczór), a czwartek-niedziela będę w kratkę (będę u Hewy, a później ona u mnie).


RE: Nieobecności - Kuglarz - 30-04-2013

Sorry, ale nie będzie mnie jeszcze z cztery dni.