Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Moran - 04-06-2013

Nie będzie mnie na pewno przez cały jutrzejszy dzień. Możliwe, że pojawię się w środę wieczorem, ale to na krótko i będę umęczona. Wyjeżdżam do Wawy.


RE: Nieobecności - Felija - 05-06-2013

Hewy nie ma i na razie nie będzie, bo jest chora i źle się czuje.


RE: Nieobecności - Moran - 05-06-2013

A ja mam w tą niedzielę egzamin na certyfikat z niemieckiego (i w następną też, tylko ustny), więc będę siedzieć w domu i srać ze strachu w gacie.


RE: Nieobecności - Khayaal - 06-06-2013

na wszystkich czterech kontach (Kajak, Orva, Nkiruś i Hasira) zawieszam grę fabularną do 24 czerwca. wtedy mam ostatni egzamin.
powychodzę z tematów, żeby "poznikać", w ciągu najbliższych dni.

będę się pojawiać na forum jako admin, ale nie będę w tym czasie grać, bo się niestety samo nie zda.


RE: Nieobecności - Eenu - 06-06-2013

Mam zapalenie tkanek łącznych i przy silnym antybiotyku pisanie jest po prostu niemożliwe. Sorki, Roziu :<


RE: Nieobecności - Felija - 07-06-2013

To tak:
jutro nie będzie mnie przez większość dnia (wybywam z domu), podobnie w niedzielę (pakuję się - wiem, jak to u mnie wygląda: 'wyłącz już ten komputer i składaj swoje rzeczy, bo ja tego za ciebie nie będę robić!').

Napisałam, że się pakuję. Część osób już o tym wie, ale teraz ogłoszę oficjalnie: 10-16.06 będę z Arhamem we Francji (ew. w Szwajcarii, a przejazdem też w innych ciekawych krajach). Nie będzie mnie wcale na necie. Nie piszcie do mnie ani nie dzwońcie, bo to wychodzi drogo. Tzw. władzę nad forum będą tymczasowo sprawować Yaal z Ragiem i Moranem (na tyle, na ile sama będzie), więc ten... Bądźcie grzeczni. xd
Pomijajcie mnie w kolejkach.


RE: Nieobecności - Khayaal - 08-06-2013

Cytat:Nie piszcie do mnie ani nie dzwońcie, bo to wychodzi drogo.

dla Twojej, Fel, informacji: smsy my z Polszy mamy w klasycznej cenie, dzwonimy również w klasycznej cenie. koszt przekierowania do innego kraju ponosisz Ty - i tylko za rozmowy telefoniczne. a odkąd jesteśmy w UE, to naprawdę nie tak drogo, matka Unia o to dba. :P


RE: Nieobecności - Felija - 08-06-2013

Sprawdzałam, to wiem.
Dobra, no to:
Jest do mnie trochę drożej, możecie pisać esy jak musicie, ale nie dzwońcie. xp


RE: Nieobecności - Khayaal - 08-06-2013

będę Cię nimi wprost zalewać. <3


RE: Nieobecności - Inn - 14-06-2013

Chciałabym zakomunikować, że najprawdopodobniej nie będę aktywna do środy(19 - jeśli dobrze pójdzie). Ale może mnie też nie być nawet do piątku przyszłego tygodnia, jeśli dobrze wcale nie pójdzie. Mogę się pojawiać na chwilę na forum, ale nie będę pisać na fabule.


RE: Nieobecności - Moran - 18-06-2013

Od 19 do 22 czerwca siedzę ze znajomymi w Krakowie. Dostęp do internetu jest, ale nie biorę netbooka - chcę spędzić trochę czasu z moją szajką.


RE: Nieobecności - Skanda - 18-06-2013

Nie będzie mnie ze 2 dni na fabule, sorry, sprawy prywatne.


RE: Nieobecności - Padme - 20-06-2013

Mam krucho z rodzicami więc ciężko żebym była w najbliższym czasie


RE: Nieobecności - Levine - 20-06-2013

W Szwecji już od dłuższego czasu wakacje, więc mnie ubyło co pewnie zauważyliście. Rozpoczęcie roku 20 sierpnia, wtedy też powinnam zacząć pojawiać się systematycznie. Teraz wejdę, zerknę, ale na fabułę nie wejdę. W lipcu będzie mnie jeszcze mniej, bo przyjeżdża do mnie chłopak. Nie widzieliśmy się długo, sami rozumiecie.
Konta: Levine, Venety, Naila.
Łapać mnie na gg (43933348) lub fb jak ktoś mnie ma.


RE: Nieobecności - Roza - 20-06-2013

Przepraszam za opóźnienia... Nie będzie jeszcze ode mnie odpisów aż do niedzieli... proszę o cierpliwość...