Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Moran - 26-06-2013

Nie ma mnie od 29. czerwca do 6. lipca, wyjeżdżam na mały obozik do Niemiec. Ponoć jest tam WiFi, ale nie wiem, czy na całym terenie i jak będę stała z czasem.


RE: Nieobecności - Sadie - 26-06-2013

U mnie może być krucho z internetem. Wojny w domu, brat przyjechał... Takie tam. Więc, może być tak, że raz jestem, raz nie.


RE: Nieobecności - Hewa - 28-06-2013

Hewa i reszta.
Nie będzie mnie od jutra (28 czerwca) do niedzieli włącznie (30 czerwca).


RE: Nieobecności - Ares - 29-06-2013

Ares & Einar
Nie będzie mnie od 29.06 do 1.07, odpiszę dopiero po powrocie.


RE: Nieobecności - Mabaya - 29-06-2013

Mabaya

Nie ma mnie od 29 czerwca (dzisiaj) do 7 lipca. Wiecie, wakacje wzywają. Chcę pobyć trochę czasu ze znajomymi na basenie, bądź gdzieś z nimi pójść, nawet na spacer bądź lody. A wtedy nie będę mieć sił ani czasu by odpisać. I ogólnie jeszcze wyjeżdżam do Wrocka, do ciotuni. No, postaram się czasami wejść, ale może być z tym trochę krucho. A więc odpisy najprawdopodobniej będą po powrocie.


RE: Nieobecności - Sheloth - 02-07-2013

Od jutra do poniedziałku się mnie nie spodziewajcie. Open'er mnie wzywa.


RE: Nieobecności - Kahawian - 02-07-2013

Kahawian i Deyne Nyota
W zależności od tego, czy będę miała zasięg
6.07-11.08
Pobyt za granicą.


RE: Nieobecności - Levian - 02-07-2013

Ayumi, Levian, Eleyna
Powód: Brak czasu. Muszę się uczyc do egzaminu na prawko


RE: Nieobecności - Felija - 03-07-2013

Napiszę od razu, bo będę miała sporo nieobecności po kolei:

9-14.07 - zupełnie mnie nie ma (wyjazd)
16-23.07 - będę dużo rzadziej niż normalnie (mam gościa)
28.07-11.08 - zupełnie mnie nie ma (obóz konny)


RE: Nieobecności - Samiya - 04-07-2013

No więc tak. Byłam u okulistki, która stwierdziła, że mam... No, nic nie mam, normalna wada wzroku, ale chodzi o to, że mogę ją jakoś wyćwiczyć, czy cuś. Z tego to powodu mam mocno ograniczony komputer i (o zgrozo) książki. Umówię się z rodzicami na pół godziny dziennie kompa, to może coś tam będzie.
A od 12.08 do 22.08 wyjeżdżam na obóz. Nawet nie liczcie na moją obecność.


RE: Nieobecności - Moran - 06-07-2013

Nie będzie mnie przez następne dni. Muszę ochłonąć, cieszyć się ładną pogodą i pozbyć się artystycznego i egzystencjonalnego doła, plus w najbliższych dniach rozważy się mój los na następny rok.


RE: Nieobecności - Miyuki - 07-07-2013

Wybaczyć nieobecność przez tydzień, sądziłam, że może uda nam się mieć Internet - który rzeczywiście był, ale mój laptop uparł się, aby nie wyłapywać WiFi. ;P

12 lipca - 25 lipca w porywach do 26 -> kolonie
Miyuki, Malimau


RE: Nieobecności - Hewa - 07-07-2013

Nie będzie mnie od 9.07do 14.07, tak samo jak Fel, z powodu wyjazdu.
I od razu napiszę też, że nie zobaczycie mnie w dniach 28.07-11.08 również z tego samego powodu, czyli obozu konnego xd.

Jeszcze może mnie nie być gdzieś po 15, o ile potwierdzi się jeszcze jeden wyjazd, z rodzicami, ale jeszcze nic nie wiadomo, więc w razie czego napiszę. Tego więc nie bierzcie na razie pod uwagę xd


RE: Nieobecności - Ares - 10-07-2013

Ares, Einar, Fadi

14.07-27.07- kolonie językowe za granicą, Wi-Fi będzie tam dostępne, ale nie sądzę bym się często w tym terminie pojawiała.
Możliwe też, że będę pojawiała się rzadziej w weekendy, a częściej w tygodniu. W te pierwsze wyjeżdżam zazwyczaj na wieś, a tam netu ze świecą szukać.

Jeśli do czasu wyjazdu nie wyjdę swoją postacią z tematu, możecie trochę ingerować w jej losy, ale bez przesady, ok? Nie chcę wrócić do domu i zobaczyć, że ta postać jest ranna, a druga zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach xD


RE: Nieobecności - Felija - 15-07-2013

Tak sobie napiszę, bo on nie raczył, że Mako nie było, bo był na wyjeździe. I teraz też go nie będzie, bo też będzie na wyjeździe. ^^