Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Sheloth - 17-07-2013

Jak coś, to ja o Was nie zapomniałam, tylko aktualnie czekam na ponowne włączenie internetu w domu. Przepisywaliśmy umowę z jednej osoby na drugą i to najwyraźniej wymaga kilku dni przerwy. Miał wrócić dzisiaj, nie wrócił - czekam. I nie wiem przez to do kiedy mnie może nie być.


RE: Nieobecności - Omara - 19-07-2013

Nie będzie mnie przez dwa tygodnie. Wyjeżdżam w sobotę rano.


RE: Nieobecności - Akira - 25-07-2013

Dzisiaj o 4:00 wyjeżdżam na dwa tygodnie, ale będę miała wi-fi. Jedynie dwa dni drogi samochodem będę bez internetu.


RE: Nieobecności - Azkabeusz - 25-07-2013

Szkoda. Mnie nie będzie wieczorami. Będę odpisywać rano lub popołudniem.


RE: Nieobecności - Moran - 30-07-2013

Nie będzie mnie baaaardzo długo, na pewno do połowy sierpnia. Już wyjaśniam:
- teraz jest tak gorąco, że są dni, w którym nie włączam kompa przed 22. Inaczej mam w pokoju saunę od pracy komputera i panującego na zewnątrz skwaru.
- w sobotę 3. sierpnia wyjeżdżam do dziadków do Niemiec. Tam będę miała internet, ale chcę spędzić trochę czasu z rodziną + robimy parodniowy wyjazd w inną część kraju i nie wiem, czy tam będzie wifi.

+ teraz mam problemy z jedną z moich żółwic, która jest strasznie słaba i jest w bardzo złym stanie. Z góry uprzedzam, że może mnie nie być, gdyby coś się jej przytrafiło...

W każdym razie - do zobaczyska, miłych wakacji


RE: Nieobecności - Khayaal - 01-08-2013

nie będzie mnie 5-20 sierpnia ze względu na spływ. później też wyjeżdżam, ale wszędzie neta będę miała.


RE: Nieobecności - Chikja - 01-08-2013

nje będzie mnie do końca wakacji.. mnie- Kami, Chikji, Bagery Maela!


RE: Nieobecności - Naema - 05-08-2013

Nie będzie mnie przez kolejny tydzień, sprawa podobnie tyczy się także Arasha
(Dęblin)
6-12.08


RE: Nieobecności - Moran - 05-08-2013

Właściciel sieci, do której podpinał się Kah/Nyota chyba się skapnął i ją zablokował, więc nie będzie jej do 12. sierpnia, kiedy w końcu wróci do Polszy xD Moja nieobecność dalej aktualna.


RE: Nieobecności - Zaraza - 11-08-2013

Mnie nie będzie od dzisiaj do 13
Powód : Mam dużo forów gdzie muszę się nimi zająć.


RE: Nieobecności - Felija - 12-08-2013

Nie będzie mnie we wtorek i środę (jadę do babci; jutro nie ma mnie wcale, pojutrze będę wieczorem).


RE: Nieobecności - Felija - 17-08-2013

Sorry, znowu wam znikam! Nie ma mnie 20-25 sierpnia. Jadę z Arhamem na osiemnastkę Shelotha, a w niedzielę jeszcze na taki kabaret z rodzicami. Także pojawię się dopiero w poniedziałek 26.


RE: Nieobecności - Ariusz - 17-08-2013

Po prostu genialnie "D miłego "P


RE: Nieobecności - Maya - 21-08-2013

Khayaal może nie być do 27. sierpnia. Just saying.


RE: Nieobecności - Ariusz - 30-08-2013

Jutro (sobota 31.08.13r dla jasności) mnie nie będzie od południa do wieczora, odwołano nam rajd konny, bo się grupa rozpadła, ale załatwiono mi i Alsu 2h darmowego terenu, uważam, że to urocze z ich strony "D
Powinnam się pojawić przed północą jeśli dany mi będzie dostęp do laptopa/internetu.
just saying, nevermind "D