Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Felija - 31-08-2013

Hewy może nie być przez kilka dni, bo ma problemy z netem.


RE: Nieobecności - Oresta - 03-09-2013

Nie mam neta, więc obawiam się, że będę mogła wchodzić tylko w szkole (jeśli się dorwę). Nie wiem, ile to potrwa.


RE: Nieobecności - Khayaal - 04-09-2013

dojrzałam do powrotu. nadrabiam.


RE: Nieobecności - Felija - 09-09-2013

Takie drobne info: mogę trochę mulić, szczególnie w przyszłym tygodniu, bo wypada mi wtedy sporo zajęć.

A Rozell nie odpisuje, bo ma problemy z netem.


RE: Nieobecności - Moran - 10-09-2013

Nie wiem, czy będę miała czas i siłę wejść od 13. do 15. września (ew. w ten ostatni dzień będę). Będę prawdopodobnie robić za "ochroniarz" (lol, it's complicated) na targach zoologiczno-botanicznych. Jeśli się ktoś wybiera ze swoim zwierzem na wystawę, niech mi da znać, proszę, bo inaczej się na śmierć zanudzę. :3


RE: Nieobecności - Zaraza - 10-09-2013

Ja chcę przeprosić Nikrumę i osoby biorące w udział na Złotej Skale za 2 dniową nieobecność. Niestety spalił mi się zasilacz do skrzynki (router) i dziś wymieniałam. Najmocniej przepraszam. Ale jestem :)


RE: Nieobecności - Felija - 14-09-2013

Jestem trochę chora. Postaram się odpisywać dość regulanie, ale nie zdziwcie się, jeśli mi to nie wyjdzie, szczególnie że mam strasznie zalatany tydzień. W piątek, sobotę i niedzielę w ogóle się mnie nie spodziewajcie.


RE: Nieobecności - Felija - 24-09-2013

Hewa jest chora (łał, ja też xp) i nie będzie jej przez kilka dni. A ja jestem rzadziej, bo ostatnio mało siedzę przed kompem i ogólnie nie mam na nic czasu, dlatego mulę na fabule.


RE: Nieobecności - Metody - 24-09-2013

Ja chcę rzec, że z nocy 28-go na 29-go mnie nie będzie, (sob/niedziela) a potem z nocy 30 na 1-go. (pon/wt). (idę na Bless Night, a potem jadę do Wrocławia, na wystawę Breugleli)

Również 4,5,6 października mnię nie będzie. 6-go wieczorem może, na spływ jadę jesienny "D

Nie wiem czy też kolejnego weekendu października nie będę mieć zajętego, ale to tylko teoria uvu


RE: Nieobecności - Moran - 24-09-2013

Nie będzie mnie 28. września, będę wieczorem 29. 30. września od 14:00 do 21:00 mam Dni Wstępne na uniwersytecie, będę się zanudzać na śmierć ;___;
[btw, Szczurku, jeśli potrzebujesz oprowadzacza po Wro, to pisz ;)]


RE: Nieobecności - Metody - 24-09-2013

Aw xD niby mamy przewodnika, ale im ufać nie wolno "D


RE: Nieobecności - Arne - 24-09-2013

Mnie też nie będzie z 30 na 01 pon/wt :x


RE: Nieobecności - Nkiruma - 24-09-2013

wiecie, że wpisywanie nieobecności na dzień czy dwa nie ma sensu, bo przez 48 h nikt nie umrze z tęsknoty?

sorry :x


RE: Nieobecności - Arne - 24-09-2013

Patrząc na tempo w jakim się odgrywa akcja na tym forum to rzeczywiście, ale już wlazłam do tego tematu to dałam informację, nikomu chyba nie zaszkodzi :x


RE: Nieobecności - Ariusz - 24-09-2013

Własnieee, my tak z zasady <D z resztą to się może przeciągać od 72h do 96h więęc, who knows <D


daj się dzieciom cieszyć :I