Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Nelly - 06-11-2013

Więc tak... albo do lutego nie będzie mnie wcale, albo będę pisać krótkie posty.


RE: Nieobecności - Felija - 06-11-2013

Nie będzie mnie w sobotę ani w niedzielę (Falkon), a w piątek i poniedziałek pewnie będę, ale nie obiecuję, że wszystkim na wszystko poodpisuję.


RE: Nieobecności - Oresta - 07-11-2013

Mam nadzieję, że nie będzie mnie od piątku do poniedziałku (jeśli jednak się pojawię, to znaczy, że mi się bardzo nudzi na Falkonie).


RE: Nieobecności - Akira - 08-11-2013

Desti, Akira
Od dzisiejszego popołudnia, do poniedziałku wieczorem.
Falkon! :D


RE: Nieobecności - Felija - 12-11-2013

W tym tygodniu będzie u mnie kiepsko z odpisami, bo mam trochę nawał w tym tygodniu, no i próbne matury się zbliżają... Najpewniej dzisiaj wszystkim poodpisuję, a później to już nie wiem kiedy.


RE: Nieobecności - Nahuel - 12-11-2013

15-23 listopada nie ma mnie. wyjazd.


RE: Nieobecności - Felija - 15-11-2013

Jutro mnie w ogóle nie będzie, w poniedziałek i środę prawdopodobnie też. W ogóle znowu mam tydzień zawalony. Myślę, że w grudniu, po próbnych maturach, będzie już trochę luźniej.


RE: Nieobecności - Akira - 16-11-2013

Zabrano mi brutalnie internety ;__; Mam nadzieję, że odzyskam je jak najbszybciej.


RE: Nieobecności - Derion - 17-11-2013

Emm... postaram się być, ale piszę, bo w przyszłym tygodniu może być różnie. Więc jeśli ktoś będzie mnie chciał przydybać tutaj, na DA czy na gg, a nie będzie odzewu, to proszę nie rzucać jajami w ekran.


RE: Nieobecności - Felija - 27-11-2013

Ja jednak poodpisuję dopiero w piątek/sobotę. Sorry, matury próbne. >> Możecie mnie pomijać.


RE: Nieobecności - Nelly - 28-11-2013

Nie będzie mnie dłygo długo. Gdzieś tam wyprukam jakiś 1 post na tydzien, ale nie więcej.


RE: Nieobecności - Śpioch - 28-11-2013

Nie będzie mnie przez czas nieokreślony. Tzn robię wikię i mało wpadam, ale zaglądam. Jak skończę wikię to będę mieć czas na forum. Ale postaram się wpaść i odpisać.
Do zobaczenia.


RE: Nieobecności - Hatima - 30-11-2013

Przepraszam za ostatnią kilkutygodniową nieobecność. Mi i bratu zepsuł się komputer i dopiero teraz został on naprawiony. Chociaż bardzo chciałam dać coś znać o tym to nie miałam specjalnie dostępu do internetu. Jednak już wszystko jest w porządku i znowu będę wchodzić. :)


RE: Nieobecności - Kifo - 01-12-2013

Przepraszam za moją nieobecność (złożyło się na to wiele czynników... ). Od teraz postaram się już odpisywać regularnie.


RE: Nieobecności - Shyeiro - 01-12-2013

Dobra ludzie, napiszę to z góry w końcu, żeby usprawiedliwic moje kilkudniowe nieobecności zarazem te zaległe, tą obecną i te przyszłe, a wszystkie w tych samych dniach tygodnia.

Padme;
Eliana;
Shyeiro;
Mino Eive.

Na wszystkich czterech kontach praktycznie mnie tutaj nie ma od piątku do niedzieli wieczór każdego tygodnia, zaglądam sporadycznie, jak nie mam nic do roboty, co w weekendy jest mało możliwe, więc ludzie z którymi prowadzę wątki- liczcie się z moją weekendową nieobecnością.
Tyle.