Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Ariusz - 02-12-2013

Zabrano mi internet, nie wiem kiedy wróci. Też nie ma mnie w weekend, siedzę u Alsu. Przepraszam wszystek za brak mej osoby, mam nadzieję iż wkrótce znów będzie mi dane was ukochać "D


RE: Nieobecności - Felija - 06-12-2013

Jutro w ogóle mnie nie będzie (będę poza domem cały dzień, wracam w niedzielę rano), a w niedzielę, huh, też ciężko. W ogóle znowu mam ciężki tydzień, bo nie dość, że dorzucają nam coraz to nowe sprawdziany, to jeszcze jeżdżę na historię (co mi zabiera całe soboty), angielski, do krawcowej (szyję sukienkę na studniówkę), okulistki, dentysty etc. i generalnie robię naraz tysiąc różnych rzeczy. Na pewno będę wpadać i czytać posty, żeby być na bieżąco, ale z pisaniem już gorzej...


RE: Nieobecności - Adara - 12-12-2013

Nie będzie mnie przez jakiś czas. Niestety nie wiem na ile zniknę ale czasem postaram się jakoś wchodzić...
//Dostałam karę na komputer ._.//


RE: Nieobecności - Ariusz - 17-12-2013

Praszam za mój brak aktywności przez te parę dni, odpiszę w czwartek wieczór, o ile z moim psem będzie wszystko dobrze, obiecuję ^^"! A potem będę wasza "D


RE: Nieobecności - Omara - 24-12-2013

Najpewniej do 6 stycznia będę rzadziej wchodzić, może nawet być tak, że wcale. Po prostu jestem zabiegana i brak mi czasu.


RE: Nieobecności - Tanabi - 01-01-2014

Jak narazie nie będzie mnie na czas nieokreślony z powodu braku czasu. Proszę zignorować Tanabiego w tematach RPG.


RE: Nieobecności - Hewa - 03-01-2014

Konta: Felija, Vei, Ines, Serret, Shiya
Windows 8 zepsuł Fel komputer, więc nie będzie jej przynajmniej do niedzieli. Jutro może będzie z komputera szkolnego.
Jakby coś to możecie pisać do mnie, a ja będę puszczać Ven sygnały i Ven będzie oddzwaniała i ja będę wyjaśniać, o co chodzi.


RE: Nieobecności - Kahawian - 06-01-2014

Z racji sporych kłopotów szkolnych muszę ograniczyć obecność na forum.
Liczę, że wszystko się uspokoi do 27. W weekendy będę normalnie.

Konta: Kahawian, Deyne Nyota.

Postaram się odpisywać w ciągu kilku dni, ale jeśli byłoby coś pilnego, piszcie na gg.


RE: Nieobecności - Skanda - 06-01-2014

Troszkę przeciąga się ta moja nieobecność i zdaje się, że jeszcze z 2-3 dni potrwa, dlatego z góry przepraszam za zastój-postaram się odpisać jak najszybciej.


RE: Nieobecności - Nkiruma - 07-01-2014

ja też, ja też chcę być w tym cccombo!

sesja mi się zbliża - ona sama to za dwa tygodnie, ale mam cccombo kolokwiów i innych takich. moja obecność będzie wyglądać tak jak do tej pory, czyli zajrzę raz na parę dni xP

pod koniec stycznia i w pierwszych tygodniach lutego nie będzie mnie na amen.

Khayaal, Nkiruma, Nahuel, Hasira, Gordon.


RE: Nieobecności - Felija - 12-01-2014

W sobotę mam studniówkę i teraz mam cały tydzień zawalony - sukienka, takie tam... Nie jestem pewna, czy będę w stanie codziennie odpisywać. Piątek-sobota-niedziela może mnie w ogóle nie być.


RE: Nieobecności - Khayaal - 15-01-2014

do weekendu chcę pozamykać jak najwięcej wątków (na pewno Hasirę i Nkirumę). do przejęcia będzie ode mnie wątek prowadzony w grocie medyka LZ- Felka zna szczegóły tej akcji z MG (nie sądzę, żeby udało się go skończyć do niedzieli).

będę miała po dwa egzaminy dziennie ;___; i trochę sram po gaciach.

wstępnie nie będzie mnie do 10 lutego włącznie, ale niewykluczone, że zniknę do końca przyszłego miesiąca nawet.

ale wrócę w końcu.
(Kaj, Has, Nki, Gordzio, Nahu, MG)


RE: Nieobecności - Moonlight - 16-01-2014

Czas nieokreślony. Odpisze w przyszłym tygodniu.Zezwalam na użycie mojej postaci w wątku lub pomijanie.


RE: Nieobecności - Eleri - 17-01-2014

Znikam pon-śr, potem prawdopodobnie noc czwartek/piątek też mnię nie będzie. Tak tylko mówię. pata bum


RE: Nieobecności - Ariusz - 19-01-2014

Dobra, oficjalnie- nie odpiszę nikomu do piątku wieczora, bądź even soboty, dzieńdobry.

[ Dodano: 2014-01-19, 22:43 ]
Do środy jestem na wyjeździe integracyjnym <brzmi zarąbiście po prostu>, w czwartek jadę do Alsu i w piątek będziemy męczyć kunie <3 dobra, koniec spamu |D