Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Castiel - 20-01-2014

W dniach 23-25 będę nieobecny, z powodu wyjazdu integracyjnego ze znajomymi. Raczej nie będę miał dostępu do neta, także pojawię się w sobotę wieczorem dopiero.


RE: Nieobecności - Akira - 20-01-2014

25.01 - 01.02
Obóz konny
Akira


RE: Nieobecności - Manuela - 23-01-2014

Alsu i Mania jadą na zimowisko harcerskie :3
nieobecni od 24.01- 01.02


RE: Nieobecności - Felija - 23-01-2014

Jutro z rana Hewa do mnie wbija i zostaje do niedzieli, tak że nie spodziewajcie się od nas błyskawicznych odpisów.


RE: Nieobecności - Omara - 25-01-2014

Wyjeżdżam dzisiaj na 2 tygodnie, więc odpisów ode mnie także się nie spodziewajcie


RE: Nieobecności - Nkiruma - 09-02-2014

back!
na jutro jestem nauczona, pierdzielę dalsze siedzenie nad książkami. mogę grać!


RE: Nieobecności - Ariusz - 26-02-2014

Jeśli by się stało coś dziwnego i na przykład nagle wszyscy odpisali, to z przykrością stwierdzam iż w piątek i sobotę do popołudnia (?) mnie tu nie będzie. Jadę do Wrocławia na koncert szantowy :3


RE: Nieobecności - Derion - 27-02-2014

Piątek wieczór, sobota i niedziela - OUT
(28.02 - 02.03)


RE: Nieobecności - Felija - 27-02-2014

A ja w piątek i sobotę będę, choć nie za długo, ale w niedzielę to mnie w ogóle nie będzie.


RE: Nieobecności - Felija - 03-03-2014

Wszystkim mnie zarzucają i nie zapowiada się na to, by miało się to zmienić. Ale ten tydzień jest szczególnie ciężki.
Od teraz do końca matur będę rzadziej, trochę z własnej woli, a trochę z przymusu. Regularnych odpisów spodziewajcie się raczej w soboty wieczorem.


RE: Nieobecności - Omara - 07-03-2014

Przez jakiś czas mogę nie wchodzić na forum. Chcę poświęcić więcej czasu nauce (studia)


RE: Nieobecności - Khayaal - 15-03-2014

życie postanowiło mnie zabić i nie mam czasu oglądać obrazków w internecie, a co dopiero odpisywać na sesje ._. będę pisać rzadko i nieprawda... mam nadzieję, że po przyszłym weekendzie (Pyrkon) będzie lepiej...


RE: Nieobecności - Ariusz - 18-03-2014

Mój router umarł i póki co lecim na internecie w sztyfcie, który dzielimy między 5 osób, więc ciężko. PONOĆ jutro ma znów przyjść gościu i odkryć czemu nie potrafi się urządzonko połączyć z serwerem oraz dlaczegóż to płytka się tnie gdy chcemy zarzucić hasłem.
Więc jak jestem to jestem, a jak mnie nie ma... to i tak sobie dacie radę "D Ale bym bardzo ładnie prosiła o poczekanie jeszcze troszkę z odpisem dla Eleri w MS, tyle z mojej strony.


RE: Nieobecności - Akira - 20-03-2014

Od jutra do poniedziałku.
Akira, Destiny, Sadie
Pyrkon! :D


RE: Nieobecności - Khayaal - 20-03-2014

od dzisiaj do poniedziałku, Pyrkon. nie będzie mi się chciało odpisywać, ale zajrzę pewnie do Was ;p