Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Chikja - 28-05-2014

Kami und Chikja- karta graficzna mi zdechła, pisze z kompa od rodziców xD moge wpadać okazjonalnie bowiem ni mam 300zl na nowy sprzęt X'D


RE: Nieobecności - Ariusz - 30-05-2014

Ja jestem umarnięta i prawdopodobnie będę się jeszcze zwijać przez najbliższy tydzień, albowiem kolejna komisja dyplomowa, wszelkie idiotyczne oceny etc i WSZYSTKO w tym zamówienia i *spazmatyczny płacz*

trwać to może tydzień, może kapkę dłużej. Ostrzegam tylko iż nie będę miała odpisowego refleksu.


RE: Nieobecności - Felija - 06-06-2014

Nie ma mnie i Hewy (Inn) w dniach 10-15.06, a 9.06 może być ciężko. Mamy wyjazd i nie będziemy mieć dostępu do neta (a przynajmniej ja nie będę miała, chyba że jakaś dobra dusza mi go chwilowo udostępni).


RE: Nieobecności - Otieno - 09-06-2014

Ehh choroba mnie wzięła i puścić nie chce ;.; Przez weekend nie przeszło, więc znikam na jeszcze kilka dni. Pojawię się w czwartek... mam nadzieję ;.;


RE: Nieobecności - Soth - 10-06-2014

Znikam tak do końca tygodnia. Robota wzywa :c


RE: Nieobecności - Eleri - 12-06-2014

Teraz mam wiele roboty, a w poniedziałek jadę na plener i nie ma mnie do piątku; następnie laptop jest wysyłany do serwisu na wymianę całego dysku, więc to będzie długa rozłąka och ach. Będę się po plenerze starać pisać z cudzych lapków, acz niewiele niestety mogę obiecać.

Do zobaczenia więc ach, pewnie dopiero w wakacje :c


RE: Nieobecności - Derion - 12-06-2014

Czuję potrzebę napisania tutaj, żeby zdusić wszelkie ewentualne pretensje w zalążku, ale mogę oznajmić właściwie tyle co nic, nawet ciężko zamknąć mi to zamieszania w ramy czasowe. Dam znać, jak mi się wszystko uspokoi, to na pewno. Po prostu na razie nie będę dostępna na każde pierdnięcie, ot co, zdecydowanie nie tak, jak do tej pory.
Dlatego ludki, które ze mną piszą/będą pisać - najlepiej by było się zgadać na gg kiedy by się umówić na wieczorową sesję, bo ujowo rzucać jednym postem raz na pięć dni, soł sorry, w czymś takim sensu nigdy nie widziałam i nadal nie widzę. mrug mrug.


RE: Nieobecności - Skanda - 22-06-2014

Nie ma mnie do 11. Jak coś to pisać na gg.


RE: Nieobecności - Soth - 25-06-2014

Od jutra do poniedziałku włącznie. Jadę na dni fantastyki do Wrocka, jupi >D


RE: Nieobecności - Manuela - 27-06-2014

Hem, wakacje się zaczęły, więc uciekam, już jutro, tzn. 28.06 i planuję powrót na 15.07 :3
Myślę, że jakoś przeżyjecie beze mnie heh "3


RE: Nieobecności - Ariusz - 28-06-2014

Ekhm... Ari wraz z Elką Mieciem i Rafciem oraz w domyśle Danciem znikają w dniach
4-11 lipca- będę cierpieć w rodzinnej wiosce
18-25 lipca- jedziemy z koleżankami pod namiot do Florencji. tak. postaram się przywieźć fotki.
31 lipca- 16sierpnia- nad morzem z takim jednym Dodo oraz Manią, potem z rodzicami i psem~
23 sierpnia- Port Pieśni Pracy z Manią i owym drontem

potem też coś jeszcze probably i w ogóle, ale to tak daleko, że kogo to obchodzi "P


RE: Nieobecności - Hashimea - 28-06-2014

Nie będzie mnie od dziś (28 czerwca) do wtorku (1 lipca). Jadę na działkę, gdzie nie mam dostępu do internetu. Później jeszcze obóz harcerski, ale o tym podam później. ;)


RE: Nieobecności - Derion - 28-06-2014

PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBÓW, MANIU. JA nie przeżyję. Idę się pociąć.


A napisałam, że napiszę, więc piszę. No że już bardziej ogarniam sytuację. Tyle, hih.


RE: Nieobecności - Khayaal - 30-06-2014

back, I guess.
Ragi, masz taki piękny podpis *.*


RE: Nieobecności - Skanda - 02-07-2014

bo od mojej idolki >d lizulizliz


trzymaj swój języczek za zębami...