Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Kalani - 31-07-2014

Jutro jadę do dziadków do Niemiec, wracam 14. Chociaż internet będzie, to pewnie będę wbijać tylko wieczorem.


RE: Nieobecności - Skanda - 02-08-2014

Der ma problemy z routerem, w najgorszym przypadku potrwa to do następnego wtorku.


RE: Nieobecności - Eris - 04-08-2014

Cherrowatej nie będzie pare najbliższych dni, jedzie do domku nad jeziorem (chociaż wcale nie chce).


RE: Nieobecności - Felija - 05-08-2014

Inn (Maoni, Chawa, Shaka) nie będzie do 13 sierpnia. Kilka dni temu padł jej internet, a jutro wyjeżdża.

Z kolei mnie nie będzie przez większość jutra i cały czwartek (lub kawałek czwartku, zobaczymy).
A później nie będzie mnie jeszcze bardziej w dniach 9-12 sierpnia. Koleżanka do mnie przyjeżdża.


RE: Nieobecności - Frigg - 05-08-2014

nowy router mam, więc techniczne rzecz biorąc - mogę być na forum


RE: Nieobecności - Sandu - 09-08-2014

Właśnie się dowiedziałam, że hotel, do którego jedziemy na parę dni (od jutra do czwartku), ma wprawdzie internet, ale płatny ;; Nie będzie mnie więc prawdopodobnie wcale, nawet na telefonie (Niemcy - roaming - drogo w trzy dupcie).


RE: Nieobecności - Ariusz - 10-08-2014

Mam internet w sztyfcie ale z odpisami w ogóle mną będzie ciężko do 18-go sierpnia albo niestety dłużej chlip.


RE: Nieobecności - Derion - 12-08-2014

Nie będzie mnie 21 - 26 sierpnia i może dzień dwa wokół tego.


RE: Nieobecności - Derion - 15-08-2014

Od dziś do 26 mnie nie ma. Bo jak weszłam w ten temat z myślą napisania, że nie ma mnie jutro, to zorientowałam się, że ciężko będzie ze mną również pojutrze, o popojutrze i popopojutrze nie wspominając. no. Pewnie uda mi się coś skrobnąć któregoś przedpołudnia lub nawet popisać dłużej wieczorem, ale wolę dać znać,jak to może być w NAJCZARNIEJSZYM SCENARIUSZU HO HO


RE: Nieobecności - Ariusz - 16-08-2014

Mó laptop wciąż w naprawie, więc póki nie powiem, że wróciłam- nie ma mnie ;_; cierpię


RE: Nieobecności - Skanda - 18-08-2014

19-21 nie ma mnie


RE: Nieobecności - Kalani - 19-08-2014

Będzie ciężko z moim wchodzeniem, rodzice się uwzięli xp Do 1 września muszę działać w pełnej konspiracji, czyli pod ich nieobecność.


RE: Nieobecności - Felija - 20-08-2014

To znowu ja.

Do piątku (albo i dłużej) jestem trochę zajęta i cienko u mnie z odpisami. Jeśli wszystko ułoży się po mojej myśli, to w piątek i sobotę będę odpisywać.
W niedzielę i poniedziałek pewnie wpadnę, ale raczej bez pisania.
A w dniach 26.08-01.09 wyjeżdżam, więc jak coś to dzwońcie.


RE: Nieobecności - Skanda - 25-08-2014

Nie ma mnie do soboty


RE: Nieobecności - Hashimea - 28-08-2014

Dziś (27.08) - ok. 11.09
Problemy z internetem. Zapewne uda mi się co jakiś czas wpaść, ale nie za często.