Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Deyne Nyota - 23-11-2014

Konto: Kahawian, Deyne Nyota, Tosa, Kicheko, Busara.

Nieobecność przez kilka najbliższych dni. Z różnych powodów.


RE: Nieobecności - Koho - 04-12-2014

U mnie ostatnio są problemy z netem w akademiku. Będę tylko na weekendy na forum jeśli już :<


RE: Nieobecności - Inn - 24-12-2014

Fel[Felija, Ines, Vasanti Vei, Frey, Serret] nie będzie do piątku (26.12). Wiadomo, święta ;D
Ja będę, ale pewnie rzadziej.


RE: Nieobecności - Giza - 09-01-2015

Do końca przyszłego tygodnia raczej okazjonalnie będę.


RE: Nieobecności - Kahawian - 10-01-2015

Przez następny miesiąc mogę być trudno dostępna. W każdym razie, odpisywać będę najpewniej w weekendy, ew proszę na gg, to coś obgadamy.

Konta: Kahawian, Deyne Nyota, Tosa, Kicheko i Busara.


RE: Nieobecności - Felija - 11-01-2015

Sesja idzie, będę mulić. Wybaczcie, taki czas.


RE: Nieobecności - Koho - 24-01-2015

Sorry, że mnie tak długo nie ma i nie będzie mnie najpewniej do końca przyszłego tygodnia x < mam czas tylko na jedno forum


RE: Nieobecności - Inn - 24-02-2015

Przepraszam za moją ostatnią nieobecność i informuję, że nie będzie mnie tak gdzieś do piątku jeszcze ;o


RE: Nieobecności - Sarina - 15-03-2015

Także przepraszam za swoją nikłą nieobecność w ostatnich dniach. :( Dzisiaj jeszcze niestety będzie to samo, ale od jutra powinno już być w porządku, więc jeśli zalegam z jakimiś odpisami to dopiero wtedy możecie na nie liczyć.

Jeszcze raz z góry przepraszam.


RE: Nieobecności - Shyeiro - 16-03-2015

sieka ostatnio, bo nie mam czasu wchodzić i potrwa to mniej więcej do ustabilizowania ocen i treningów
więc sporadycznie


RE: Nieobecności - Felija - 19-03-2015

Nie ma mnie do poniedziałku, Uherkon.


RE: Nieobecności - Omara - 25-03-2015

Wybaczcie moją dotychczasową nieobecność - brak internetu


RE: Nieobecności - Felija - 04-04-2015

Info głównie dla osób z wątku z Ines:
nie ma mnie co najmniej do środy. Tzn. może jakimś cudem znajdę czas na krótkie odpisy, ale szykujcie się psychicznie, że może być z tym ciężko.

I ogólnie będę teraz rzadziej przez najbliższe 2-3 tygodnie, ale będę starać się odpisywać tak zapewne raz na dwa dni. Nie ma co się lenić. :'D


RE: Nieobecności - Inn - 14-04-2015

Inn, Maoni, Shaka, Chawa.
Nie ma mnie do piątku, bo koniec roku xd
I tak właściwie, to nie będzie mnie za bardzo przez cały maj oraz do 19 czerwca (matury i egzaminy zawodowe).


RE: Nieobecności - Samiya - 18-04-2015

Z moją obecnością może być krucho teraz xd Nie to, że nie mam czasu, bo go mam, ale nie mam internetu. Znaczy - mam, ale w teorii. Od pół godziny próbuję to napisać. Internet rwie mi się jak szalony, jak zrestartuje router to mam go przez jakieś 2 minuty. Generalnie równie dobrze mogę być, jak mogę i nie być, bo są dni, w których mi pięknie działa, a dzień później odmawia wszelkiej współpracy. Piszę, żebyście nie pomyśleli, że Was olewam, czy coś :<