Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Lucas - 03-08-2012

Od jutra do 13 lub 14 sierpnia. Do Niemiec jadę i będzie kiepsko z dostępem do internetów.


RE: Nieobecności - Naomi - 06-08-2012

Od jutra mnie nie będzie. Wyjeżdżam. Wrócę za tydzień.


RE: Nieobecności - Oxena - 08-08-2012

Od 10.08-19.08 mnie nie będzie. Wyjeżdżam znowu na wieś, a tam już internetu za grosz. Postaram się do tego czasu wszystkim odpisać i przepraszam za zastój fabuły. Osoby, które ze mną aktualnie piszą mogą wyjść z tematów i najwyżej dokończymy akcję w innym terminie.


RE: Nieobecności - Akilian - 08-08-2012

Od dzisiaj (albo jutra, tak czy inaczej 1:00) do za jakieś 14, może więcej dni...


RE: Nieobecności - Jua - 10-08-2012

Zmiana planów. Prawdopodobnie w przyszłym miesiącu pojadę do tego gdańska a w tym do niemiec.


RE: Nieobecności - Felija - 13-08-2012

Jadę do babci, wracam jutro wieczorem.


RE: Nieobecności - Zeus - 15-08-2012

Wróciłam wprawdzie już do P-ń, ale przez nieco dłuższy wyjazd - bo byłam jeszcze w Kołobrzegu - mam mniej czasu na naukę. A mam dwa wielkie egzaminy, na które muszę zakuwać, jeśli mam zaliczyć rok. Dlatego przepraszam, ale powrócę dopiero po ich zdaniu we wrześniu, bo znając mnie jakbym tu wróciła to odciągnęłoby mnie forum od nauki. A tak to znów będę mogła od września ślęczeć tu od rana do nocy.
Kocham wszystkich i tęsknię,
Zeuchna :*


RE: Nieobecności - Kami - 17-08-2012

1-2 tygodnie od dzisiaj, nie będzie mnie. Musze odpocząć od Kl.


RE: Nieobecności - Nazeatu Shahaz - 18-08-2012

Eeem czas nieokreślony, może do końca wakacji.
Od zeszłego tygodnia.
Brakuje mi czasu na cokolwiek, a chcę przed szkołą się porządnie odmóżdżyć I przejść pokemony bo w październiku są nowe wiec tego...

Będę zaglądać, odpisywać jeśli będzie naprawdę wielka potrzeba, a takie siedzenie 24/7 jak niedawno odpada.


RE: Nieobecności - Felija - 19-08-2012

Wyjeżdżam jutro, wracam w środę.

[ Dodano: 2012-08-27, 14:02 ]
Nie ma mnie w sumie od wczoraj do czwartku, tzn. będę baaardzo sporadycznie, bo jestem w rozjazdach.


RE: Nieobecności - Hofu - 31-08-2012

Jutro mam wesele, a w domu będę dopiero w poniedziałek. Jednak nie wiem jak to będzie z netem więc na forum możliwe, że pojawię się dopiero we wtorek :)


RE: Nieobecności - Oxena - 10-09-2012

Miles, Nr 2 vel. Nokaru, Roza, Aemona.

Dużo testów, ogólnie szkoła jest tematem jej nieobecności, a że nie ma czasu nawet bidula aby wejść na forum i zgłosić nieobecność robię to za nią :3 Tak żeby nie było potem niepotrzebnych pytań i nieporozumień.


RE: Nieobecności - Arto - 12-09-2012

Nie ten poziom, brak jakiejkolwiek motywacji.


RE: Nieobecności - Oxena - 14-09-2012

Oxena, Nizar, Esi i Ares

Wyjeżdżam na wieś, do niedzieli.


RE: Nieobecności - Mogrim - 21-09-2012

Konta - Mogu i Demi oraz Laurence

Dzisiaj wieczorem powinienem jeszcze być na chwile, ale tak to do niedzieli wieczór mnie nie będzie. Przeprowadzam się.