Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Riwa - 15-07-2015

Znikam na parę dni. Sprawy osobiste. Riwa, Nimal.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 16-07-2015

Mam zmianę planów - nigdzie nie wyjeżdżam, tylko w sobotę mnie nie będzie, a poza tym siedzę w domu i nerdzę. Jakby coś się miało zmienić, to dam znać.


RE: Nieobecności - Kalani - 21-07-2015

W piątek rano do niedzielnego wieczora (możliwe, że do poniedziałku rano, bo w piątek będę dopiero koło 22 we Wrocławiu) wybieram się do Warszawki. Neta brak.


RE: Nieobecności - Felija - 22-07-2015

Nie ma mnie przez całą sobotę i większość niedzieli. Jest szansa, że pojawię się w niedzielę wieczorem, ale raczej bym na to nie liczyła - tzn. może zerknę na moment, ale posty będę pisać najpewniej od poniedziałku.


RE: Nieobecności - Alayike - 23-07-2015

Znów znikam, tym razem do niedzieli, bo mąż ma urlop i na kompa mnie nie chce wpuścić :C Ale później wracam pełną parą <3


RE: Nieobecności - Kalani - 28-07-2015

No to tak:
- 2. sierpnia - 9. sierpnia - jadę ze znajomkami do Trójmiasta. Nocujemy w akademiku, wątpię, żeby był internet (jeśli w ogóle wezmę laptopa);
- 11. sierpnia - 20. sierpnia - do dziadków do Niemiec, więc net będzie. Mamy z nimi gdzieś wyjechać na parę dni, istnieje możliwość, że tam nie będę miała dostępu do sieci.

Aż do soboty będzie ciężko, bo muszę teraz siedzieć w lecznicy nie tylko popołudniami, ale też rano. Wyjeżdżam w sobotę w nocy, więc za dnia pewnie będę się pakować i robić zaległe zakupy.


RE: Nieobecności - Felija - 28-07-2015

To ja też:

1 sierpnia nie ma mnie wcale, jadę na wesele.
2 sierpnia będę po weselu, więc będę umierać i wieczorem też będę zajęta, więc może wpadnę, ale nie obiecuję.
3-6 sierpnia wyjeżdżam nad jezioro.
10-14 sierpnia mam kolejny wyjazd.

Ogólnie załóżcie, że przez pierwszą połowę sierpnia (na pewno tak do 16.) mnie nie ma; pomiędzy wyjazdami też będę na tyle zalatana, że raczej nie będę siedzieć na fabule. A czy będę zerkać na forum, cóż, czasem pewnie tak, wątpię, żebym wytrzymała bez was tak długo. <3

Możecie uznawać, że moje postacie śpią czy co wam tam pasuje, ogólnie - nie przejmujcie się mną, a w pilnych sprawach jestem pod telefonem i może będę zerkać na forum i fejsa z telefonu (połowa forum ma mojego fejsa i połowa adminek ma mój telefon, więc jak coś to pytajcie kogoś).


RE: Nieobecności - Samiya - 29-07-2015

No. Jutro z rana wyjeżdżam na obóz, wracam 9 sierpnia. Teoretycznie powinnam być o 18 w Warszawie, czyli po 19 w domu, ale nie wiem, jak to wyjdzie.


RE: Nieobecności - Inn - 29-07-2015

Inn, Maoni, Chawa, Shaka.
Nie ma mnie od 3 d 6 sierpnia, bo wyjazd nad jezioro. To samo jezioro, co Fel.


RE: Nieobecności - FireLion - 30-07-2015

Ja może tu oficjalnie poinformuję, zamiast na SB. Odpisów nie będzie ani dzisiaj, ani jutro. Pojutrze wieczorem mam nadzieję, że się uda. Ważniejsze sprawy. Pewnie nie uwierzycie, ale na prawdę ubolewam nad tym, że nie mam jak poopisywać.


RE: Nieobecności - Sheyira - 31-07-2015

wyjeżdżam na trochę poza granice poldonu i na pewno mnie nie będzie do 13 sierpnia


RE: Nieobecności - Vult - 31-07-2015

1-2.08 Raczej mnie nie będzie, przygotowania do chrztu (choć i tak trwają już od kilku dni :P ) Ale wolałabym odsapnąć po ogarnianiu, imprezie.

Przyjmijcie, że mam urlop :D

~Vult/Kahawa/Moréna


RE: Nieobecności - Hashimea - 03-08-2015

Znikam dziś wieczorem, wracam w sobotę. Z góry przepraszam osoby, które blokuję na fabule, ale prawdopodobnie nie będę miała dostępu do Wi-Fi. {Hashimea, Kiba, Nathaniel, Kaaivy}


RE: Nieobecności - Sadism - 03-08-2015

Od 9 na kilka dni nad morze jadę, tak że dajcie znać jakby ktoś chciał się w Gdańsku na plaży spotkać.
A od 16 przez tydzień obóz w Murzasichlu.


RE: Nieobecności - Kalani - 04-08-2015

(kurk, Sadism, ja 9. właśnie z Gdańska wyjeżdżam ;___;)