Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Nirai - 07-08-2015

Nie ma mnie do niedzieli. Możliwe, że uda mi się wejść na chwilę, ale zapewne po to, żeby wklepać zgłoszenie na Megarze, więc z odpisami będę musiała poczekać :(


RE: Nieobecności - Taal - 08-08-2015

Nie będzie mnie od 10.08-15.08 włącznie. W fabule uznajcie, że moje postacie śpią czy coś.


RE: Nieobecności - Sadism - 08-08-2015

Ja już w podróży. Na fabule tylko Sadism i Kituko, więc walkę lwa tak jakoś zawieszamy i tak, a Sadismem nie czekajcie na mnie, co jakiś czas napiszę.


RE: Nieobecności - Soth - 11-08-2015

2 dni łącznie z dzisiaj. Mam trochę dużo na głowie.


RE: Nieobecności - Inn - 11-08-2015

Konta: Inn, Chawa, Shaka. Na Maoni będę wchodzić.
Nie wiem ile, jeśli wszystko pójdzie dobrze to może kilka dni, jak nie to dłużej.


RE: Nieobecności - Malimau - 12-08-2015

Może nie całkiem nieobecna, ale obniżam swoją aktywność. Jest piękna pogoda, lato, mam wakacje - wolę ten czas spędzać w inny sposób niż przed komputerem. W dodatku zamieszanie z uczelnią, wyjazd i inne sprawy.


RE: Nieobecności - Otieno - 15-08-2015

Znikam na dwa, trzy dni. Okazało się że mam zapalenie gardła i tchawicy, boli niemiłosiernie, szczególnie przy jedzeniu przez co ledwo żywa jestem. Jak tylko przestanie chociaż boleć wezmę się za posty, słowo.


RE: Nieobecności - Sadism - 15-08-2015

Ja teraz jadę na obóz. Nadal na CB mnie nie zobaczycie, ale również nadal będę pisał posty.


RE: Nieobecności - Felija - 16-08-2015

A ja we wtorek 18 sierpnia wracam na fabułę, do tego czasu jeszcze się mnie nie spodziewajcie.


RE: Nieobecności - Soth - 18-08-2015

Nie ma mnie, nie wiem jak długo, bo choruję, pracuję i pomagam przy budowie. Będę jak się uspokoi.


RE: Nieobecności - Mirra - 18-08-2015

Wybaczcie, że teraz jestem trochę mniej ale kiepsko się czuję. Jestem znowu w ciąży <3 przy Kubusiu nie czułam się tak źle. Każda ciąża inna jest. Do tego przy Kubusiu nie mogę już aż tak siedzieć przy laptopie bo on by też chciał i wtedy płacze ;( Nie chce go od najmłodszych lat uczyć do siedzenia przy laptopie.
Tak więc kochani będę trochę mniej ale postaram się być tak najczęściej jak mi się uda.


RE: Nieobecności - Inn - 19-08-2015

Inn, Maoni, Chawa, Shaka.
Od jutra do niedzieli. Mam wyjazd z rodzicami. Biorę laptopa, ale nie wiem czy będzie net. Jeśli będzie to będę wchodziła i tu zedytuję xd


RE: Nieobecności - Shida - 20-08-2015

Rok szkolny się zaczął, będzie ciężko z odpisami w tygodniu.
Shida/Maeva/Panimalos


RE: Nieobecności - Felija - 21-08-2015

Poniedziałek-środa (24-26.08)

Będzie mnie mniej, jadę do Inn.


RE: Nieobecności - Ghalib - 23-08-2015

dajcie mi jakiś tydzień na odpoczynek xd
także na razie postacie takie jak: Giza, Koho, Sapheda i Ghalib omijajcie w fabule, jak wrócę wszystko nadrobię