Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Hashimea - 28-08-2015

Znikam do soboty. Wyjeżdżam do cioci, gdzie nie złapię Wi-Fi .-. {Hashimea, Kiba, Nathaniel, Kaaivy}


RE: Nieobecności - Kahawian - 30-08-2015

Kahawian/Deyne Nyota/Tosa/Busara/Bleikr/Maela.

Potrzebuję kilku dni na odpoczynek... zarówno fizyczny jak i psychiczny. Po prostu wena chwilowo padła. Przepraszam ludzi, których przyblokowałam w wątku.
Postaram się przynajmniej ten jeden post dziennie pisać.


RE: Nieobecności - Kalani - 30-08-2015

Jeśli się uda, to będę aktywna od wtorku popołudnia. Niech zaś nie zwiedzie mój nick w Obecnych na Forum i liczba godzin - wchodzę z telefonu (dlatego też nie piszę na SB, przepraszam, jeśli ktoś pisał, a ja nie odpowiedziałam) w przerwach w nauce i nie chcę się wylogowywać co chwilę)


RE: Nieobecności - Frigg - 30-08-2015

Frigg/ Megara/ Nirai/ Runa

Będę wchodziła jedynie wieczorami i zapewne już nie codziennie. Nie znam jeszcze mojego planu zajęć, ale zgaduję, że przed 16 ze szkoły nie wyjdę. W dodatku w soboty dochodzi mi dodatkowy angielski, więc najpewniej zobaczycie mnie w weekendy nocą. W razie dłuższych nieobecności będę pisała osobne posty.


RE: Nieobecności - Sadism - 30-08-2015

Smutno mówić, ale chyba też może być różnie z moją obecnością.
Ogółem będzie mnie znowu mało na SB, no trochę was zaniedbuje, ale sami wiecie. Z komórki dam radę ogarniać za to posty, nie martwcie się więc :D
Ogółem mniej mnie będzie w tygodniu. Tyle.


RE: Nieobecności - Felija - 01-09-2015

Uwaga, Felka wychodzi z domu!

Nie ma mnie w czwartek wieczorem, bo jadę na koncert i od piątku wieczorem do poniedziałku włącznie, bo jadę na wesele, potem poprawiny, a potem będę padnięta i ciężko powiedzieć, czy dam radę odpisywać.
Później najpewniej wybędę 11-12 września (piątek-sobota), bo jadę na konwent do Zamościa.


RE: Nieobecności - FireLion - 01-09-2015

Jako że zaczął się rok szkolny, a ja jestem w klasie maturalnej, to wypadałoby choć ten jeden rok się przyłożyć do nauki. Tak więc zmuszony jestem ograniczyć moje wizyty i aktywność na forum. Ale będę się starał w miarę często odpisać (popisać na sb też).


RE: Nieobecności - Nyasi - 03-09-2015

Amani, Nyasi, Makari nie ma mnie do niedzieli 3-6 września


RE: Nieobecności - Nirai - 04-09-2015

Frigg/ Megara/ Nirai/ Runa

Nie będzie mnie w przyszły weekend (11.09-13.09). Rodzina przybywa i pewnie będę musiała większość wolnego czasu z nimi przesiedzieć. Postaram się odpisać do końca przyszłego tygodnia, abym nie przystopowywała niepotrzebnie piszących ze mną c:


RE: Nieobecności - Kalani - 05-09-2015

Muszę zniknąć na dzisiejszy dzień. Odpisy pojawią się wieczorem. Przepraszam za zwłokę!


RE: Nieobecności - Alayike - 05-09-2015

Dziś i prawdopodobnie jutro nie dam rady odpisać, synek przeziębiony i ciągle chce z mamą siedzieć ;p :C Na 100% będę w poniedziałek <3


RE: Nieobecności - Inn - 06-09-2015

Inn, Chawa, Shaka, Maoni

Już pewnie dało się zauważyć, że średnio wchodzę, a przez najbliższe dni będzie jeszcze gorzej. We wtorek mnie wcale nie zobaczycie, ale pod koniec tygodnia powinnam już normalniej być.


RE: Nieobecności - Felija - 08-09-2015

Jutro w ciągu dnia mnie nie będzie, ale wieczorem postaram się poodpisywać tam, gdzie mam zaległe odpisy (ja o wszystkich pamiętam!).
Z kolei w piątek (11.09) powinnam być rano, a później już nie, bo jadę na ZSzeF (taki konwent w Zamościu, właściwie to już tu o tym pisałam) i wracam najpewniej w sobotę wieczorem/na noc. W niedzielę powinnam już pojawić się na forum i może nawet coś napiszę, ale nie jestem pewna o której - zależy, jak długo będę odsypiać i jak bardzo będę padnięta.


RE: Nieobecności - Kifo - 11-09-2015

Nie będzie mnie gdzieś do niedzieli. Mam nadzieję, że włącznie, to zależy, czy będę się dobrze bawić na konwencie w Zamościu.


RE: Nieobecności - Otieno - 12-09-2015

Przez dwa tygodnie może być u mnie ciężko z odpisem, mąż ma urlop i chce ciągle na kompie siedzieć xD Postaram się chociaż jednego posta na tydzień dać :P