Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Cherry - 13-09-2015

Cherry / Diara / Nibiru.

Wcześniej chorowałam na lenistwo, teraz choruję na gimbazę... i jakiś syndrom nieznanego mi pochodzenia, przez co naprawdę mogłabym, ale naprawdę nie mogę tu pisać ;__;.
Nie wiem, co jest ze mną, ale ni licha aktywności, że aż w końcu przyszło mi to zgłaszać. Nie chcę zawieszać postaci C i D, bo bardzo je lubię.
Można by jakoś uznać, że Diara wciąż jest gdzieś tam na terenach Cienistych? ;_; Bo na serio, nie wiem, nie mogę się wezbrać, żeby tu pisać, a gdzie indziej robię to bez większych problemów. Mam po prostu nadzieję, że w końcu to mi przejdzie, więc zgłaszam nieobecność na czas nieokreślony. Będę conajwyżej pojawiać się na sb.


RE: Nieobecności - Ghalib - 14-09-2015

Ostatnio jestem w kratkę, chociaż staram się odpisywać, ale prawda jest taka, że średnio mam czas ostatnio, od października nie będzie lepiej bo zaczynam drugi kierunek. Dlatego zgłaszam, że będę rzadko. Cieniowisko ma Mirrę, więc ona na pewno się wami w tym okresie jakoś zajmie ;)

nie czekajcie na mnie z odpisami bo to tylko wydłuży wam fabułę


RE: Nieobecności - Felija - 15-09-2015

Jutro będzie mnie mało, a w środę i czwartek wcale. No tak mi się składa, niestety. Ale w weekend powinnam być normalnie, wyjątkowo nie mam żadnych planów. xp


RE: Nieobecności - Skanda - 15-09-2015

coś mi się wczoraj ostro w kompie pojebało, nie mam do niego dostępu (system się nie ładuje :v) i oddaje go do naprawy. Na dniach uda mi się skołować zastępczego lapka, ale póki co jestem uziemiona.

Przepraszam szczególnie te osoby, które czekają na moje odpisy. chlip


RE: Nieobecności - Chaiyali - 16-09-2015

Z powodu dość ważnego wyjazdu nie będzie mnie od tego piątku do mniej więcej początku października.
Nie jestem w stanie powiedzieć którego dokładnie wrócę, ale najpewniej pomiędzy 4-5.


RE: Nieobecności - Vult - 17-09-2015

Wyjeżdżam w rodzinne strony dzisiaj aż do niedzieli zapewne. Z odpisami nie powinno być problemu, choć moja aktywność ograniczy się do pisania postu raz na dzień/dwa.


RE: Nieobecności - Inn - 19-09-2015

Wiem, że już pisałam o mojej nieobecności, ale to było na tamtej stronie, dlatego piszę jeszcze raz.
Na fabule będę pisać od wtorku, kiedy to się przeprowadzam do nowego pokoju, bo teraz nie mam warunków xd
Będę zerkać na forum, ale postów fabularnych przed tym dniem nie oczekujcie.


RE: Nieobecności - Felija - 20-09-2015

To tak:
Jutro i we wtorek będę, ale na pewno nie przez cały dzień tak jak np. wczoraj, bo mam parę rzeczy do załatwienia i jeszcze będę się pakować.
Od środy (23.09) do soboty (26.09) nie będzie mnie wcale (co najwyżej będę zerkać, ale nie spodziewajcie się żadnych odpisów). Z niektórymi widzę się w Katowicach/Wrocku, więc ciężko by mi było wtedy siedzieć na forum. ;)
Od niedzieli jestem w Warszawie i powinnam znów być aktywna, ale nie wiem, jak to dokładnie wyjdzie, jak bardzo mnie studia zaabsorbują itp. Ale będę się starać. ^^


RE: Nieobecności - Kifo - 21-09-2015

Mogę mieć problemy z regularnym wchodzeniem tak gdzieś do niedzieli. Przyjeżdża do mnie kolega i chcę mu trochę miasta pokazać, a nie siedzieć całymi dniami w domu.


RE: Nieobecności - Nirai - 22-09-2015

Frigg/ Runa/ Megara/ Nirai

Nie będzie mnie do soboty (26.09). Przepraszam wszystkich, z którymi mam wątki postaram się odpisywać, ale nie więcej niż 1 post dziennie.


RE: Nieobecności - Kahawian - 22-09-2015

Zwalniam z tempem odpisów... myślałam, że dzisiaj się to zmieni... co za niespodzianka.
Nie wiem, kiedy uda mi się przyśpieszyć - robię tyle, ile mogę.

Kahawian/Deyne Nyota/Busara/Maela/Tosa/Bleikr.


RE: Nieobecności - Kalani - 22-09-2015

Nie chce mi się nic, sorry. Robota mnie wykańcza, rano jestem nie do życia, a trzeba zajmować się domem i załatwiać sprawy na mieście. Nie wiem, kiedy ta chandra minie.


RE: Nieobecności - Myr - 25-09-2015

dziś tak jak wczoraj nie będzie mnie.


RE: Nieobecności - Grima - 25-09-2015

już wczoraj mnie nie było, i potrwa to jeszcze chwilę, robota domaga się uwagi a jeszcze zwaliło mi się na głowę trochę wiecej o wiele nieprzyjemniejszych rzeczy... nie jestem w stanie określić ile mnie nie będzie (albo jak długo będę wolniejsza niż normalnie) bo nie wiem co się będzie działo np. w poniedziałek, także... kilka dni albo tydzień, zobaczy się


RE: Nieobecności - Sadism - 26-09-2015

Remont w domu. Możliwe że od poniedziałku do czwartku mnie nie będzie.