Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Zephyr - 27-09-2015

Ajajaj. Laptop zdechł. I to tuż przed wyjazdem na studia .___. Więc przez jakiś czas w tygodniu będę miał tylko tableta, a nie przywykłem do pisania dłuższych treści na nim. W weekend będzie chyba okej. Mimo wszystko Zepcia już sprzątnąłem z tematu i Kiga też będę starał się wycofać, by nikogo nie stopować.


RE: Nieobecności - Maeva - 28-09-2015

Przez jakiś czas będę miała miała ograniczony lub całkowity brak internetu. Ew. mogę w szkole jeszcze wejść. W razie potrzeby kontakt na gg podany w profilu.

Shida/Maeva/Panimalos


RE: Nieobecności - Venety - 01-10-2015

Przez parę dni może być mnie mniej. Niegroźne przeziębienie, ale wolę to zaleczyć w łóżku, a nie przed komputerem.


RE: Nieobecności - Grima - 01-10-2015

Nirai, Frigg, Megara, Runa - poprosiła mnie żebym dała znać, że nie będzie jej prawdopodobnie do końca miesiąca, siła wyższa. Bardzo przeprasza wszystkich których przez to blokuje (myślę że chyba w takiej sytuacji trza będzie chwilowo ignorować jej postaci jeśli się da, wszak to cały miesiąc).
No... to tyle.


RE: Nieobecności - Nataka - 09-10-2015

Od dnia dzisiejszego (09.10) nie będzie mnie przez około tydzień. Mam bardzo ciężki tydzień w szkole. Masa testów.


RE: Nieobecności - Kahawian - 10-10-2015

Do wtorku z mojej strony może być ciężko z odpisami... ogólne zawiłości, wyjazdy, lekarze i tak dalej.

Kahawian/Deyne Nyota/Tosa/Busara/Bleikr/Maela


RE: Nieobecności - Nathaniel - 11-10-2015

Bardzo Was przepraszam, ale szkoła zabiera mi mnóstwo czasu i w tygodniu niestety muszę zjawiać się rzadziej. Mimo wszystko, będę starała się znajdować choć chwilę żeby zajrzeć co się dzieje na lewkach. W weekendy na pewno będziecie mnie widywać ;)
Hashi | Kiba | Nath | Kaaivy


RE: Nieobecności - Felija - 11-10-2015

Sadism do mnie napisał, że może mieć problemy z netem w tym tygodniu.

A przy okazji napiszę, że ja pamiętam o wszystkich zaległych odpisach i z pewnością to nadrobię, jak tylko znajdę chwilę. Ale na pewno nie będę już wchodzić tak często jak w wakacje - a i w najbliższy weekend mnie nie będzie (albo będę tylko zerkać, ale nie będę pisać na fabule).


RE: Nieobecności - Mauara - 12-10-2015

Od dziś przez tydzień mnie nie będzie


RE: Nieobecności - Giza - 13-10-2015

mam prezentację pod koniec tego tygodnia, więc mnie raczej nie będzie do czwartku, a jeśli już to bardzo późno i tylko w celu obczajenia co się dzieje ;P także nie czekajcie na moje postaci z odpisami ;p


RE: Nieobecności - Kiburi - 13-10-2015

Znikam na +1-2 dni od dzisiaj. Muszę się wykurować, a gorączkę 39 stopni nie tak łatwo zbić.


RE: Nieobecności - Kalani - 13-10-2015

Nie mam ochoty na pisanie. Totalnie. Po prostu nie chce mi się i tyle. Nie wiem, kiedy to minie. Wracanie codziennie po 20 po pięciu godzinach zapieprzu wcale nie poprawia sytuacji. Jak coś, do priv lub GG.


RE: Nieobecności - Alayike - 14-10-2015

Od tamtego tygodnia mam pracę no i cóż, początki są trudne, mam strasznie dużo nauki. Ogólnie dwa tygodnie mam szkolenia, rozmowę a po 14 dniach test (następny poniedziałek, nie ten), więc cóż, może znajdę czas na odpis ale wątpię. Później już będzie cacy <3


RE: Nieobecności - Omara - 21-10-2015

Do wszystkich z którymi moje postacie mają jakiekolwiek wątki (Ayumi, Haineko)

Chcialam przeprosić za to że wchodzę na forum, tak jak wchodzę. Jak zapewne wiecie, pracuję, co za tym idzie czasem brakuje mi czasu/jestem zmęczona itp. Postaram się jednak w miarę możliwości wchodzić i odpisywać. Bardzo będę wdzięczna za wyrozumiałość.

Dziękuję :)


RE: Nieobecności - Samiya - 22-10-2015

Będzie mniej postów. Już od pewnego czasu dłużej odpisuję i mniej wchodzę, to powinno się wkrótce poprawić, pewnie z końcem października.