Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Kalani - 26-10-2015

Natłok obowiązków z tym tygodniu skutecznie mnie uziemił. Przepraszam - odpisy będą pojawiały się wolno. Będę się starała dać przynajmniej po jednym odpisie na dzień.


RE: Nieobecności - Ghalib - 28-10-2015

nie ma mnie mniej więcej do soboty/niedzieli - choroba i obowiązki i życie prywatne na raz, także ten.


RE: Nieobecności - Sadie - 04-11-2015

Duużo pracy, są też popołudnia i nie mam sił odpisywać. Będę to robić w dni wolne, które mam różnie, ale posty raz na tydzień to takie minimum, więc nie martwcie się ;) Najbliższe dni wolne to piątek i niedziela ;)


RE: Nieobecności - Felija - 04-11-2015

Nie będzie mnie przez cały weekend, bo Falkon, a jutro mam dużo zajęć i też nie jestem pewna, czy odpiszę (postaram się Ines, ale nie obiecuję).


RE: Nieobecności - Felija - 09-11-2015

Będę mulić do piątku, bo mam ważnego kolosa, piszcie beze mnie.


RE: Nieobecności - Kalani - 13-11-2015

Od paru dni mam na pieńku z ojcem. W niedzielę wieczorem wyjeżdża, więc od tamtej pory powinnam być. Przepraszam, że nie ma odpisów.


RE: Nieobecności - Chikja - 17-11-2015

Może nie byc mnie do końca tego tygodnia: Kami, Chikja i reszta>


RE: Nieobecności - Giza - 20-11-2015

kocioł i młyn do czasu uporania się z prezentacjami na poniedziałek i wtorek


RE: Nieobecności - Inn - 21-11-2015

A ja ze swojej strony chciałam przeprosić za nieobecność, miałam problemy z laptopem, ale chyba już jest okej. Teraz już będę wchodzić, jeśli nie, to znaczy że jednak się z nim nie uporałam :< Ale mam nadzieję, że już będzie okej.


RE: Nieobecności - Eyre - 25-11-2015

Przepraszam za nieobecność ostatnio ale mam zawodowe i matury próbne i trochę mi brakuje czasu, jak się to trochę zluzuje to będę już normalnie :C


RE: Nieobecności - Felija - 27-11-2015

Inn od wczoraj ma problemy z netem, może jutro wróci.


RE: Nieobecności - Samiya - 09-12-2015

W tygodniu będę strasznie zamulać, do końca tego i przez następny.


RE: Nieobecności - Kahawian - 12-12-2015

Mała notka od Mayi/Lai/Nuru/Ahati : jeszcze trochę i może wróci. Niedługo ma trochę wolnego, więc powinien pojawiać się częściej.

Ode mnie Kahawian/Deyne Nyota/Tosa/Busara/Bleikr/Maela - zwolniłam przez znaczną ilość kolosów + pewne "niespodzianki". Będę starała się odpisywać jak tylko będę mogła.


RE: Nieobecności - Alida - 16-12-2015

Muszę zrobić sobie przerwę... nie ogarniam ostatnio szkoły, nauczyciele srają zaliczeniami jak pojebani... w następnym tygodniu powinnam ogarnąć wszystko.


RE: Nieobecności - Eyre - 17-12-2015

Padł mi laptop także może mnie nie być do 28 grudnia, będę starała się jakoś odpisać na telefonie nawet czy coś