Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Kalani - 18-12-2015

Siedzę w świętach już od paru dni i pewnie tak będzie jeszcze długo xp W środę wyjeżdżam do rodziny, raczej nie będę siedzieć przy kompie. Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.


RE: Nieobecności - Vult - 18-12-2015

Moja aktywność w okres świąteczny zapewne zmaleje.


RE: Nieobecności - Sargon - 19-12-2015

24,25 grudnia - najpewniej nie będzie mnie wcale.


RE: Nieobecności - Israel - 21-12-2015

Przepraszam za nieobecność w ostatnich dniach, ale miałem niepełnosprawnego kompa. Jutro będzie odpis. Przepraszam też, że dopiero teraz informuję, ale liczyłem, że się wyrobię dużo szybciej. W najbliższych dniach moja aktywność też nie będzie duża z powodu przygotowań do świąt.


RE: Nieobecności - Ghalib - 29-12-2015

nie ma mnie od jutra do 2 stycznia ;D impreezaaaa!


RE: Nieobecności - Duch - 30-12-2015

Nie ma mnie od dzisiaj do lutego.
Powód?

Sylwester! c];>


A tak na serio to do drugiego/trzeciego.


RE: Nieobecności - Felija - 31-12-2015

Kochani moi, znikam tak do końca tygodnia (niedziela 3 stycznia), a niższą niż dotychczas aktywność będę wykazywać co najmniej do 15 (zakładając, ze pozaliczam wszystkie kolosy). Postaram się nie mulić jakoś tragicznie, ale różnie to może być.


RE: Nieobecności - Felija - 11-01-2016

Inn nie ma internetu i nie wie, kiedy wróci.


RE: Nieobecności - Felija - 11-01-2016

*trzeci post z rzędu, jak miło*
Już o tym wspominałam, ale teraz bardziej konkretnie - do piątku może mnie nie być wcale, tzn. znając mnie i tak będę wchodzić, ale ładnie proszę, żeby nikt nic ode mnie nie chciał. Powiedzmy, że biorę urlop. Mam naukę. Zresztą potem też nie będę superaktywna w najbliższym czasie, ale na pewno po piątku będzie ciut lepiej.


RE: Nieobecności - Machafuko - 12-01-2016

Sadiego nie będzie na dniach.


RE: Nieobecności - Venety - 13-01-2016

Felija ma zapiernicz do piątku, ja mam zapiernicz do... 4 lutego albo i jeszcze dłużej. Kolosy, kolosy, egzaminy, sesja, czaicie.


RE: Nieobecności - Sargon - 13-01-2016

Machafuko napisał(a):Sadiego nie będzie na dniach.

Dzięki Fuko.
A teraz jako że i tak odpisuje to napisze dokłądnie. Nie chce wam fabuły spowalniac, ale chce dokończyc co miałem zrobić. Ubiru dam na chwilowego opiekuna Zephyra (błagam nie zjedz jej xD ) a Sargonem po prostu dokończę z komórki ale będę pisał krótsze posty.
Skadim śpi także....


RE: Nieobecności - Kalani - 14-01-2016

Egzamin na początku lutego i parę zaliczeń teraz w styczniu. Nie będę nawet zaglądać, jak to miałam w zwyczaju. Coś ktoś chce - GG.


RE: Nieobecności - Israel - 27-01-2016

Vult napisał(a):Wszystkim ktorym wisze posty odpisze jutro. Jak przejszie mi zle samopoczuciw



RE: Nieobecności - Shujaa - 28-01-2016

Kami, Chikja, Logan Shujaa może mnie nie być dziś i jutro, mam nawał zajęć i jeszcze dentystę do odwiedzenia ;^; większość czasu będę poza domem.