Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Samiya - 20-02-2016

To w sumie nie jest nieobecność, tylko w kilku słowach - szkoła i egzamin gimnazjalny <3 Bo przecież nie ma to jak dowalić przed nim milion kartkówek, troszkę klasówek i próbnych egzaminów, bo nie zdążymy z materiałem, jeee!
Będzie mnie mniej.
I mam nadzieję, że nie będzie tak źle, jak sądzę ;___;


RE: Nieobecności - Kahawian - 21-02-2016

Kalani/Damaja/Runa dłuższa przerwa. Czas trwania: nieznany.


RE: Nieobecności - Myr - 24-02-2016

Jakoś do weekendu, brak sił na pisanie.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 26-02-2016

W weekend będzie mnie mniej, a możliwe, że praktycznie wcale mnie nie będzie.


RE: Nieobecności - Frigg - 26-02-2016

Frigg/ Nirai
04.03-06.03 (czw./ndz.)
Wyjazd. Postaram się do tego czasu wyjść i nie blokować postaci.


RE: Nieobecności - Vult - 29-02-2016

29,02-4,03 Bardzo niska aktywność z mojej strony.


RE: Nieobecności - Inn - 02-03-2016

Pewnie już widać, że ze mną średnio i tak jeszcze będzie przez pewien czas. Mam różnie zmiany teraz i jeszcze się przeprowadzam, więc mam znacznie mniej czasu. Ale nie powinno to już tak długo zająć (#MOŻECOŚMAM)


RE: Nieobecności - Chikja - 05-03-2016

W związku z choroba i ogólnym rozbiciem może mnie nie byc koło tygodnia ( od 1-7.03), tyle czasu przynajmniej dostałam od lekarza żeby wyzdrowieć.
Sorki, ale uszy i oczy mnie tak naparzają że nie mogę usiedzieć przed monitorem :C


RE: Nieobecności - Solovar - 07-03-2016

Sądziłem, że tego uniknę, ale jednak się nie udało. Z powodów czysto edukacyjnych muszę wziąć formalny urlop od dzisiaj aż do następnego poniedziałku, tj 14 marca. Przepraszam wszystkich z którymi piszę, chodzi mi tu o obie moje postacie, i proszę o zignorowanie mnie przez ten tydzień w rozmowach.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 09-03-2016

Czasem odnoszę wrażenie, że mocno zaspamowuję ten temat takimi "będzie mnie mniej przez dwa dni", ale patrząc na to, ile mam postaci i wątków a także biorąc pod uwagę obecne tempo fabuły, to tak, uważam to za istotną informację. xd'

W każdym razie: znikam na weekend. "Znikam", to jest w piątek pewnie zerknę do was z telefonu wczesnym popołudniem, w sobotę może zerknę, a może nie, a w niedzielę już będę, ale za odpisy wezmę się bliżej wieczora i nie obiecuję, że zdążę wszystkim poodpisywać.


RE: Nieobecności - Kiu - 09-03-2016

Od piątku do poniedziałku.


RE: Nieobecności - Vult - 22-03-2016

<Skrobie pazurem usprawiedliwienie>
Znowu się nie wyrabiam z życiem co już staje się powoli normą. Nie gwarantuję, nie chce obiecywać a potem nie dotrzymać słowa. Do soboty będzie ciężko z odpisami.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 25-03-2016

Rag (Skanda itp.) przekazuje, że nie będzie jej do końca tygodnia.

A mnie nie będzie od soboty wieczorem do wtorku wieczorem (tzn. we wtorek pewnie będę zerkać z pociągu).


RE: Nieobecności - Chikja - 25-03-2016

Będe baaardzo rzadko wbijać :V sun sun Pyrka i przygotowuje się do niej hardo, a i zmiany coś mi nie pasująw robocie :'I
Bardzo przepraszam ludki które blokuje w fabule, jesli macie cos innego niz ja w planach śmiało wybądźcie z tematu.


RE: Nieobecności - Otieno - 25-03-2016

Święta, ah te święta. Nie wiem czy na pewno mnie nie będzie, ale lepiej napisać na zapas ;) Dziś już nie odpiszę, bo po sprzątaniu, pieczeniu ciastek i kolorowaniu jajek no mam dość xD Jutro też dzień zabiegany, może być ciężko z odpisem, ewentualnie niedziela luźniejsza, może tu coś. Jeśli nie to we wtorek się pojawię na 100% ;)