Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Otieno - 30-03-2016

No i jednak nie na 100%. Wybaczcie, nie odpiszę dziś jednak, poparzyłam sobie łapę, padam na mordkę po pracy, no nic mi się nie chce, pechowy dzień od wczoraj mam ;.; Jutro się postaram, jeśli nie to w piątek mam wolne, więc co by się nie działo zabiorę się za posty maksymalnie do tego dnia :C


RE: Nieobecności - Frigg - 30-03-2016

Frigg/ Chi/ Vari/ Nirai

Nie będę aktywna od piątku do niedzieli rano. Może wskoczę wieczorem, ale to się zobaczy.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 30-03-2016

U mnie to samo, cały piątek i sobota, a w niedzielę już będę.

PS Event będzie prowadzony przez Samiyę i Inn.


RE: Nieobecności - Venety - 03-04-2016

Będzie mnie mniej. Na fabule najprawdopodobniej będę odpisywać, na marginesy bym nie liczyła. Może na jakiś lżejsze będą odpisy. Zaliczenia, przygotowania do Pyrkonu. Od piątku do niedzieli (8-10 kwietnia) w ogóle mnie nie będzie właśnie z powodu Pyrkonu.
Wrócę, to i będzie lepiej. :3


RE: Nieobecności - Ghalib - 05-04-2016

Co tu dużo mówić, bardzo ciężkie dwa tygodnie mam... nawet nie wiem czy je przetrwam xd w każdym razie u mnie zdecydowanie zahamowanie z czymkolwiek.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 05-04-2016

Ja właśnie też mam nieciekawe dwa tygodnie, bo najpierw Pyrkon, a zaraz potem kolosy. Tak naprawdę dopiero w środę 20.04 jako-tako wrócę. Sorry za blokowanie, najchętniej bym powychodziła z tematów, ale nie bardzo mam jak (a przynajmniej nie każdym). W ogóle od teraz do końca sesji będę mulić, taki czas, nic na to nie poradzę.


RE: Nieobecności - Ravi - 06-04-2016

Nie będzie mnie w dniach 8-11.04; PyrPyr.


RE: Nieobecności - Otieno - 07-04-2016

8-11 mnie nie będzie, bo... Pyrkon!!! <3


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 08-04-2016

Kolejnego kolosa mi zapowiedzieli. xD Po Pyrkonie wychodzę z tych tematów, z których mogę wyjść i wracam po sesji. Wybaczcie.


RE: Nieobecności - Taal - 09-04-2016

Tydzień mnie nie będzie (do 17). Zaliczenia, prace naukowe, generalnie studia.


RE: Nieobecności - Venety - 14-04-2016

Teraz też może mnie być mniej (przynajmniej do piątku przyszłego tygodnia). Ale teraz odpisy będą, codziennie postaram się coś skrobać. ;)


RE: Nieobecności - Sunkeyru - 14-04-2016

Nie będzie mnie tak byc tak do... końca miesiąca. Albo coś na kształt zmniejszonej aktywności.


RE: Nieobecności - Israel - 14-04-2016

Prawdopodobne jest, że od poniedziałku do połowy maja będzie mnie mało. Zapierdziel z powodu matury.


RE: Nieobecności - Solovar - 15-04-2016

No więc chcę zgłosić nieobecność. Nie będzie mnie (albo wejdę tylko aby zobaczyć nieprzeczytane) od jutra, czyli 16 kwietnia do 20 kwietnia włącznie. Powodem są egzaminy gimnazjalne.


RE: Nieobecności - Frigg - 19-04-2016

Frigg/ Vari/ Chi/ Duha/ Nirai
Nie będzie mnie na pewno 24.04- niedziela.
Poza tym 01.05-08.05 może być mnie mało albo w ogóle.