Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Saika - 21-09-2012

Od słabego łącza jeszcze nikt nie umarł. Jeszcze.
Dobrze, bez większych wstępów chodzi o to, że moje magiczne pudełko na które zwykle mówi się ''modem'' zostało brutalnie pozbawione dostępu do internetu ze względu na to, że nasz usługodawca nie raczył łaskawie oznajmić że w płatności wystąpił błąd. Ale bez obaw, wszystko jest już na miejscu, uregulowane i te pe i te de, aczkolwiek ci... ci... ci źli ludzie [ale im dopiekłam!] mają trzy dni na wznowienie dostawy internetu. Trzy dni, ale robocze. Jeśli dobrze pójdzie to już w poniedziałek, ewentualnie przy najgorszym scenariuszu we wtorek będę mieć sprawny internet.
Fakt, obecny stan rzeczy pozwala mi na korzystanie z forum. Mimo wszystko nie mam jak zaopatrzyć się w avatar. Tak, sama sobie tworzę design postaci i sama zamierzam ten design wykonać. Muszę się zaopatrzyć w jakiś program do obróbki, muszę go pobrać, a przy obecnym łączu trwałoby to... wieki.
Tak, wiem, idę w tym momencie na łatwiznę, ale jest jeszcze jeden powód - jutro będę musiała się tym łączem podzielić. I już nie będzie tak fajnie. xP Więc praktycznie zostaję bez internetu.
Podziwiam ludzi którzy to przeczytali. xD Wiem, gęba mi się nie zamyka i nie mogę obejść się bez szczegółowych opisów. No, nie przedłużając - do poniedziałku. :3


RE: Nieobecności - Zaj - 28-09-2012

Zaj i Echo

wyjeżdżam, będę w poniedziałek wieczorem.


RE: Nieobecności - Khayaal - 28-09-2012

będę tęsknić :< to chociaż odpisz nam Echo jeszcze raz!


RE: Nieobecności - Moran - 30-09-2012

Dotyczy, oczywiście, także Eleasa.
Muszę sobie zrobić przerwę od forum jak tylko skończę akcję w Dolinie.


RE: Nieobecności - Shaera - 02-10-2012

No cóż, szkoła się dawno zaczęła, kartkówek sporo tak samo sprawdzianów i po prostu nie wyrabiam. Tak więc (wychowawczyni by mnie zabiła, za takie zaczęcie zdania) najczęściej będę wpadać w weekendy, a na tygodniu rzadziej.


RE: Nieobecności - Khayaal - 02-10-2012

ogłaszam strajk generalny z przyczyn osobistych. potrzebuję dwóch-trzech dni na dojście do siebie, odpisy w tym czasie będą zależały od wahań mojego nastroju i tego, czy wysiedzę przy kompie.


RE: Nieobecności - Aigéan - 03-10-2012

Uch - zgłaszam nieobecność na Idku, tylko na tej postaci. Powód? Nie mam ostatnio tyle czasu(złośliwi nauczyciele xd) by ogarnąć i nią i Corrka, choć to może się wydawać nieprawdopodobne. Ale widzicie, że rozdawanie opali też chwilowo zaniedbałam a jak się zgłosiłam to już wypada to robić, o.
Tak więc - nieobecność dla Idki do połowy października? Chyba wtedy już mi się czas wyrówna.


RE: Nieobecności - Mogrim - 05-10-2012

Konta - Demi,Mogu

Od Poniedziałku do czwartku raczej mnie nie będzie, bo mam kupę materiału do nauczenia na ćwiczenia, na uczelni ;/ Sorry ... postaram się tą godzinkę znaleźć w trakcje dnia ale nie obiecuję.


RE: Nieobecności - Moran - 05-10-2012

Niestety, z powodu wielkiej ilości korków, zajęć, kursów etc. nie będę w stanie wchodzić codziennie. Nawet soboty mam zawalone. Jest tego tak dużo, że jak już będę, to wieczorami, na 1-2 godzinki. Luźniej będzie (może) przy okazji świąt, a na pewno w drugiej połowie maja.


RE: Nieobecności - Shadarn - 11-10-2012

Ja i moje zabawki..:
Horus, Silver, Slide

Czas? Nieokreślony

Powód:
KL to nie to samo co sprzed roku.. muszę odpocząć. Być może konta pójdą na kasacje.. lub zostawię Horusa :) Jeżeli ktoś chciałby Silvera i Slide`a któremu trzeba zmienić charakterek: PISAĆ na PW Horusa ;)


RE: Nieobecności - Echo - 11-10-2012

ECHO ZAJ

będę od czasu do czasu żeby odpisać. W tym i następnym tygodniu mam masę testów więc czas jaki poświęcę na KL to jakaś godzinka..


RE: Nieobecności - Anubis - 16-10-2012

Z powodu braku internetu nie będzie mnie przez jaki czas. Do kiedy? Tego sam jeszcze nie wiem. Tak więc baju, baju i do kiedyś tam.


RE: Nieobecności - Khayaal - 16-10-2012

jestem teraz i jutro, ale kiedy później, to nie wiem. padł mi internet w domu ;/ dlatego wymuszona nieobecność na czterech kontach do nie wiadomo kiedy.


RE: Nieobecności - Destiny - 17-10-2012

Postaci: Destiny, Ayari Reinmar, Akira, Monte.
Czas: miesiąc?
Powód: spędzam bardzo mało czasu przy komputerze i raczej brak mi go właśnie na forum. Akirą może ktoś posterować, pod moją nieobecność.


RE: Nieobecności - Moran - 17-10-2012

Moran, Sharma
Wyjeżdżam na ten weekend do Berlina. Wyjazd jest w piątek po południu, więc wtedy raczej nie wejdę. Biorę komputer, ale nie mam 100% pewności, że będzie dostęp do internetu.