Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Anubis - 20-04-2016

Niestety z mojej strony tutaj za wiele się nie zmieni i jak mnie raczej nie było tak niewiele będzie. :<
Dlatego lepiej dla wszystkich z którymi jakkolwiek piszę byłoby przenieść wszelkie sesje na margines bo nie chcę dłużej Wam blokować postaci.


RE: Nieobecności - Otieno - 22-04-2016

Nie ma mnie do hm... poniedziałku? Dużo pracy ;p


RE: Nieobecności - Sadie - 24-04-2016

Pardon za długą nieobecność. Jeszcze trochę mnie nie będzie. Biochem trochę niszczy mi życie, więc no nie bardzo jestem w stanie wygospodarować czas. Mam nadzieję, że wybaczycie mi chwilowy zastój ^^

~Ate/Sadie~



RE: Nieobecności - Laja - 25-04-2016

Nirai (Nirai, Frigg, Chi, Duha) nie będzie najwcześniej do następnego tygodnia.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 29-04-2016

Przekazuję od Mako, że dzisiaj wyjeżdża na tydzień i myślał, że jeszcze zdąży odpisać przed wyjazdem, ale jednak mu się to nie uda.
A ja postaram się jutro nadrobić odpisy, dzisiaj mnie nie ma cały dzień (tzn. mogę być online, ale to z telefonu).


RE: Nieobecności - Sheloth - 29-04-2016

Nie ma mnie od niedzieli wieczorem do wtorku jakoś w ciągu dnia. Napiszę przed wyjazdem posta Arvo i, jeśli Fel napisze przed moim zniknięciem, Shelothem też.


RE: Nieobecności - Omara - 29-04-2016

Nie będzie mnie i Beliala przez kilka dni. Przeprowadzamy się do nowego mieszkania, co za tym idzie bardzo możliwe, że nie będziemy mieli neta.


RE: Nieobecności - Belial - 02-05-2016

NO mamy sporo roboty, a po przeprowadzce może być gorzej z internetem. Jednak gdyby była potrzeba jakaś, to śmiało pisać na FB lub PW bo praktycznie dziennie zaglądam. Oczywiście w każdej wolnej chwili postaram się wam odpisywać.


RE: Nieobecności - Ate - 10-05-2016

Pragnę ogłosić, iż w dniach... 20-28 nie będzie mnie. W ogóle, ani na momencik.
Powodem jest wyjazd na harcerski obóz szkoleniowy pod Kielce. Tydzień w lecie z naturą :v Jak mnie nie zeżrą kleszcze i komary to wrócę.

~Ate/Sadie/Vanthi/Seath~



RE: Nieobecności - Ava - 15-05-2016

Zgłaszam możliwą nieobecność w dniach 15-21. Powodem będzie brak internetu. Mam nadzieję że jednak zdołam dawać odpisy.


RE: Nieobecności - Solovar - 16-05-2016

Zephyr prosił abym napisał, że z pewnych przyczyn nie będzie go na czas nieokreślony.


RE: Nieobecności - Otieno - 16-05-2016

Od kilku dni mam sporo na głowie, mogę być lub też nie + na 100% nie będzie mnie od 25.05 do 04.06, wyjazd na 50 rocznicę babci, a że nie ma ona internetu... ah ciężki żywot będzie ;p


RE: Nieobecności - Xenia - 20-05-2016

Nie będzie mnie prawdopodobnie do 25 maja, albo dłużej.
Przy okazji przepraszam za wcześniejszą nieobecność i przede wszystkim za nie zgłoszenie jej.

Iris, Xenia, Urbi, Azim


RE: Nieobecności - Nathaniel - 24-05-2016

Jak zapewne dostrzegliście, ostatnio troszku zamulam :v No bo egzaminy do liceum tuż tuż i niestety przygotowywanie się na nie pochłania cały mój wolny czas (+ szkoła, także jest supi ^^ <nie>). Tak więc na forum będę zaglądać rzadziej (od dziś do 2 czerwca), ale jeśli tylko znajdzie się możliwość, by dać jakiś odpis, to postaram się to zrobić.
Nath/Hashi/Kaaivy


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 25-05-2016

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, rzucam odpisy hurtem raz na jakiś czas. Trochę trudno mi inaczej, no sesja, taki czas.
Jutro moooże jeszcze gdzieś odpiszę w ciągu dnia, ale na pewno nie wieczorem. Potem znów znikam na tydzień i pewnie rzucę coś w środę 1 czerwca.
Ale czytam wszystko na bieżąco i pamiętam o każdym wątku, więc się nie przejmujcie, w wakacje będę aktywna jak wcześniej. ;)