Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Samiya - 26-05-2016

Nie będzie mnie od jutra do soboty wieczorem. Albo w ogóle dopiero w niedzielę się pojawię.


RE: Nieobecności - Xenia - 28-05-2016

Nie będzie mnie do końca maja, już 1-3 czerwca powinnam się pojawić.


RE: Nieobecności - Israel - 05-06-2016

We wtorek idę szpitala i nie będzie mnie przez jakiś czas. Nie wiem, jak długo, ale mam nadzieję, że się szybko znowu pojawię i poodpisuję Wam.
(Oczywiście odpiszę dzisiaj wszystkim, którym mam odpisać.)


RE: Nieobecności - Samiya - 05-06-2016

Jutro jadę i wracam po południu w środę


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 06-06-2016

Znikam z forum i fejsbuków do czwartku włącznie, bo inaczej zawalę studia przez to forum. [*]

Życzcie mi powodzenia, a jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to od piątku będę aktywna i odpiszę wszystkimi wszędzie (ambitnie).


RE: Nieobecności - Sheloth - 07-06-2016

A ja Wam przyszłam powiedzieć, że:
a) przepraszam, że mnie nie ma i nie odpisuję tam gdzie powinnam
b) mam do przeczytania przez ten tydzień całe mnostwo rzeczy, ostatni egzamin mam najprawdopodobniej 16.06, więc jakoś wtedy zacznę się znowu regularnie pojawiać.

Na przykład takim Arvo muszę napisać bardzo dużego posta, bo długo mnie na nim nie było - załatwię to w pierwszej wolnej chwili jaką będę miała, obiecuję!


RE: Nieobecności - Kama - 13-06-2016

Nie będzie mnie 15 i 14 wieczorem (czyli jutro wieczorem i pojutrze).


RE: Nieobecności - Samiya - 13-06-2016

15 idę na rajd i nie ma mnie do 19.
Jutro też pewnie będę średnio


RE: Nieobecności - Nymeri - 22-06-2016

Wybaczcie ostatnią nieobecność, chłopy mi w domu chorują (mąż i synek), do tego w pracy też ktoś chory więc mam jeszcze więcej godzin ;.; Postaram się do końca tygodnia po odpisywać tym, którym coś zalegam, jeśli mi się nie uda to spodziewajcie się mnie w przyszłym tygodniu <


RE: Nieobecności - Mwuaji - 23-06-2016

Przepraszam za nieobecnosć, dopadła mnie sesja i remont w mieszkaniu xD Odpiszę jak bedę miała chwilę


RE: Nieobecności - Ate - 24-06-2016

Przepraszam przeogromnie za tak długą nieobecność. Jej powodem było to, że... pod sam koniec roku dowiedziałam się o możliwości dostania stypendium naukowego, co wiązało się z... poprawianiem niektórych ocen i napisaniem kilku sprawdzianów. Also, praktycznie nie żyłam tylko się uczyłam.
W zeszłym tygodniu ponadto miałam sporo spraw do załatwienia w szkole i obiecałam pomoc sorce wychowawczyni. Dodatkowo sprawy przed obozem harcerskim - więc taka wesoła kulminacja wszystkiego. A na domiar złego internet mi ostatnio szwankuje.

Bardzo przepraszam - dodatkowo pragnę poinformować o mojej nieobecności w dniach 04.07. - 16.07.2016 r. Wyjeżdżam w tych dniach na obóz harcerski. Zero internetu, więc nie będę miała żadnej możliwości zajrzenia na forum.

~Ate/Sadie/Seath/Vanthi~



RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 26-06-2016

Ostatnio trochę mulę i to niestety jeszcze potrwa. W czwartek mam egzamin i praktycznie od razu po nim jadę do Nuko. Wrócę zapewne w piątek, a jakoś "normalnie" spodziewajcie się mnie od soboty 2 lipca. Potem już naprawdę nie będę miała niczego do roboty aż do końcówki lipca i będę mogła nerdzić ile wlezie.


RE: Nieobecności - Kami - 30-06-2016

Kami, Poison, Logan .. może mnie nie byc musze zmienić dostawce neta bo netia dała wypowiedzenie na moim osiedlu :I


RE: Nieobecności - Samiya - 01-07-2016

Wyjeżdżam 3 lipca i wracam 17. Może gdzieś znajdę internet i jakiś odpis się pojawi, a może nie.


RE: Nieobecności - Voi - 01-07-2016

Buuuu!
Raczej nie będzie mnie jutro, oraz w niedzielę.
Atrrrh.
Przepraszam naj-naj-naj jak tylko można. Sprawy prywatne, oraz ... INNE.