Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Xenia - 08-07-2016

Bardzo przepraszam za tak nagłą nieobecność, może mnie jeszcze nie być przez kilka dni, aczkolwiek postaram się wrócić jak najszybciej.


RE: Nieobecności - Jeanette - 08-07-2016

Znikam na tydzień. A ze mną wyjeżdżają sobie moje postacie czyli Żanetka, Ava, Ema i Taal.


RE: Nieobecności - Aladar - 09-07-2016

Przepraszam najmocniej wszystkich, ale chyba do jutra mnie nie będzie. :c


RE: Nieobecności - Solovar - 17-07-2016

Zgłaszam nieobecność od dzisiaj, tj 17. lipca do 24, lub 28. lipca. Nie wiem czy jedziemy na 7 czy na 10 dni więc trudno mi określić. Oczywiście nieaktywny także będzie Tyrion ;)


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 17-07-2016

Od jutra do środy tak będę-nie będę, trudno powiedzieć; wieczorami pewnie tak, w ciągu dnia gorzej. W czwartek i piątek najpewniej nie będzie mnie wcale, w sobotę też ciężko, a 24.07-01.08 będę na ŚDM. Wybaczcie, myślałam, że będę miała spokojniejszy ten lipiec, a tu jednak nie bardzo. Z ważnymi i pilnymi sprawami idźcie do Venety, a jak coś, to zostawiam jej forum w testamencie. :P


RE: Nieobecności - Voi - 19-07-2016

Chciałabym wszystkich przeprosić, za mniejszą aktywność, w ostatnim czasie.... :( Jednak mam wiele, wiele spraw - oraz, są te i złe. Mój króliczek, właśnie całkiem niedawno poszedł, na tą drugą stronę.... Niby tylko królik, a jednak...
No dobrze. Myślę, że nie będzie mnie jeszcze ze 2-3 dni.
przepraszam jeszcze raz wszystkich


RE: Nieobecności - Madan - 21-07-2016

Zgłaszam nieobecność do końca lipca. Jestem na wakacjach, zasięgu tu niewiele, poza tym robię dużo różnych rzeczy, które zajmują całą moją uwagę. ;)


RE: Nieobecności - Mwuaji - 23-07-2016

Przepraszam za nieobecność i blokowanie fabuły. Mam teraz praktyki do mniej więcej połowy sierpnia i wracam do domu późno i strasznie zmęczona. Jak dam radę to w weekendy postaram się coś poodpisywać.

Mwuaji/Askari


RE: Nieobecności - Makari - 24-07-2016

Od dzisiaj tj. Niedziela 24 lipca nie ma mnie przez tydzień. Odpisy mogą się pojawić, ale wątpię.


RE: Nieobecności - Haki - 26-07-2016

Od jutra do 13 sierpnia nie będzie mnie na forum.


RE: Nieobecności - Samiya - 27-07-2016

29 wyjeżdżam i nie będzie mnie do 08 sierpnia.
Nie sądzę, żeby pojawiły się jakiekolwiek odpisy.


RE: Nieobecności - Jeanette - 29-07-2016

Wyjeżdżam i wrócę gdzieś około 10 sierpnia. Odpisy mogą się pojawiać wieczorami, ale wątpie.


RE: Nieobecności - Zephyr - 01-08-2016

Zacząłem praktyki. Robota nie jest w sumie ciężka, ale dojazd rowerem owszem. Wracam po 16 i jestem zmęczony. Będzie mnie mniej. Do 12 sierpnia. Ale nie znikam całkowicie.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 02-08-2016

Ok, wróciłam, ale teraz mam gościa do 7 sierpnia i nie będę zbyt aktywna. Niemniej, teraz już będę codziennie wchodzić i będę się starała stopniowo nadrabiać odpisy, a w przyszłym tygodniu to już zapewne będę odpisywać na bieżąco.


RE: Nieobecności - Kami - 05-08-2016

UWAGA!
Od 5-7 mam gościa i będe poza domem! Pisać na GG w krytycznych sytuacjach.
POTEM od 11-16 jadę na wakacje się byczyć pod palmami ale też będe na GG i może wpadnę!

Ja tj.: KAMI, POISON, HATARI, LOGAN