Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Madan - 06-08-2016

Znów mnie nie będzie. Od 7.08 do 20.08 będę na obozie.


RE: Nieobecności - Falaris - 09-08-2016

Chciałabym przeprosić za nieobecność, która była spowodowana wyjazdem na wakacje.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 14-08-2016

Nie ma mnie od tego wtorku do czwartku 25.08 (lecę do Londynu), a potem też 27-28.08 (wesele i poprawiny), czyli w praktyce do 28.08 będzie mnie mniej. Będę miała internet na tym wyjeździe, ale nie spodziewajcie się licznych odpisów.


RE: Nieobecności - Tabia - 17-08-2016

Nie będzie mnie od 20 do 25 sierpnia.


RE: Nieobecności - Shiriki - 17-08-2016

Ate ma nadal problem z netem i jakoś we wrześniu powinna dopiero sie wstawić :<

Mnie i moje postacie może nie byc od piątku do poniedziałku.


RE: Nieobecności - Yasumu - 25-08-2016

Piątek-Niedziela tj 26-28 nie będzie mnie.


RE: Nieobecności - Chawa - 26-08-2016

Nie było mnie bo byłam na wyjeździe, gdzie nie ma neta, wrócę dopiero w niedzielę.


RE: Nieobecności - Mwuaji - 29-08-2016

Powracam. Praktyki mi się przedłużyły. Jeszcze raz bardzo przepraszam Kigeniego za zamrożenie postaci na fabule xD


RE: Nieobecności - Mirra - 31-08-2016

Będę rzadko wpadać przez sprawy rodzinne przez jakieś 2 lub 3 tygodnie. Pod koniec września powinnam być



Konta: Mirra, Fiametta, Nilima i Zuri


RE: Nieobecności - Soth - 06-09-2016

Na śmierć bym zapomniał: nie ma mnie 8-12, bo wyjeżdżam na wczasy do Zakopanego (już czwarty raz, kek). Będę się pojawiać by zajrzeć pod wieczór czy ktoś czegoś ode mnie nie chce, więc jak coś to pw, odpowiem raczej tego samego dnia. W razie czego biorę i laptop, więc będę w stanie odpisać/odpowiedzieć/whatevah, ale raczej cudów nie będzie.


<3


RE: Nieobecności - Haki - 11-09-2016

Hej,robię wypad w góry i do 20 września mnie nie będzie.


RE: Nieobecności - Felija - 16-09-2016

Jadę na Copernicon, znikam do niedzieli. Jeśli jedzie jeszcze ktoś, o kim nie wiem, że jedzie, to może się odezwać. ;3


RE: Nieobecności - Gyda - 25-09-2016

To ja tak z wyprzedzeniem - 29.09–02.10 mam szkolenie od bardzo rana do bardzo wieczora i doświadczenie sprzed dwóch tygodni podpowiada mi, że mogę nie chcieć po całym dniu na kompie siadać do niego również w domu, więc może mnie wtedy w ogóle nie być. A tak poza tym to zaczyna się październik – to chyba mówi samo za siebie.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 26-09-2016

30.09-02.10 mnie nie będzie, wesele brata ciotecznego, poprawiny i trochę zamieszania z tym związanego.
A później zaczynają się studia, więc żegnajcie, randomowe odpisy w ciągu dnia. [*] Jak będzie u mnie tragedia z wyrabianiem się z odpisami, to najwyżej zabiję/zawieszę dwie postacie trochę szybciej niż planowałam (można się zakładać, która pierwsza pójdzie do odstrzału :v). Ale będę mieć wolne piątki, więc może nie będzie tragedii.
W kolejny weekend (7-9 października) też się mnie nie spodziewajcie.


RE: Nieobecności - Davien - 26-09-2016

Piszę w imieniu Nymeri (ponieważ poprosiła mnie o przekazanie), że nie będzie jej do końca miesiąca z powodów zdrowotnych.