Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Ate - 29-09-2016

Bardzo uprzejmie chciałabym przeprosić WSZYSTKICH, z którymi mam rozpoczęte wątki, aczkolwiek szkoła wysysa ze mnie wszelaką energię. Prawdę powiedziawszy nie mam czasu nawet po tyłku się podrapać. Wracam ze szkoły i siadam do książek. Sypiam po 4 godziny na dobę i żyję jedynie biologią oraz chemią.
Wszyscy, którzy jeszcze pilnie na mnie gdzieś czekają - nie czekajcie! Moja nieobecność może się wydłużyć. Bo zwyczajnie nie daję rady. Prosiłabym jednak o nie oddawanie żadnego z moich kont! Chciałabym po całym rozgardiaszu związanym ze zbliżającą się maturą wrócić do Was i do gry. Ponieważ ostatnie chwile wspominam niebywale mile.
Wobec tego... przepraszam raz jeszcze wszystkich! Mam nadzieję, że po przerwie jeszcze się spotkam z niektórymi!

~Ate/Sadie/Seath/Vanthi~



RE: Nieobecności - Mwuaji - 07-10-2016

Przepraszam za moje nagłe zniknięcie, życie, studia, pieseły, a potem zmieniłam komputer i po prostu na jakiś czas zapomniałam że muszę wrócić nie mając forum w codziennych zakładkach Dx


RE: Nieobecności - Kama - 16-10-2016

Huntrees prosiła mnie o przekazanie, że nie będzie jej 1-2 tygodnie.


RE: Nieobecności - Talvedu'ul - 22-10-2016

no już mnie trochu nei było i jeszcze się trochę to przedłuży. Komisze, życie, zdrowie i przeprowadzka w tym tygodniu, najprawdopodobniej w czwartek zniknę całkowicie aż do soboty i nie wiem kiedy znowu się podłączę :d Bjorn + Cherche tak dla przypomnienia


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 01-11-2016

Ogólnie to mam kolosy i zajęte weekendy, co nijak w nauce do rzeczonych kolosów nie pomaga.
Dla pragnących konkretów: 4-6 listopada jestem na Falkonie, a 11-13 wyjeżdżam w miejsce, w którym nie będę miała możliwości długiego przesiadywania na forum. 14 listopada dla odmiany jadę na koncert do Torunia i wracam rano na zajęcia, więc tego dnia to pewnie w ogóle mnie nie będzie. xd No a w międzyczasie kolosy, jakieś projekty, takie tam.

Tl;dr:
mam zawalone najbliższe dwa tygodnie, będę mulić.


RE: Nieobecności - Taal - 01-11-2016

Do końca semestru raczej będę od teraz trochę zamulać. Odpisy będą ale chyba nie tak często jak teraz. Dużo szkoły, dużo nauki plus dojazdy też męczą całkiem nieźle.


RE: Nieobecności - Talvedu'ul - 03-11-2016

wróciłęm


RE: Nieobecności - Vari - 03-11-2016

Nie będzie mnie jutro ;v odpisy dam w sobotę c; jak pisałam na SB jadę na koncert z akcentem profilaktyki do Gdynii ;p
(04.11.16)


RE: Nieobecności - Chawa - 04-11-2016

Nie ma mnie od poniedziałku bo wyjazd, wracam w sobotę (7-12)
Inn, Chawa, Soren.


RE: Nieobecności - Soth - 08-11-2016

Wybaczcie, ale nie będzie mnie tak przynajmniej do czwartku. Okazało się, że mam parę projektów do wykończenia na wczoraj. Także z góry przepraszam, szczególnie tych co piszą z Fuvu.


Soth/Fuvu.


RE: Nieobecności - Zephyr - 08-11-2016

Od czwartku (10.11.) może mnie nie być przez jakiś czas. Będzie u mnie zmiana dostawcy internetu, z tym, że jak na razie wiadomo tylko kiedy kończy się umowa z obecnym, a nie ma pewności kiedy internet odzyskam. Ale myślę, że potrwa to maksymalnie tydzień.


RE: Nieobecności - Ua - 12-11-2016

Bardzo przepraszam za chwilową nieobecność, która może jeszcze trochę potrwać.


RE: Nieobecności - Gyda - 16-11-2016

odpisy ode mnie pojawią się nie wcześniej niż w piątek wieczorem


RE: Nieobecności - Sigrun - 17-11-2016

Poodpisuje zapewne dopiero na weekend. Zbyt dużo trosk, problemów i zmęczenia w tym tygodniu.


RE: Nieobecności - Nataka - 24-11-2016

Nie będzie mnie od jutra (25.11) aż do poniedziałku (28.11)