Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Satau - 25-11-2016

Nie będzie mnie jutro od godziny 12.30 c; (26.11.16)
Jak już pisałam na SB jadę do Redy na konkurs wojewódzki formacji teatralnych.
Przy okazji zapraszam wszystkich chętnych, którzy mogą się pojawić ^^ Chętnie się z wami spotkam po występie i porozmawiam ;D


RE: Nieobecności - Kama - 02-12-2016

Nie będzie mnie przez cały grudzień. Odpisy mogą się co jakiś czas pojawić.


RE: Nieobecności - Kami - 02-12-2016

Kami, Hatari, Loga, Shuja, Yasumu- nie będzie mnie jutro, w niedziele i prawdopodobnie poniedziałek.


RE: Nieobecności - Mwuaji - 02-12-2016

Mwuaji, Askari, Bomvu, Alaba

Jutro cały dzień mnie nie ma, nie wiem jak z niedzielą.


RE: Nieobecności - Samiya - 04-12-2016

Szkoła, zmęczenie, nowe pokemony, spędzanie czasu z rodziną/znajomymi zamiast siedzenia w necie.
Tak w wielkim skrócie. Będzie mnie mniej, odpisy mogą być rzadsze/gorszej jakości, i ogólnie będę się nieco mniej zajmować administracyjnymi sprawami/innymi obowiązkami. Sorasy, ja tylko lojalnie ostrzegam, w gruncie rzeczy mam tę sytuację już od jakichś dwóch tygodni co najmniej, teraz tylko mówię o tym oficjalnie


RE: Nieobecności - Hashimea - 04-12-2016

Mam w szkole niezły zapiernicz (co zresztą jest już widoczne od jakiegoś czasu - rzadziej odpisywałam) i niestety przynajmniej przez najbliższy tydzień nie będę pojawiać się często ;-; Oczywiście, w wolnych chwilach będę pisać.
Hashimea, Kaaivy~


RE: Nieobecności - Athastan - 05-12-2016

Z powodu spodkania rodzinnego może mnie jutro nie być. Jeżeli się pojawie, to na 5-10 min i to od dość dziwnych porach.
~Athastan.


RE: Nieobecności - Haki - 07-12-2016

Hej, do świąt mogę trochę zamulać z odpisami. W weekendy powinienem dawać radę ale w tygodniu może być u mnie krucho z czasem. Tak więc z góry wybaczcie.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 09-12-2016

Będę mulić do środy (kolosy), a w tę sobotę w ogóle nie będzie ani mnie, ani większości administracji, bo tak się jakoś składa, że zmierzamy na jedną imprezę. Jak coś to piszcie do Sorena (Inn).


RE: Nieobecności - Loki - 09-12-2016

Zgłaszam częściową nieobecność, gdyż mam awarię internetu w domu i nie wiem kiedy to naprawię.


RE: Nieobecności - Sigrun - 13-12-2016

Przez ten tydzień ciężko będzie z aktywnością na forum. Przygotowania do świąt itp. W miarę możliwości postaram się poodpisywać.


RE: Nieobecności - Soth - 14-12-2016

Odpiszę (gdziekolwiek poza LZ mam odpis) w piątek najwcześniej, wieczorem, bo tak. Nie mam czasu. Muszę napisać rozdział pracy, a mam na to jeszcze tylko tydzień, więc sorry. Nie mam czasu.

Spróbujcie tylko "wyciągać konsekwencje". Piszę kulturalnie, żeby nie było znowu jakiś konfabulacji kiedy mnie nie ma. Ja czekałem na wasze odpisy trochę, więc wy na mnie też sobie poczekacie.


Miłej drugiej połowy tygodnia dziubaski <3

Można było bez tych kąśliwych uwag. Jak piszesz tutaj, to wiadomo, że poczekamy, zwłaszcza że, jak mówisz, też nie mieliśmy szalonego tempa.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 20-12-2016

Postaram się przesadnie nie mulić, ale proszę mnie nie poganiać, gdyż: 1) kończę rysunki na secret santa, 2) mam tysiąc wątków, 3) wciąż mam zajęcia na uczelni, 4) jutro większość dnia jestem poza domem, 5) w czwartek jadę do Chełma i zostaję tam co najmniej do początku stycznia; podczas eventu będę, ale na święta i w sylwestra nie, a tuż przed świętami może być mnie mało.


RE: Nieobecności - Yasumu - 21-12-2016

Robie co moge, ale jak juz pokończę wszystkie obowiązki to jestem tak zmęczona że tylko leżę jak potat na kanapie |D mam nadzieje, że nie jesteście na mnie wkurzeni.. prawdopodobnie do konca roku mogę nie wejść TvT


RE: Nieobecności - Askari - 21-12-2016

Pewnie teraz będę mulić bo przed świętami jest pierdyliard rzeczy do zrobienia i aż mi wenę do pisania odebrało, przepraszam :P

Askari, Alaba, Bomvu, Mwuaji