Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Talvedu'ul - 21-12-2016

nie ma mnie i jeszcze nie będzie, mam piekło w domu + święta i prawdopodobnie na stałe przenoszę się do gdańska albo do dziadków ale to zajmie trochę czasu z meblami i w ogóle żeby miejsce było (no i studio w piwnicy bym sobie też zrobiła może......)
także no, wesołych ;-;


RE: Nieobecności - Firkraag - 22-12-2016

Do 28 grudnia nie ma mnie, święta, wyjazdy itp. Na 99% nie będzie w tym czasie żadnych odpisów z mojej strony.


RE: Nieobecności - Athastan - 22-12-2016

Od 22 do 28 grudnia istnieje spora szansa, że mnie nie będzie. Postaram się być na bieżąco, ale na posty fabularne nie ma co zbytnio liczyć.
Wszystkim życzę wesołych Świąt.


RE: Nieobecności - Samiya - 23-12-2016

Mam jakiś improwizowany internet w domu, majstry się bawio, orange umywa ręce, w ogóle syf. Dopóki nie wrócę do Warszawy ( na sylwestra już wracam) niczego nie gwarantuję, bo czasem jest ten internet, ale raz na minutę, raz na 15 minut.
Będę używać telefonu, ale wiadomo, że i tak będę miała ograniczony dostęp.


RE: Nieobecności - Xenia - 25-12-2016

Nie będzie mnie do 27-28 grudnia.

~Iris, Xenia, Urbi, Azim


RE: Nieobecności - Athastan - 28-12-2016

Udało mi się połączyć, ale przez słaby zasięg i jakiś problem z kartą SIM jest to dość niestabilne. Normalne połączenie będę miał po 02.01.


RE: Nieobecności - Talvedu'ul - 05-01-2017

Nie będzie mnie od poniedziałku do środy włącznie bo jadę do Częstochowy a zostawiam kompa w Gdańsku, rip


RE: Nieobecności - Xenia - 09-01-2017

Bardzo przepraszam za tą niezapowiedzianą nieobecność i od razu chciałbym zgłosić że nie będzie mnie jeszcze do 12 stycznia.
~Iris, Xenia, Urbi, Azim


RE: Nieobecności - Tirune - 09-01-2017

Wiem że późno informuję, ale przez dłuugi czas nie miałam i jeszcze trochę czasu nie będę mieć stałego dostępu do komputera. Komputer powinnam odzyskać w okolicach 15 stycznia


RE: Nieobecności - Athastan - 09-01-2017

To samo co ostatnio, czyli internet o wielce wątpliwej stabilności. Komputera brak, a telefony często przerywają. Postaram się pisać, ale mogą się zdarzyć przerwy i inne anomalie. Najpewniej do 16.01.


RE: Nieobecności - Sören - 09-01-2017

Nie ma mnie do tej środy wcale, a później do wtorku (17) będę mniej bo mam zaliczenie.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 10-01-2017

Przez najbliższy miesiąc będzie mnie mniej, bo sesja.


RE: Nieobecności - Alaba - 10-01-2017

(10-01-2017, 00:37)Vasanti Vei napisał(a): Przez najbliższy miesiąc będzie mnie mniej, bo sesja.

U mnie to samo :P


RE: Nieobecności - Ghalib - 10-01-2017

U mnie tak samo jak u użytkowników wyżej - sesja, kolokwia, egzaminy.


RE: Nieobecności - Huntrees - 13-01-2017

Z powodu tego że tonę w książkach do nauki, odpisy będą się pojawiać głównie w piątki i weekendy - do odwołania
~ Moyo, Huntrees