Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Anairell - 16-02-2017

Nie zaliczyłam sesji. Jutro dostałam ostatnią szanse na dopytke, więc się kuje. Na weekend wyjeżdżam. Wrócę w niedziele.


RE: Nieobecności - Kama - 16-02-2017

Od soboty nie będzie mnie przez tydzień. Nie sądzę, by pojawiły się jakiekolwiek odpisy, ale nie jest to wykluczone.


RE: Nieobecności - Ciri - 18-02-2017

Może mnie nie być przez kilka dni. Powodem jest brak czasu.


RE: Nieobecności - Athastan - 19-02-2017

Z nie wiadomych przyczyn wysiadł mi w domu internet. Zanim dojdę, co się zepsuło, będę pisał tylko jak znajdę jakiś hotspot po drodze ( czyli krótko).


RE: Nieobecności - Huntrees - 21-02-2017

Ech niestety złapałam gdzieś wirusa. Postaram się odpisać tam gdzie blokuje fabułę ale nie wiem kiedy ( zależy kiedy będę miała siłę).


RE: Nieobecności - Ghalib - 24-02-2017

Nie będzie mnie od dziś do niedzieli jakoś? Max do poniedziałku. Powodem jest szkolenie :3


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 26-02-2017

Do końca tygodnia będę nadal/znowu mulić, bo w czwartek mam kolosa i od razu tego samego dnia jadę do rodziców i wracam w niedzielę na wieczór. Jak uda mi się to zaliczyć, to potem będę już miała luźniejszy okres.


RE: Nieobecności - Myr - 28-02-2017

od środy do niedzieli- Gdakon xp


RE: Nieobecności - Ema - 28-02-2017

Mam parę nieobecności, które mogą ale nie muszą konkretnie nadejść :V Wolę jednak napisać teraz niż potem zapomnieć.

02.03 ~ prawdopodobnie koleżanka wytarga mnie na Gdakon wszystko zależy od tego czy ogarniemy transport °~°

04-05.03 ~ jeśli wszystko dobrze pójdzie jadę na Bykon więc również całkowicie odetnie mnie to od neta


RE: Nieobecności - Xenia - 01-03-2017

Nie będzie mnie do soboty (4 marca).

~Iris, Xenia, Urbi, Azim, Tene


RE: Nieobecności - Ciri - 02-03-2017

Nie jest to jeszcze pewne, ale prawdopodobnie nie będzie mnie do niedzieli.


RE: Nieobecności - Athastan - 03-03-2017

Jutro (04.03) nie będzie mnie prawdopodobnie o żadnej przyzwoitej porze.


RE: Nieobecności - Ciri - 07-03-2017

Nieobecność mi się przedłuży, nie będzie mnie przez kilka dni.


RE: Nieobecności - Athastan - 08-03-2017

Ze względu na nadmiar wszelkiego rodzaju zajęć, będę w najbliższym czasie zalegał z odpisami. Postaram się utrzymać tempo na fabule, ale za resztę nie ręcze.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 14-03-2017

Dobra, te kolosy chyba nigdy mi się nie skończą. Nadal mogę mulić, nie poganiajcie mnie, jak będę miała czas na pisanie, to będę pisać.