Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Ema - 14-03-2017

Jestem chora nie mam siły. Wyzdrowieje to będę.


RE: Nieobecności - Kama - 14-03-2017

Mogę przez kilka dni trochę mulić


RE: Nieobecności - Yasumu - 19-03-2017

Ja! Nie bedzie mnie od 20 do 22 w sumie i mogę byc weri nieosiągalna, komisze i przygotowania na pyskon ruszają z pełnej pyty! Także ten, jak komus bardzo coś blokuje to prosze mnie olać :v albo czekać z utęsknieniem ;Bc ~<3

Ja: Kami, Yasumu, Hatari, Chika


RE: Nieobecności - Athastan - 20-03-2017

Z powodu losowych przerw w dostawie internetu i braku czasu na zrobienie czegoś z tym faktem, jest wysoce prawdopodobne, że w najbliższym czasie będę znikał tyleż nagle co chaotycznie.


RE: Nieobecności - Ghalib - 20-03-2017

jestem, zaglądam ale obecnie ciężko z czasem na samo pisanie


RE: Nieobecności - Ema - 22-03-2017

Jup... Jak nie zawodzi ciało to zawodzi sprzęt ;V Tak czy inaczej, jako że Windows 10 to kupa i spierdzieliła mi komputer moje posty mogą pojawiać się w wolniejszym trybie, gdyż z komórki ciężko napisać coś ładnego i konkretnego.


RE: Nieobecności - Zenzelé - 24-03-2017

Nie ma mnie do 29 marca


RE: Nieobecności - Nataka - 25-03-2017

Nie będzie mnie do połowy kwietnia, nuka


RE: Nieobecności - Sören - 26-03-2017

Nie zgłaszałam mojej nieobecności, ale stwierdziłam, że może to lepiej zrobię na wszelki wypadek xdd W każdym razie będę tak jakoś w kratkę do piątku 7 kwietnia, bo próbuję zdać ;o


RE: Nieobecności - Nataka - 27-03-2017

(25-03-2017, 00:04)Nataka napisał(a): Nie będzie mnie do połowy kwietnia, nauka

Edit: Jednak wrócę o wiele szybciej, wszystko zaliczyłam, nie ma co poprawiać.


RE: Nieobecności - Zevran - 31-03-2017

Sorki za nieobecność, ale wiecie, mialem wypadek samochodowy, tj. Samochod wpierdzielil sie na mnie. Także powoli wracam do zywych:|


RE: Nieobecności - Ava - 01-04-2017

Pst pst! Nie będzie mnie od dzisiaj do środy bo wyjeżdżam z delegacją z mojej szkoły promować mat-fiz u nas :P


RE: Nieobecności - Kaiser - 02-04-2017

Wybaczcie to zamulanie ale nowa praca daje popalić + weekendami fajna pogoda to dziecka w domu trzymać nie będę :<
Postaram się do tygodnia jakoś ogarnąć czas co by raz na tydzień te posty były


RE: Nieobecności - Askari - 03-04-2017

Ze względu na różne sytuacje rodzinne raczej nie ma co liczyć na żwawe odpisy w tym tygodniu.


RE: Nieobecności - Kama - 05-04-2017

Jak już (być może) zauważyliście ostatnio trochę krucho u mnie z czasem. Może to potrwać do dwóch tygodni, choć myślę, że wrócę szybciej.