Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Fiametta - 18-10-2012

Fiam, Mon i reszta
Nooo nie jest to wyjazd ani nic, po prostu robię sobie przerwę od siedzenia na forum 24h na dobę. Będę odpisywać, spoko.


RE: Nieobecności - Khayaal - 19-10-2012

WRÓCIŁAM.


RE: Nieobecności - Orvara - 24-10-2012

w imieniu Fiam:
nie ma prądu ani internetu, nie jest w stanie podpiąć się (na razie, bo przecież w nią wierzymy!) do cudzych internetów. serdecznie przeprasza tych czekających na odpisy i na dalsze etapy Randki.

trzymamy kciuki za Fiam! :P


RE: Nieobecności - Fiametta - 24-10-2012

Orvara napisał(a):nie jest w stanie podpiąć się

To już przeszłość i nieprawda, wróciłę ;P


RE: Nieobecności - Hordian - 25-10-2012

Nie będzie mnie od czwartku do wtorku (wyjazd do przyjaciół) jak będzie bardzo nudno, to będę do was zaglądać ;p


RE: Nieobecności - Felija - 25-10-2012

Cierpię na deficyt czasu, będę rzadziej - nie wiem konkretnie jak długo, ale na pewno do pierwszych dni listopada włącznie.


RE: Nieobecności - Erick - 26-10-2012

a więc wszystkie konta, które prowadzę.. wyjeżdżam na weekend, około wtorku odpiszę każdemu. Niestety jak na razie mam lekko zawalone i towarzyskie i szkolne życie, więc będę rzadko..


RE: Nieobecności - Felija - 27-10-2012

Hewa nie ma neta, nie wiadomo ile to potrwa.


RE: Nieobecności - Athari - 31-10-2012

Zacznę odpisywać, prawdopodobnie, od soboty. Wszystkich Świętych i totalny brak czasu, weny, chęci.


RE: Nieobecności - Ayrum - 31-10-2012

Ayrum, Matumaini, Nizar, Sanamu, Ares, Oxena

Mama kończy prace o 15 nie pozwala mi siedzieć dłużej na kompie niż 30 min. Powinnam pojawić sie do południa w piątek i nadrobić zaległości a pózniej to dopiero we wtorek/ środę.


RE: Nieobecności - Mogrim - 31-10-2012

Mogu i Demi

Nie będzie mnie dzisiaj po 18,00 i pojawię się już chyba pojutrze, lub jutro późnym wieczorem.


RE: Nieobecności - Erick - 01-11-2012

Ja i mój cały dobytek..

nie będzie mnie do poniedziałku. Wyjeżdżam..


RE: Nieobecności - Khayaal - 05-11-2012

jestem chorsza, niż ustawa przewiduje, i ciężko mi się przez to skupić. będę odpisywać w miarę sił, co oznacza, że generalnie mniej niż bardziej. ze wszystkich kont poza Mbotu, bo ten ma priorytet.

potrwa to kilka dni, jak mniemam, dopóki nie podkuruję się trochę.


RE: Nieobecności - Hordian - 05-11-2012

Dopadł mnie jakiś wirus tudzież inne zatrucie pokarmowe i czuję się jak zezwłok. Nie jestem w stanie skupić się na czymkolwiek, więc wybaczcie, ale dopóki nie poczuję się lepiej, nie będzie mnie na forum. Mam nadzieje, że jednak wrócę za góra dwa dni.


RE: Nieobecności - Naomi - 06-11-2012

Nie będzie mnie przez tydzień. Wyjeżdżam