Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Kami - 14-04-2017

Od 15.04 do 17-18.04 może mnie wogole nie być.
Kami, Yasu, Chika, Hatari i Skyll


RE: Nieobecności - Athastan - 14-04-2017

Do 24.04 może być różnie z moimi wejściami (coś jak dotychczas) bo Święta → egzaminy → biwak. Potem nareszcie będę mógł wznowić aktywność do wysokiego poziomu, bo nareszcie się wszystkie te powtórki, sprawdziany i inne ustrojstwa skończą.


RE: Nieobecności - Askari - 14-04-2017

Standardowo - święta. Będę w innym mieście, potem u rodziny, więc od jutra do poniedziałku mnie nie ma na pewno.


RE: Nieobecności - Xenia - 16-04-2017

Nie będzie mnie do wtorku/środy (do 18/19 kwietnia).

~Iris, Xenia, Urbi, Azim, Tene


RE: Nieobecności - Huntrees - 18-04-2017

Raczej nie będzie mnie dzisiaj i jutro. Goście a jutro nawał zajęć :(

Huntres, Moyo, Banjo,Sirisa


RE: Nieobecności - Samiya - 19-04-2017

w sumie to nie wiem czy kogokolwiek to obchodzi, ale do końca tygodnia mogę mieć braki czasu - znaczy będę wpadać na forum, bo jestem leniwą bułą która nie umie się zebrać do pracy, ale na odpisy to bym nie liczyła
ale możecie mnie o nie kopać, to przynajmniej będę pamiętać, gdzie mam odpisać, jak już znajdę moment


RE: Nieobecności - Hati - 19-04-2017

Pst pst :V Nie wiem kiedy się odpisy pojawią bo teraz zwyczajnie nie mam zbytnio na nie czasu. Na forum będę wchodzić jednak zebrać się, żeby coś sensownego skrobnąć raczej nie mam jak. A do kiedy taki stan? Mhm cóż pewnie do Pyrkonu bo to głównie dzierganie cosplayu zabiera mi czas.


RE: Nieobecności - Nymeri - 21-04-2017

Nie na 100% ale bardzo prawdopodobne że nie dam rady odpisać do niedzieli, jadę do mamy na weekend a nawet z lepszym kompem nie zawsze mam czas na choćby 5 min z kompem xD


RE: Nieobecności - Ciri - 22-04-2017

Nie było mnie przez dość długi czas, jednak nie zamierzam odchodzić, czy coś. Nie mam aktualnie zbyt dużo czasu (a do tego problemy z Internetem), więc zgłaszam nieobecność na czas nieokreślony.


RE: Nieobecności - Idir - 23-04-2017

Nie będzie mnie przez około tydzień, tak do 30 kwietnia.
Przepraszam tych, których zostawiam bez odpisu </3...


RE: Nieobecności - Lerato - 26-04-2017

Będę niestety najprawdopodobniej od 1 maja. Powodem jest choroba znajomego więc jestem nieco przybita i nie mam weny na nic :c
Z góry przepraszam...


RE: Nieobecności - Zenzelé - 26-04-2017

Nie będzie mnie do 16 maja.
Tylko Fiołkiem zablokuję główną fabułę~ chciałabym jego wątek na Polanie dokończyć i proponuję przeniesienie go na margines, żebyście wy mieli swoje postacie w czasie mojej nieobecności odblokowane. Ale jeśli nie chcecie, to i tak teraz wasza kolej, możecie więc to po prostu skończyć.


RE: Nieobecności - Kami - 27-04-2017

od Jutra tj. 28.04 do końca majówki mnie nie będzie ;v


RE: Nieobecności - Athastan - 28-04-2017

Nie będzie mnie od 29.04 do 03.05.
Athastan, Ehstho


RE: Nieobecności - Samiya - 28-04-2017

Wyjeżdżam za granicę, więc internety w telefonie nie pomogą.
Od dziś (28.04) do środy (03.05)