Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Kaiser - 29-04-2017

Ah ta majówka. Będę mulić do 4 maja.


RE: Nieobecności - Talvedu'ul - 30-04-2017

Mam załamałke, nie będzie mnie przez tydzień może dwa zależy czy dostanę nowe dragi


RE: Nieobecności - Askari - 01-05-2017

nie będzie mnie przez większość dni w majówkę (do końca tygodnia)


RE: Nieobecności - Nataka - 01-05-2017

Muszę niestety jeszcze przedłużyć swoją nieobecność. Nie wiem, za ile wrócę, ale w miarę sił - będę starała się odpisywać wszystkim w wolnych chwilach.


RE: Nieobecności - Visa - 04-05-2017

na razie mam trochę na głowie :v


RE: Nieobecności - Ciri - 05-05-2017

Nie będzie mnie jeszcze do 18 maja, być może zjawie się wcześniej. Coś mi wypadło, ale po tym wszystkim rozpocznę aktywną grę.
Edit: jednak do 12 czerwca lub dłużej, niespodziewany wyjazd.


RE: Nieobecności - Azim - 05-05-2017

Wybaczcie za tą nagłą, niezapowiedzianą nieobecność, myślałam że zdążę coś podpisywać w czasie majówki, ale niestety nic z tego nie wyszło. I może mnie jeszcze nie być przez kilka dni. Postaram się wrócić jak najszybciej, prawdopodobnie w poniedziałek/wtorek (8/9 maja). 

~Iris, Xenia, Urbi, Azim, Tene


RE: Nieobecności - Wendigo - 09-05-2017

Nie będzie mnie od jutra wieczorem do 22 maja, nagły wyjazd xd Jeśli kupię jakiś internet to z telefonu będę pisać posty.

Wendigo, Tohuvabohu, Xis.


RE: Nieobecności - Ghalib - 09-05-2017

tak jak zapowiadałam:
od jutra do soboty na mur beton postów nie będzie. trza się było nie pachać do bójki :P a na na koniec z przekory wyjustuję obustronnie tego posta. cierpcie. <3

edit
p.s. jak obudzę się w sobotę rano i zobaczę w temacie stomatologicznej groty więcej postaci to będę nieprzyjemna a Ghal użyje ninja proszku by zrobić puff i zniknie, po czym będzie wam wmawiać urojenia, ostre halucynacje i delirium. uważajcie więc ten temat za zamrożony. przyjemnej hipotermii~

tymczasem here you go~: 
[Obrazek: BrainInHand.jpg]



RE: Nieobecności - Kaiser - 11-05-2017

Nie ma mnie/Nym/Folami od jutra do 21.05, ah te komunie. Wyjazd na mazury, do Ełku, jak ktoś tam mieszka niedaleko to zapraszam :D


RE: Nieobecności - Askari - 12-05-2017

Dopadło mnie choróbsko a poza tym mam 2 miesiąc na napisanie magisterki (ratunku) więc przepraszam jeśli nie będę w stanie odpowiadać natychmiast w jakiś dynamicznych wątkach.


RE: Nieobecności - Fahyim - 14-05-2017

Znikam (Fahyim, Idir, Vincent, Nataka) na tydzień, muszę się trochę ogarnąć z życiem


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 17-05-2017

Mam to już wpisane w profilu, ale niech będzie i tutaj: ostatnio mnie nie ma i nie będzie, sesja. Wszelkie administracyjne sprawy proszę kierować do Sami lub Cynki (Venety), a na fabule możecie mnie pomijać, nie obrażę się. Potrwa to pewnie z miesiąc, ale jeszcze nie wiem dokładnie; jak poznam wszystkie terminy egzaminów (za jakiś tydzień), to zedytuję tego posta i dopiszę datę mojego prawdopodobnego powrotu.

Edit: Kończę sesję 23 czerwca, acz i tak będę trochę zalatana do końca czerwca. Myślę, że na początku lipca wrócę pełną parą.


RE: Nieobecności - Mrithi - 18-05-2017

Od soboty (20.05) wieczorem do niedzieli (28.05) najprawdopodobniej nie będę miała internetu, a jeśli nawet to nie będę miała czasu. Być może uda mi się coś skrobnąć w środę, ale nic nie obiecuję


RE: Nieobecności - Athastan - 20-05-2017

Nie będzie mnie jeszcze do jutra wieczór.