Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Fahyim - 20-05-2017

Przedłużam nieobecność o kolejny tydzień. Jakby co można mnie złapać na gg lub pisac pw, będę zerkać.


RE: Nieobecności - Ema - 21-05-2017

Zgłaszam mulenie do 9 :V Koniec roku się zbliża :V


RE: Nieobecności - Xenia - 22-05-2017

U mnie jak na razie krucho z czasem i będzie tak chyba do końca maja. Bardzo przepraszam wszystkich, którym wiszę posty, jak tylko znajdę wolną chwilę postaram się podpisywać i wszystko ponadrabiać. 

~Iris, Xenia, Urbi, Azim, Tene


RE: Nieobecności - Samiya - 24-05-2017

Do piątku jestem na wycieczce szkolnej, zasięg umiera, mam lepsze rzeczy do roboty, no tak średnio cokolwiek będę robić, elo


RE: Nieobecności - Tib - 26-05-2017

Nie będzie mnie najprawdopodobniej do 01.07.
Powód: Sesja i zbliżające się, niczym Armia Czerwona do Berlina, kolosy.
Postaram się zaglądać na forum a w weekendy pewnie sypnę paroma odpisami.


RE: Nieobecności - Samiya - 05-06-2017

Do 24.06.2017 nie będzie naszej szanownej administratorki Vasanti Vei - niemalże w ogóle.
Ze względu na nawał nauki stwierdziła, że ona to wali, chce zdać :V Więc będzie co najwyżej wpadać na forum tylko żeby zerknąć, czy wciąż stoi i nie płonie, a może, przy dobrych wiatrach, rzuci jakimś odpisem na mniej ważnej i wymagającej postaci, np. Serret.
W związku z tym, proszę grzecznie dać się jej uczyć, we wszelkich sprawach wymagających porady cz interwencji admina, piszcie przede wszystkim do Venety, bo ja też powinnam się zajmować końcem roku, a nie forum xD Ale znając siebie, i tak będę tu nerdzić. Poza tym, zawsze Wam zostaje temat "pytania", zawsze zostaje łapanie kogokolwiek na sb, no a w sprawach drobnych polecam także Inn, Zephyra, czy naszych nieocenionych moderatorów - Avę oraz Wendigo.


RE: Nieobecności - Ema - 07-06-2017

Przedłużam swoją nieobecność do.... W sumie nie wiem kiedy. Nie jest ze mną dobrze i muszę zająć się swoim zdrowiem, inaczej będzie bardzo bardzo źle. Kiedy poczuje się lepiej spróbuje zarzucić odpisem ale nic nie obiecuje.


RE: Nieobecności - Wendigo - 07-06-2017

Jutro (8 czerwca) może mnie nie być cały dzień, kończę szkołę i od rana do późnego wieczora/nocy raczej mnie nie będzie. Jak coś to proszę pisać na fb/discord lub GG (przypomniałem sobie hasło xd).


RE: Nieobecności - Askari - 08-06-2017

Od jutra i do łikendu mnie nie ma, ale jak ktoś bardzo chce mnie dorwać to będę robić za atrakcję turystyczną na Templariadzie w Chwarszczanach :P


RE: Nieobecności - Huntrees - 11-06-2017

Nie ma mnie od jutra do czwartku. Jadę w góry ;) Raczej nie będę odpisywać w planie wycieczki nie zostawili nam nawet minuty wytchnienia. Poza tym raczej kiepsko tam z netem.


RE: Nieobecności - Sören - 12-06-2017

Praktycznie mnie nie będzie do końca tego tygodnia. Jestem na wakacjach w Zakopanem i co prawda neta mam więc będę zerkać wieczorami ale jestem padnięta cały czas przez łażenie i chcę odpocząć więc na zerkaniu się skończy pewnie xd


RE: Nieobecności - Kaiser - 13-06-2017

Nie ma mnie max do piątku, wyprowadzam się jak za starych dobrych czasów. 
Kajzerka/Nymcia/Folami/Zuri


RE: Nieobecności - Kami - 13-06-2017

14-15 może mnie nie być :v mam stuff do zrobienia.


RE: Nieobecności - Kiburi - 14-06-2017

Nie ma mnie do przyszłego piątku, bo ja muszę napisać rozdział pracy i jeszcze wkuć na egzamin z angielskiego. Także cya gumciaczki :*


RE: Nieobecności - Sadie - 14-06-2017

W związku z tym, że pewnie zapomnę poinformować...

27-28 czerwca - jadę do dzieciaczków na obóz harcerski
3-17 lipca - jadę ze swoją drużyną na obóz, pomęczyć dzieciaki w lesie

Ate/Sadie/Vanthi