Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Anahel - 15-06-2017

Anahel/Ghalib/Visa/Kayla

intensywne pisanie pracy, obrona za miesiąc a muszę doszlifować parę rzeczy także skupię się teraz na tym a także na nauce na obronę
także do 30 będę pojawiać się sporadycznie, mogę zniknąć również później do 14 lipca, ale potem już będzie luźniej


RE: Nieobecności - Askari - 15-06-2017

Znowu nie ma mnie większosć dzisiejszego dnia, jutro i na weekend


RE: Nieobecności - Fahyim - 15-06-2017

Nie będzie mnie od dzisiaj do poniedziałku z powodu wyjazdu.

Nataka/Fahyim/Vincent/Lerato


RE: Nieobecności - Mrithi - 20-06-2017

Pokornie proszę o wybaczenie ostatniego braku odpisów z mojej strony i powiadamiam, że wracam do mojego normalnego tempa odpisów.


RE: Nieobecności - Vincent - 25-06-2017

Zgłaszam nieobecność do 2 lipca z powodu braku czasu.
Vincent, Fahyim, Nataka, Lerato.


RE: Nieobecności - Mrithi - 30-06-2017

Widzę, że Huntrees nie dała znać, to ja dam. Z tego co wiem nie będzie jej od dzisiaj chyba do 10.07


RE: Nieobecności - Nevet - 30-06-2017

Postać/Postacie: Nevet, Nathan,
Od kiedy do kiedy:

1 lipca - 5 lipca - przyjedzie do mnie jedna z przyjaciółek.
15 lipca - 22(?) lipca - wyjazd rodzinny na Węgry. Wątpliwe bym dostała komputer.
29/30 lipca - 2 września - jadę zarobić hajsy w fabryce cukierków. Dostępność tylko przez komp siostry, bo mój jest "rodzinny", zabrać go nie mogę.


RE: Nieobecności - Nyarai - 30-06-2017

Nieobecność/drastyczne zmniejszenie aktywności przez ten weekend.
Wyjazd na obóz/kurs szkoleniowy z pierwszej pomocy i samoobrony.


RE: Nieobecności - Banjo - 30-06-2017

Kama specjalnie nie dawałam znać bo się okazało ze mam full czasu tutaj. Ale rzeczywiście jestem na wyjeździe. Narazie mam internet poinformuje jeśli coś sie zmieni ;)

~huntrees moyo banjo sirisa


RE: Nieobecności - Samiya - 30-06-2017

Wyjeżdżam 2.07, wracam 17.07. Za granicę, więc internet w telefonie mnie nie uratuje. Nie wiem, jak będzie z internetem tam.

Więc odpisy mogą być, mogą nie być :v

Wiecie, które postacie są moje :>


RE: Nieobecności - Vanthi - 01-07-2017

Ja chciałam przeprosić za ostatnią nieobecność. W ciula nas robili w multimediach to raz, dwa - srogie przygotowania do obozu (pierwszy raz jadę jako drużynowa, więc trochę stresu i roboty jest), ponadto byłam na obozie u młodszych skautów... No i tak się to wszystko złożyło.

W poniedziałek (03.07.) wyjeżdżam do lasu na dwa tygodnie. Raczej nie będzie czasu siadać na telefon i sprawdzać lefków, toteż pojawię się dopiero prawdopodobnie 17.07. o ile na pewno wtedy. Bo nie wiem czy nie będę zbyt znurana fizycznie i psychicznie.

Vanthi/Sadie/Ate


RE: Nieobecności - Inés - 01-07-2017

Przekazuję od Night, że nie będzie jej do 30. lipca. :<

A ja od poniedziałku postaram się ruszyć fabułę.


RE: Nieobecności - Asura - 03-07-2017

Jakieś 5 dni z dzisiaj w górach jo będe
Nie mam laptopa
ale mam telefon.
Więc ten, będę na forum ale raczej nie produktywna, rzekłam.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 05-07-2017

Tak, to znowu ja. xD
Coś mi wypadło i do końca tygodnia będę dosłownie w kratkę, tj. dzisiaj wieczorem napiszę przynajmniej jednego posta (a właściwie dokończę tego posta Vei - on już jest dosyć długi, a jeszcze muszę dopisać parę rzeczy), jutro się mnie raczej nie spodziewajcie, w piątek powinnam być, w sobotę nie, a w niedzielę najpewniej pojawię się wieczorem i od następnego tygodnia już będę cały czas. Ale raczej nie piszcie do mnie ze sprawami adminowymi, jak coś to męczcie Venety i juniorów (bo Sami jest na wyjeździe).
Przepraszam wszystkich, których blokuję, postaram się jak najwięcej nadrobić w piątek.


RE: Nieobecności - Venety - 05-07-2017

Venety zgłasza protest. :v Niech no tylko wszystkie wrócą, to zapomnijcie, że jestem w administracji. xD

(a tak serio to piszcie, jest mnie ciut mniej, jestem codziennie, tylko mogę załatwiać co bardziej skomplikowane sprawy dopiero w weekend - jak i polowania)