Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Davien - 07-07-2017

Zgłaszam nieobecność (Davien i Doreen) od jutra tj. soboty do niedzieli/poniedziałku. Jadę na wesele dlatego jeżeli chodzi o odpisy, to pojawią się możliwe że poniedziałek maks we wtorek.


RE: Nieobecności - Mrithi - 08-07-2017

Przez dwa tygodnie od dzisiaj moja aktywność będzie sporo zmniejszona. Czasem coś skrobnę, ale na nic ambitnego nie liczcie.


RE: Nieobecności - Kiburi - 10-07-2017

Wracam do żywych pyśki. Nie miałem jak was powiadomić o tym, że laptop mi wziął kaput na ament, ale mam nowy, więc już jestem. Tylko tak mówię - potrzebuję jeszcze tygodnia by dane poodzywkiwać i w ogóle, przyzwyczaić się do nowego sprzętu (pieprzone win10), ale będę już siedzieć grzecznie na forum i pisać, żebyście nie myśleli, że was zostawiam. Tylko dajcie mi przywyknąć :v


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 11-07-2017

Inn (Soren) się przeprowadza, a jej współlokatorka zawaliła sprawę z załatwianiem neta do mieszkania, przez co Inn będzie tego neta pozbawiona przynajmniej do końca tego tygodnia.


RE: Nieobecności - Moyo - 12-07-2017

Mogę odpisywać wolniej albo mało logicznie, bo złapało mnie zapalenie tchawicy i trudno mi się skupić.
~Moyo,banjo sirisa, huntrees


RE: Nieobecności - Ghalib - 12-07-2017

dziś i jutro,
dziś bo się uczę, jutro bo obrona a potem koncert w Dolinie Charlotty ^_^


RE: Nieobecności - Vincent - 12-07-2017

Do 23 lipca będę o wiele mniej aktywna. Przepraszam wszystkich, z którymi piszę wątki, postaram się odpisywać jak najszybciej.
Nataka, Vincent, Fahyim, Lerato


RE: Nieobecności - Wendigo - 12-07-2017

Czas na przerwę, czas na kitkat xd

A tak serio to muszę poogarniać parę spraw, a forum mi w tym nie pomaga. Ledwo śpię i siedzę całe dnie przed tym głupim pudłem internetów całe dnie.

Odpisy będą, ale nic poza tym.

Edit: tak za tydzień będę


RE: Nieobecności - Samiya - 18-07-2017

znowu się coś popierdzieliłoooooo :v

Muszę się zastanowić nad sobą. Innymi. Swoim życiem. Inne takie smętne durnoty.
Jako, że forum to jednak jest moja forma odstresowania, to pewnie ujrzycie jeszcze mój fioletowy nick na liście osób na forum, pewnie będę pisać głupotki na sb, ale bardzo bym prosiła, by przez kolejny tydzień (do 25.07?) NIE PROSIĆ MNIE O NIC. Może sama z siebie coś zrobię. Pewnie odpiszę w jakimś wątku, jak będę miała ochotę i będę wiedzieć, że ma to sens.
I zresztą może już sobie wszystko ogarnę i jutro, może w przeciągu kilku dni.
Ale tak jak Wendi, chcę przerwy.

Z góry dzięki.


RE: Nieobecności - Davien - 19-07-2017

Ogólnie chcę zgłosić nieobecność na razie do końca przyszłego tygodnia. Gdyby coś się zmieniło to poinformuję o tym kogoś z administracji bądź zwyczajnie edytnę posta. Jak się uda to postaram się odpisać ale nic nie chcę na chwilę obecną obiecywać :)
Davien, Doreen


RE: Nieobecności - Haki - 21-07-2017

Od jutra tj. 22.07 nie będzie mnie do 07.08. Wątpię, że przez ten czas będę mieć dostęp do internetu, więc z mojej strony żadne odpisy się nie pojawią.


RE: Nieobecności - Kamui - 25-07-2017

Zmule trochę bo nie jestem ino teraz u siebie. Tak do końca tygodnia może być różnie z odpisami.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 27-07-2017

Nie będzie mnie w sobotę ani niedzielę, bo Cynka do mnie wbija. Odpisy ode mnie będą głównie jutro, a potem w poniedziałek. W sprawach adminowych piszcie do Sami i juniorów.


RE: Nieobecności - Samiya - 28-07-2017

Nie ma mnie od niedzieli (30.07) do środy (02.08)


RE: Nieobecności - Ava - 29-07-2017

Mój internet był nieustannie zagłuszany przez deszcz, a teraz jak pora deszczowa minęła, to okazało się że zdechł zupełnie.

Innymi słowy staram się o nowy net i nie ma mnie na czas nieokreślony. Aczkolwiek 01.08 powinien mi się zresetować limit komórkowy i wtedy mogą pojawić się odpisy.