Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Athastan - 31-07-2017

Zmniejszam aktywność na kilka dni. Postaram się dać jakieś odpisy na wątkach z moim udziałem,  ale nie daje gwarancji.
 
Athastan, Ehstho, Nishati

~Jestem.


RE: Nieobecności - Nyarai - 02-08-2017

Nie ma mnie jeszcze przez tydzień.

Nyarai / Sizar


RE: Nieobecności - Vanthi - 02-08-2017

Wypad nad morze 6-17.07.2017r. Na sb mogę wbić, pośmieszkować, aczkolwiek z odpisami będzie cienszko ze względu na posiadanie jedynie smałtfona.

Vanthi/Sadie


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 02-08-2017

Jak już się Ate zapowiada na sobotę, to ja też: wyjeżdżam w sobotę po południu (6 sierpnia) i wracam 10 sierpnia (czwartek), ale tak w gruncie rzeczy to nie będzie mnie tak do 14-15 sierpnia, bo zaraz po tym wyjeździe mam jeszcze wesele i takie tam. Na ten wyjazd 6-10 sierpnia zabieram tablet z biedaklawiaturą, co prawda jadę za granicę i nie do Unii, więc z netem z telefonu kiepsko, ale ponoć ma być wi-fi, więc będę do was zaglądać. Z postami gorzej, ale jak mój odpis będzie gdzieś baaardzo potrzebny, to postaram się coś machnąć.
Ze sprawami adminowymi do mnie wtedy nie piszcie, polecam w zamian całą resztę administracji.

Reszta administracji kopie Cię w pupę za zrzucanie na resztę. :v


RE: Nieobecności - Zephyr - 02-08-2017

Jest sierpień. Tak tylko mówię :v


RE: Nieobecności - Sadie - 03-08-2017

No przecież mówię, że 6 sierpnia xD
Nie no. Pomyłeczka. Pardonsik. 6-17 sierpnia. 6 powinnam w sumie być jeszcze, a 17 już z powrotem.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 03-08-2017

Zeph chyba do mnie mówił, rzeczywiście napisałam lipiec. Ja nadal żyję lipcem. ;/ Ale już poprawiam.


RE: Nieobecności - Sadie - 03-08-2017

No ja też napisałam 6.07. :D a przecież już mamy 8 miesiąc.


RE: Nieobecności - Chikja - 04-08-2017

Chikja/Zuri/Kamui itd.
Jestem chora i fatalnie się czuję, więc z postami może być słabo.


RE: Nieobecności - Moyo - 05-08-2017

Jadem nad jezioro od dzisiaj do max 16. Nie wiem jaki tam będzie internet więc nie wiem jak będzie z opisami.


RE: Nieobecności - Kuro - 10-08-2017

Har har wywożą mnie gdzieś do środy :V Za granicę więc neta brak.


RE: Nieobecności - Askari - 10-08-2017

ni ma mnie od jutra do poniedziałku


RE: Nieobecności - Venety - 10-08-2017

11-20 wyjeżdżam. 11-14 nie będzie mnie na milion procent, w pozostałe dni mogę się czasem pojawić, ale chciałabym odpocząć na wyjeździe, więc wątpię.

Od 21 zaś jestem, ale mnie nie ma. Będę się przeprowadzać i będę mieć wystarczająco dużo na głowie, żeby jeszcze zajmować się forum. Będę pojawiać się na forum dla odpisów, fabułę nadal będę prowadzić, jak i Hekimę (pamiętam o Was!), ale nie będę zajmować się sprawami adminowymi, jak i technicznymi. Wszelkie pytania, prośby i inne sprawy wymagające admina proszę kierować do pozostałych osób. W skrajnych przypadkach mogę pomóc w miarę możliwości, ale najlepiej będzie, jeśli założycie, że mnie nie ma. Ile takowy stan rzeczy potrwa, ciężko mi stwierdzić.


RE: Nieobecności - Anubis - 11-08-2017

Nie będzie mnie od dzisiaj. 11.08 do poniedziałku 14.08. Jestem poza miastem i wątpię bym w ogóle miał możliwość wejścia na forum. :(


RE: Nieobecności - Thanatos - 11-08-2017

Nie będzie mnie od teraz do 17.08. Pracuję nad projektem i nie wiem kiedy wpadnę. Będę odpisywać na posty ale nie często. Przepraszam.