Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Moyo - 12-08-2017

Przepraszam wszystkich którzy ze mną piszą zapomniałam napisać że mnie nie ma. I nie będzie do piątku 18.08.2017. Mogą się pojawiać odpisy Ale nic nie obiecuje.


RE: Nieobecności - Ua - 15-08-2017

Od dziś do piątku 18.08 najprawdopodobniej mnie nie będzie. Odpisy mogą się pojawić, ale nie obiecuję


RE: Nieobecności - Zevran - 18-08-2017

Ni ma mnie do niedzieli popołudniu. Mam nagły, nieplanowany wyjazd, a z telefonu postów nie napiszę, so... jestem ale mnie nie ma xD


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 20-08-2017

Do 7 września będę w kratkę. Postaram się nie mulić w wątkach, w których jestem, ale do nowych wejdę już po tym 7 września (mam tu na myśli przede wszystkim Nurit i Shiyę), jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.


RE: Nieobecności - Samiya - 20-08-2017

Nie ma mnie od 22.08 do 25.08, 21 i 26 mogę być tak połowicznie


RE: Nieobecności - Ua - 24-08-2017

Do środy będę w kratkę. Odpisy mogą się pojawić, ale nie obiecuję.


RE: Nieobecności - Vari - 24-08-2017

~ Wybaczcie ubogie odpisy, trochę się pochorowałam i wena znikła ;/


RE: Nieobecności - Taal - 26-08-2017

Nie ma mnie do... Sama nie wiem. Cały czas jestem w trasie więc pisanie jest praktycznie niemożliwe.


RE: Nieobecności - Angelo - 26-08-2017

Nie będzie mnie do wtorku. Wyczerpałam internety i nie mam wifi :v (teraz chwilkę mam)


RE: Nieobecności - Moyo - 27-08-2017

Jeszcze raz przepraszam że nie zgłosiłam nieobecności. Nie wiem ile mnie nie będzie raczej tak do weekendu.


RE: Nieobecności - Eurielle - 27-08-2017

Wstępnie mnie nie będzie aż do 17.09.2017 z powodu zaległych projektów. Będę wchodziła na forum sporadycznie i odpisywała posty ale mogę zamulać.


RE: Nieobecności - Vari - 30-08-2017

Nadchodzi wrzesień, a z wrzesniem zaczynam pracę. Zrobiłam sobie wakacje, ale już dość tego dobrego. Odpisy będą i ja również będę z pewnością mniej aktywna i szybka w odpisach.


RE: Nieobecności - Kijivu - 30-08-2017

Wiem, ze nie było mnie masę czasu, i nie będzie mnie jeszcze - mniej więcej do połowy września, a raczej tak zakładam jak na razie. W międzyczasie postaram się pojawiać sporadycznie, ale od połowy września chciałabym wrócić do pisania na pbfach.

Powód: przeprowadzka, praca, wcześniej pisanie pracy, obrona, pisanie artykułów i zalążka doktoratu


RE: Nieobecności - Kamui - 01-09-2017

We wrześniu bedzie mnie mało.
Kami, Chikja, Skoll, Zulina, Kamui

W dniach 19.09 do 27.09 w ogóle- wylot do Anglii u3ud


RE: Zapisy - Askari - 03-09-2017

mogę zamulać od dziś na czas nieokreślony