Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Eyre - 05-09-2017

Szkoła. Każdy wie co to oznacza. 
Mam ten mały problem, że w internacie mamy awarię wi-fi i niestety nie mam jak się logowac a swój internet z telefonu staram się oszczędzać bo też mi sie kończy. W każdym razie 10 powinno już być ok więc pisać będę. Przepraszam najmocniej wszystkich szanownych graczy z którymi pisze fabułę.


RE: Nieobecności - Moyo - 07-09-2017

. Przez ostatni tydzien nie majdan internetu.Teraz mam inernet ale w kratke. Tak będzie do szesnastego. Coś tam czytać i opisywać będę ale nic nie obiecuje


RE: Nieobecności - Ghalib - 11-09-2017

nie będzie mnie w przyszły weekend od piątku i prawdopodobnie pojawię się w poniedziałek :P


RE: Nieobecności - Samiya - 12-09-2017

Nie mam Internetu, stan ten utrzyma się do piątku, przy dobrych wiatrach. Czasu też nie za wiele, co mogliście zdążyć zauważyć, ale teraz mówię oficjalnie :p


RE: Nieobecności - Venety - 12-09-2017

W tym tygodniu może mnie nie być, tzn. do czwartku jeśli będę odpisywać, to będzie super, ale jeśli nie, nie zdziwcie się. W piątek do niedzieli na pewno mnie nie ma, w poniedziałek może będę (na takiej zasadzie, jak do czwartku). W dodatku nie ma mnie w przyszły weekend od piątku do niedzieli, bo Copernicon. Praca, która wysysa siły i chęci na pisanie + weekendowe wyjazdy.


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 12-09-2017

To ja tez. Ekhem, ekhem.

KONWENTY

15-17 września: Zamojskie Spotkanie z Fantastyką, wybitny lokalny konwent, polecam.
22-24 września: COPERNICON, zapraszam do Torunia, chętnie się spotkam. Tak w praktyce to nie będzie mnie już od czwartku, bo wtedy jadę do Warszawy i nie zabieram ze sobą lapka (acz w razie potrzeby będę siedzieć na tablecie/telefonie, ale odpisy to raczej neh), no a wrócę w poniedziałek.
Zaś w ostatni weekend września też będę zajęta. I przez pierwsze dwa weekendy października. Ogólnie zanotujcie sobie, że przez najbliższy miesiąc weekendami za bardzo mnie nie uświadczycie, acz postaram się to nadrabiać na tygodniu, zwłaszcza jeśli mowa o wrześniu, bo potem to studia, wiadomo.


RE: Nieobecności - Xenia - 19-09-2017

Nie będzie mnie do następnego wtorku (26.09), z tym że może uda mi się podpisywać w piątek czy sobotę, ale nic nie obiecuje.

~Iris, Xenia, Azim, Tene, Badu, Nayah


RE: Nieobecności - Logan - 01-10-2017

Ze wzgledu na remont łazienki jestem zmuszona koczowac u rodziców. Moge być, może mnie nie być :/


RE: Nieobecności - Athastan - 09-10-2017

09,10,11 - wyjeżdżam za granicę i nie wiem co z internetem.

Edit: Jednak w recepcji jakiś jest, więc będę coś odpisywał.


RE: Nieobecności - Wendigo - 13-10-2017

Od jutra do poniedziałku będzie mnie nieco mniej, jadę do stolicy :v


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 01-11-2017

Nie ma mnie od piątku do niedzieli, jadę na Falkon.


RE: Nieobecności - Venety - 01-11-2017

Do wtorku prawdopodobnie będzie mnie mniej. A właściwie porównywalnie do teraz.


RE: Nieobecności - Athastan - 01-11-2017

Może mnie nie być do poniedziałku.


RE: Nieobecności - Zevran - 02-11-2017

Nie będzie mnie tak jakoś przynajmniej do niedzieli. Na telu będę, może napiszę coś na sb jak się zdarzy okazja, ale nie posta nie skrobnę. Chociaż i tak zakładam, że nie będę miał na co odpisywać aż wrócę. 
Powód: mam lenia. I muszę pokonać mowę zależną w angielskim.


RE: Nieobecności - Kami - 02-11-2017

Powinnam była napisać wcześniej, ale nie będzie mnie do praktycznie 10.11 
Duzo roboty w robocie ze względu na święta :/ zmeczonam po pracy jak pies. ale moge cos wpaśc i skrobnąć.