Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Ava - 03-11-2017

Niestety rok szkolny idzie mi gorzej niz podejrzewałam. Czasu brak, a chęci do życia jeszcze mniej. Postaci jednak nie chcę zawieszac, zrobie to jedynie w ostateczności, jezeli stwierdze ze do wakacj odejdę z forum. Narazie odpisy raczej beda sie pojawiać rzadko i nieregularnie.


RE: Nieobecności - Sadie - 07-11-2017

Do końca tygodnia mnie nie będzie. Mam trochę spraw prywatnych do załatwienia plus trochę więcej nauki wyjątkowo.


RE: Nieobecności - Skjall - 20-11-2017

Muszę przedłużyć niestety nieobecność :v sorka od biologii na korkach uznała, że po co się szczypać i rzuciła mi do nauki niemało materiału. Dodatkowo szykują mi się dwa wyjazdy w tym tygodniu i praca na zamówienie. Postaram się w wolnej chwili odpisać, ale raczej dopiero w przyszłym tygodniu pojawię się na stałe.

Sadie/Vanthi/Skjall

We wszelkich wątkach proszę mnie pominąć po prostu


RE: Nieobecności - Samiya - 20-11-2017

W tym tygodniu mam dość dużo nauki i zajęć poza szkołą, jak postanowie być strasznym nerdem i pisać na wycieczce to może coś będzie, ale nie sądzę


RE: Nieobecności - Venety - 04-12-2017

Może być mnie ciupkę mniej, ponieważ mam trochę roboty przed świętami i innymi takimi. 8-10 w ogóle mnie nie ma, jadę obchodzić swoje urodzinki. W pozostałe dni jestem, ale nie zawsze mogę odpisać sprawnie.


RE: Nieobecności - Samiya - 04-12-2017

dużo rzeczy do roboty, a teraz nawet jakbym miała chwilę na pisanie, to pewnie za nic nie zmuszę się do myślenia o postach, o pisaniu nie wspominając
because of reasons
nie mam pojęcia do kiedy, jak się ogarnę to ogarnę, może rzucę random posta niedługo i dalej będę mulić, może za parę dni wrócę do normalnego pisania
chociaż wiem, że ostatnio zmuliłam
no
tak
sorry


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 05-12-2017

Bardzo was przepraszam, ale trochę się dzieje w moim życiu i trudno mi w tym momencie myśleć o forum. Nic tu nie pisałam, bo liczyłam na to, że szybko się pozbieram, ale jednak mi to nie idzie, jak widać.


RE: Nieobecności - Xenia - 09-12-2017

Nie będzie mnie jeszcze kilka dni (możliwe że przez cały przyszły tydzień), z góry bardzo przepraszam za taki zastój. Postaram się wrócić jak najszybciej się da i wszystko nadrobić.

~Iris, Xenia, Azim, Tene, Badu, Nayah


RE: Nieobecności - Sadie - 09-12-2017

17-22.12. Uciekam do Gdańska do przyjaciółki na trochę, więc z forum też uciekam na trochę :v
28-30.12. Uciekam na zimowisko harcerskie :v

Sadie/Skjall/Vanthi


RE: Nieobecności - Taal - 13-12-2017

I AM BAAAACK!
A tak na serio, to wróciłam. I zanim zaczniecie mnie kamienowac ze tak zniknelam plox wysluchajcie jak sie sprawa miala. Otoz straciłam dostep do internetu, gdyz jako biedny licealista, żyjący z rodzicami nie za bardzo decyduje czy on jest w domu czy nie. Nie mniej jestem teraz juz z powrotem, przy odrobinie szczęścia na stałe. Teraz możecie rzucac kamyki.


RE: Nieobecności - Kamui - 19-12-2017

Tydzień przedswiąteczny bardzo party hardy, a tak serio dużo roboty mam. Sprzątanie, praca, zakupy, sprzatanie i gotowanie.. just u know Christmas thing. Do 24 i nawet 25 mosze mnie nie nyc unu"

Kamui, Kami, Logan, Yasumu, Chikja, Zuri, Skoll 
Gasp u<u


RE: Nieobecności - Xenia - 20-12-2017

Obawiam się że nie zdążę nic napisać do świąt, za co z góry bardzo przepraszam wszystkich, co czekają na posty ode mnie.
Niestety w święta też mnie nie będzie, do 27-28 grudnia, wtedy powinnam już wrócić.

~Iris, Xenia, Azim, Tene, Badu, Nayah


RE: Nieobecności - Zuma - 21-12-2017

Tak jak powyżej.Może jeszcze coś naskrobię ale nie obiecuję.Przepraszam osoby z którymi piszę, no cóż-życie xD

~Zuma i Mbaya


RE: Nieobecności - Wendigo - 22-12-2017

ee, mnie raczej nie powinno być w sobotę, bo praca, a jak będę między 8 a 20, to wiedzcie że nie pracuję, choć powinienem, i jestem nierobem, a skoro i tak pracuję za darmo, to uznaję to za częściowe wytłumaczenie dlaczego nie pracuję


RE: Nieobecności - Niyami - 22-12-2017

Mnie i Aname nie ma od 30.12 do 6.01, nie żeby to cokolwiek zmieniało :v
Pozdrawiam serdecznie skrawek sawanny, nie obrażę się za jakieś odpisy przez święta :>