Król Lew PBF
Nieobecności - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Nieobecności (/showthread.php?tid=65)



RE: Nieobecności - Fiametta - 06-11-2012

hem błagam o wybaczenie tygodniowej (?) nieobecności i oznajmiam, że taki stan potrwa jeszcze chwile.


RE: Nieobecności - Erick - 09-11-2012

Erick i reszta..

wyjeżdżam na weekend..


RE: Nieobecności - Vasanti Vei - 10-11-2012

Mako może nie być przez jakiś czas, ma problemy z netem.


RE: Nieobecności - Arto - 11-11-2012

Nie ma mnie, póki choć częściowo nie załatwicie sprawy tych wszystkich denerwujących rozwielitek.


RE: Nieobecności - Mogrim - 11-11-2012

Ja już mówię, że nie ma mnie w środę i czwartek ...w środę nauka do kolokwium, a w czwartek impreza :)


RE: Nieobecności - Duma - 12-11-2012

Dużo rzeczy do zrobienia xd Nie będzie mnie około dwóch dni, jutro i pojutrze. Odpisy powinny polecieć jutro, jak znajde czas - jak nie, w czwartek. Sorry, pyśki.


RE: Nieobecności - Eenu - 13-11-2012

Przez najbliższy tydzień nie spodziewajcie się żadnych postów z mojej strony.


RE: Nieobecności - Alaina - 15-11-2012

Do czasu aż nie pojawią się posty, dzięki którym będę mogła ruszyć postacie
Alaina/Liadan


RE: Nieobecności - Khayaal - 15-11-2012

jutro obiecuję porobić odpisy z wszystkich kont, na których zalegam, czyli chyba na wszystkich. xP w tym dla Ciebie, Al - nie ma kontaktu z Horrorem, więc go wynarratoruję stamtąd.


RE: Nieobecności - Moran - 15-11-2012

Dotyczy, oczywiście, zarówno Morana, jak i Sharmy.
Wtorek, środa, czwartek, piątek - próbne matury, + we wtorek egzamin teoretyczny na prawko (na razie tylko wewnętrzny, całe szczęście), więc siedzę i zakuwam od jutra.


RE: Nieobecności - Hordian - 16-11-2012

Bardzo przepraszam wszystkich za moją nieobecność, jednak rozwinięcie choroby i w efekcie pobyt w szpitalu uniemożliwił mi korzystanie z komputera, więc nie mogłam nawet zawiadomić.
Teraz, kiedy jestem już w domu powoli będę wracała na forum. Mam nadzieję, że o mnie nie zapomnieliście :)


RE: Nieobecności - Otieno - 17-11-2012

Erick kazał przekazać, że nie ma go do niedzieli :D


RE: Nieobecności - Saika - 18-11-2012

Bo nauczyciele naprawdę lubią sprawdzać nasze sprawdziany i większe prace domowe, przez co mamy ich aż nadmiar - bo po każdym zebraniu słyszymy tą samą śpiewkę ''bo rodzice kazali dołożyć nam jeszcze więcej prac domowych" - bo histeryczkę naszło na robienie 19825 dodatkowych kartkówek z tego, co już było na sprawdzianie - bo jesteśmy gupi i musimy się wziąć za robotę.

Nie wiem naprawdę co im wszystkim tak odwaliło, że przy żadnej okazji nie zwolnią nas nawet z lekcji religii [bo po co, skoro można zrobić na zastępstwie matematykę]. Ale prawdopodobnie to z racji określonego limitu godzin jaki musi być wyrobiony z każdego przedmiotu i ogólnej presji nauczycieli, że wypuszczą nas z budy, a tak naprawdę nic nie będziemy wiedzieć [chociaż tak będzie, nie oszukujmy się]. No ale cóż...

Popłakałam, a teraz podsumuję że z racji próby pozbawienia nas wolnego czasu będę się ograniczać. Blech. Wybaczcie. Ale ss oddam w terminie.


RE: Nieobecności - Destiny - 21-11-2012

Konta: Ares, Matumaini, Oxena, Sanamu, Ayrum, Nizar
Czas: około miesiąca
Powód: Oxi ogranicza komputer, za dużo nauki, za mało czasu.

Konta: Destiny, Ayari Reinmar, Monte, Akira
Czas: piątek, sobota, niedziela
Powód: Falkon, kurwa! :D


RE: Nieobecności - Felija - 21-11-2012

To tak:
Ja, Yaal, Fuko, Hewa, Shun, Arham, Malaika + Desti, która już o tym wspomniała.

23-25.11

FALKON! :D